Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma gegen presing,kontre,tika taka,mozes da igras sta hoces,kad Mesi ima svoj dan nista ne moze da upali,svaki njegov kontakt s loptom on izbaci dvojicu trojicu protivnika i daje pas tacno tamo gde treba,nema odbrane od toga. Barselonu jedino mozes da dobijes ako Mesi igra povredjen,bolestan.

    Comment


    • Last edited by Mr. Wolf; 01-05-19, 23:23.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Druze ovaj post je totalni debilizam, ne mozes porediti dva drugacija fudbala. Drugo Junajted je tada bio suocen sa mnogo vise napada nego ovaj Liverpul koji u 95% utakmica 99% vremena ispred gola protivnika pa je samim tim logicno da ima mnogo manje od svih ovih parametara, a i liga je tada bila mnogo drugacija, tako da je ovo poredjenje debilno.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Ne demantuje me iz prostog razloga jer nijedan gol nije dosao iz greske gegena. Prvi je bio normalan Barsin napad. Ne kontra, vec pozicioni napad kad je odbrana bila postavljena. Drugi gol je bio greska na sredini i generalno rasulo. Treci je slobodnjak. Mi smo iz jakog pritiska na Barsu stvorili lepe sanse. E sad je druga prica sto te sanse nisu iskoriscene.

          Zanimljivo sto pominjes Siti. Dva puta smo igrali gegen protiv Sitija i oba puta dobili. Prvi put u ligi dobili 4-3. Kad smo im na blitz dali 3 gola. Drugi put u cetvrtfinalu LSa prosle sezone i dobili 3-0. Kad god smo se povukli protiv Sitija, ili smo izgubili ili jedva izvukli X.
          Tako da mogu da ti kazem da nisi u pravu. Jer smo prosle sezone ukupno igrali 4 tekme protiv Sitija i dobili smo 3. Tako da nam Siti svakako ne dolazi glave kad ih napadnemo.

          Siti i Barsa su timovi koji vole da dominiraju. Ako se povuces protiv njih, upadas u njihovu taktiku. Upadas u njihov tempo igre.

          Ja sam generalno zadovoljan taktikom od malopre. Zasto? Iz prostog razloga sto smo stvorili mnogo sansi. Imali smo igru. Ne mozes da trazis vise od toga. Druga je stvar sto je stoper zaspao, ili sto je Mesi majstor. Ili sto su se izmasili kao nenormalni.
          Ne mozes nikako da kazes da je Klopp promasio taktiku. Promasena taktika podrazumeva da je tom odigrao ocajno. A mi to nismo uradili svakako.


          Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
          Pogledaj statistiku protiv Sitija pa vidi koliko ste puta pobedili kad ste imali veci posed od njih....ustedecu ti vreme - JEDNOM i to na turniru u Americi ako racunamo meceve izmedju Klopovog Liverpula i Gvardiolinog Sitija....toliko o tome da vam odgovara da ugusite posed protivnika. Gegenpresing nema smisla ako nakon oduzete lopte kruzis satima oko 16 metara umesto da sa par dodavanja zavrsis akciju. Tako nesto moze da igra Barselona, a Liverpul sa drvenim nogama ne moze....ocigledno. Klop je sinoc potucen takticki do nogu i to je cinjenica. Liverpul nije ekipa koja se dobro snalazi kad ima malo prostora u napadackim manevrima tako da mozes ti da pricas sta hoces ali ako Liverpul pokusa da bude tehnicki nadmocniji od ekipe sa toliko sjajnih tehnicara poput Barse dobice po nosu svaki put..... Ako Liverpul pokusa kod kuce ponovo da napadne visoko primice 7 minimum.....

          Kakav god da je recept Bayerna, ne može biti primenljiv za sve ekipe ovog sveta i ti treneri nisu tvrdoglavi nego možda ne poseduju određene vrste igrača za određeni recept, a i sama rečenica da ima recept za Barcu je besmislena i elementarno pogrešna, taktička sprema se svodi na pisanje recepata za kolače, taj neki nivo.
          Ne moze biti primenjiv za sve ekipe na svetu ali ako si taj najvisi nivo fudbala onda je malo cudno reci da ne mozes....druga je stvar ako neces...ali ako ne mozes onda imas gadan problem sa ogranicenoscu.... Barselona je sinoc pokazala da moze da igra kao i Atletiko - svi igraci u 16 i na kontru....
          Last edited by tamonajugu; 01-05-19, 23:50.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ovo remplovanje Milnera oslikava zašto sisa mala ne bi mogla da igra PL. Plakao bi kao devojčica svakih 10 minuta
            Dao je ove sezone dva komada Totnamu, dva Junajtedu i dva Liverpulu. Ali da li bi mogao to da uradi jedne hladne kišne subote u Stouku? Da li bi to mogao protiv mesara iz Barnlija?

