Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Imamo pravo komentarisati. I niko vas nije pljuvao, govorio grozote nego je svako dao svoj sud datog trenutka.
    I da sam naginjo na Barsu, priznajem, nisam bio vulgaran i vređao pristalice Liverpula.


    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
    Sve vreme pali vatru i provocira. Ja sam za mnogo manje stvari bio i banovan i upozoravan. Recimo, dobio sam poslednju opomenu pred ban jer sam uporedio Klopa i SAF na PL temi.

    A ovde je Mikijeva namera ociglednija.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Saciri je takticki nezreo za ovaj nivo igre i tek sa njim bi se pojavljivale rupe na sredini koje Barsa lako iskoristi. Arnold u poslednje vreme sklon kiksevima pozadi, Gomez dosta jaci defanzivno.
      da ali je igrao vec sa 3 igraca na sredini i jedini koji je trebao da bude na mjestu Vajnalduma je Seciri ali ne bolje da igra Vajnaldum i da glumi Firmina. Seciri bi odigrao bolje sigurno kakva taktika, pa nije on igrac od 17 godina koji je tek poceo da igra fudbal na ovom nivou. Gomez je igrac manje po boku naprijed, tako da je morao da rizukuje sa Arnoldom, ako ne u prvo onda odma u drugo poluvremenu.

      Comment


      • Originally posted by srdjan_sl View Post
        Na koja to konkretno pravila mislis?
        Provociranje i trolovanje. Valjda je jasno da toga itekako ima u Mikijevim postovima.

        Comment


        • Nit provociram nit teolujem vec otvoreno kazem da mi zao sto vas jos vise nije nakantala Barselona. Jel to zabranjeno?

          Da se pravim Englez, tako bi ti bilo lakse?

          Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ja sam samo video da se raduje golovima Barse, kao sto se ti radujes golovima koje primi Man. U...

            Comment


            • Da nema Partizana i Zvezde tacno bih se pobili i zbog Liverpul-Barselona...e srbi moji

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Zao mi sto vam nije pukla petarda zbog.one vase stoke. Debilana

                Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                Jel se secas Srdjane za sta si me prvi put banovao?

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Sve vreme pali vatru i provocira. Ja sam za mnogo manje stvari bio i banovan i upozoravan. Recimo, dobio sam poslednju opomenu pred ban jer sam uporedio Klopa i SAF na PL temi.

                  A ovde je Mikijeva namera ociglednija.
                  Ja opet nisam pobornik tih banova i diskvalifikacija. Zato je forum da se razmenjuje mišljenje i peckanje. Sve do mere psovanja zbog koga sam ja opravdano bio OUT mesec dana.
                  A nisam primetio da je Miki bio tako provokatorski nastrojen osim što je navijao da pazarite petardu. Pa šta tu ima lošeg? I ti bi isto da je United igrao.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • @limun tebi je detaljno objasnjenjo zasto si dobio opomenu a kad smo vec kod toga slag na torti je bio da u Mancester Junajted temi dodjes sa tim poredjenjem a ne u PL temi. Sad vidim da nastavljas komentarisati moderaciju sto je takodje protiv pravila pa samim tim spusti malo loptu na zemlju.

                    Naravno da svi mogu da komentarisu bilo gde.
                    sigpic

                    Comment


                    • Skroz nerealan rezultat, ali jbg, sta je tu je.

                      Cestitke Barsi.

                      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        @limun tebi je detaljno objasnjenjo zasto si dobio opomenu a kad smo vec kod toga slag na torti je bio da u Mancester Junajted temi dodjes sa tim poredjenjem a ne u PL temi. Sad vidim da nastavljas komentarisati moderaciju sto je takodje protiv pravila pa samim tim spusti malo loptu na zemlju.

                        Naravno da svi mogu da komentarisu bilo gde.
                        Eto samo odgovori na moj prethodni post i sve super.

                        Comment


                        • Originally posted by tamonajugu View Post
                          Prvo Liverpul nema igrace koji su tehnicki sposobni da podnesu da igraju tu okomitu igru oko 16 metara vec su to igraci koji su bolji kad imaju veci prostor ispred sebe i kad se trkaju sa protivnikom.
                          Drugo visok presing protiv Barselone je nesto najgluplje sto mozes da uradis jer em si ostavio 40 metara iza sebe em i kad oduzmes loptu nemas dovoljno tehnicki potkovanih igraca koji ce da iskoriste mali prostor na protivnickoj polovini a taj prostor jer mali bas zato sto si visokim presingom prisilio protivnika da se povuce dublje.
                          Dakle problem Liverpula je sto se snalazi samo na velikom prostoru, a ne i na malom dok se Barselona snalazi odlicno u obe situacije....... Klop to nije prepoznao i odlucio se da smanji prostor za svoj napadacki manevar visokim presingom i ocekivano dobio po usima...... Totalno naopaka taktika......
                          Prvo, da si pogledao malo utakmice Liverpula ove sezone, ne bi pisao to sto pises.