            Ne mogu da verujem da nekoga i dalje nije blam da izgovori taj argument. Ustvari desi se, ljudi lupaju gluposti stalno, jezik brži od pameti. Al da ti to iskucas na tastaturi i onda nakon toga kliknes na Send, to je još gore. Čovek u 30 utakmica protiv Engleza ima toliko i golova. What the fuck. Ajd da se to napiše za neke proper dajvere a la Nejmar, pa da se malo nasmesim, al da to napises za Mesija kog tuku ovih 10 godina kao nikog nikada, i kog je skoro pa nemoguće oboriti... Neukusno.

            Originally posted by forum1nick View Post
            Engleska liga je za ozbiljne igrače. Balerine i simulanti budu izviždani i od svojih navijača.
            Da, evo Salah ne može da živi od zvižduka na Enfildu. Erera ide iz Junajteda jer ne može više da podnese tu mržnju sopstvenih navijača. Dele Ali kad primi loptu ne čuje sebe od zvižduka.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Bici ne znam zasto se trudis i dalje.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Ja sam mislio da je taj mit o ''fizički nejakim'' igračima iz La Lige ili bilo koje lige, odavno oboren kada je David Silva počeo da vlada terenima PL, ali vidim da i dalje neki veruju u isti i da tu nema pomoći.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Jesi li gledao utakmicu Betis-Barselona,pa je li Betis bolja tehnicki ekipa od Barselone,napali ih ljudi visoko,igrali hrabro i dobili a da su se zavukli u svoj kazneni i cekali kontru dobili bi 10 komada. Jedino sto se moze zameriti Klopu je sto nije uveo Arnolda i sto u spicu nije pokusao sa Staridzem ili Origijem ako vec Firmino nije bio spreman,ne znam kakva je ideja bila sa Vajnaldumom,prespor je on za napadaca.

                  Comment


                  • Dao dok igra u Barseloni Englezima golova i golova. Ja prvi ne cenim PL ali mesari bi ga tamo sekli non stop. Neka ode bilo gde smara smarač sa Barselonom od 13e godine. 20 godina sedi na istom mestu i igra.

                    Normalno da bi bio dobar u PL čim je dobar Salah, Sane itd. Samo da malo iskulira sa Barselonom smorio je sve na svetu.

                    Comment


                    • Zamisli da je neko onomad dođe Maldiniju i kaze ej tebra iskuliraj malo s tim Milanom, osvojio si sve. Poceo si bas da smaras, sta ces vise tamo?
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Dobro. Nije na kraju krajeva ni bitno šta mislim. Da je bar sa Argentinom uzeo nešto, tip je rigidan, kako mu ne dodje da kaže uzeo sam sve hajde da probam nešto novo.

                        Nije on Italijan u Italiji. Pa i matori Bufon ode iz Juventusa da promeni nešto i proba nešto novo.

                        Uvek može u Barselonu da se vrati. Sad je kasno naravno.

                        Ali dobro pametan je, ovako će po mnogima ostati najbolji ikada.

                        Comment


                        • Zbog svoje ostrascenosti prema Ronaldu pljujes čovjeka koji je uz istog tog Ronalda obiljezio vise od deceniju. Ne vidim zasto postoji potreba da pljunes jednog od ova dva igrača samo jer ti je drugi drazi i po tvom mišljenju bolji.

                          Polako se bliži dan kad ce se obojica povuci, pa cemo tad svi biti svjesni sta smo imali priliku gledati.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Gazi Mesi lagano

                            Krajnji utisak mi je zicer Dembelea, konjina promaši prolaz. Nije gotovo mada je Barsa stvorila veliku prednost. Jedan gol u gostima radi posao kontam.

                            Ne bi mogao Mesija u PL, gdje inače dođu iz Primere igrači i pokidaju, nose svoje ekipe.
                            Last edited by BorisUnited99; 02-05-19, 01:19.

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              Zamisli da je neko onomad dođe Maldiniju i kaze ej tebra iskuliraj malo s tim Milanom, osvojio si sve. Poceo si bas da smaras, sta ces vise tamo?

                              Comment


                              • Originally posted by Jax Teller View Post
                                Bici ne znam zasto se trudis i dalje.
                                Ne znam šta mi bi.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X