                          Klopp, koji se proslavio gegenom, i prvo sto je uradio kad je dosao u Liverpul je naucio igrace njegovu taktiku. A ti mi govoris da Liverpul ne zna to da igra.

                          Drugo, Liverpzl je ove sezone vecinu utakmica igrao tu okomitu igru. Sto bi opet znao da si pogledao koju tekmu.

                          Trece, gegen protiv Barse je odlicna stvar, kad je uradis kako valja. Jer se njihova taktika svodi na to da dominiraju utakmice i kruze oko protivnika dok ga ne slome. Da smo se povukli i pustili Barsu da dominira, ne bi stvorili ovoliko sansi.

                          Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Prvo, da si pogledao malo utakmice Liverpula ove sezone, ne bi pisao to sto pises.

                            Klopp, koji se proslavio gegenom, i prvo sto je uradio kad je dosao u Liverpul je naucio igrace njegovu taktiku. A ti mi govoris da Liverpul ne zna to da igra.

                            Drugo, Liverpzl je ove sezone vecinu utakmica igrao tu okomitu igru. Sto bi opet znao da si pogledao koju tekmu.

                            Trece, gegen protiv Barse je odlicna stvar, kad je uradis kako valja. Jer se njihova taktika svodi na to da dominiraju utakmice i kruze oko protivnika dok ga ne slome. Da smo se povukli i pustili Barsu da dominira, ne bi stvorili ovoliko sansi.

                            Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                            Poraz od 3:0 te potpuno demantuje, a narocito demantuje tu tvoju poslednju recenicu.... inace nije isto igrati okomitu igru i presing u Premijer ligi i protiv Barselone...dve razlicite fudbalske dimenzije..... Pogledaj rezultat meceva protiv Sitija koji igra najslicniji fudbal kao Barselona......takve ekipe kad napadnes visoko osudio si sam sebe. Na kraju eto Barsa i Siti vam dolaze glave....ali ti mi reci da nisam u pravu. Stil igre koji gaji Siti i Barselona su kriptonit za gegenpresing...koliko se god Klop njime proslavio.

                            Bajern je svim klubovima sveta ostavio recept za lek protiv Barselone...ali izgleda su mnogi treneri previse tvrdoglavi i sujetni da ga primene....
                            Last edited by tamonajugu; 01-05-19, 22:49.

                            Comment


                            • Originally posted by tamonajugu View Post
                              Poraz od 3:0 te potpuno demantuje, a narocito demantuje tu tvoju poslednju recenicu.... inace nije isto igrati okomitu igru i presing u Premijer ligi i protiv Barselone...dve razlicite fudbalske dimenzije..... Pogledaj rezultat meceva protiv Sitija koji igra najslicniji fudbal kao Barselona......takve ekipe kad napadnes visoko osudio si sam sebe. Na kraju eto Barsa i Siti vam dolaze glave....ali ti mi reci da nisam u pravu. Stil igre koji gaji Siti i Barselona su kriptonit za gegenpresing...koliko se god Klop njime proslavio.

                              Bajern je svim klubovima sveta ostavio recept za lek protiv Barselone...ali izgleda su mnogi treneri previse tvrdoglavi i sujetni da ga primene....
                              Ne demantuje me iz prostog razloga jer nijedan gol nije dosao iz greske gegena. Prvi je bio normalan Barsin napad. Ne kontra, vec pozicioni napad kad je odbrana bila postavljena. Drugi gol je bio greska na sredini i generalno rasulo. Treci je slobodnjak. Mi smo iz jakog pritiska na Barsu stvorili lepe sanse. E sad je druga prica sto te sanse nisu iskoriscene.

                              Zanimljivo sto pominjes Siti. Dva puta smo igrali gegen protiv Sitija i oba puta dobili. Prvi put u ligi dobili 4-3. Kad smo im na blitz dali 3 gola. Drugi put u cetvrtfinalu LSa prosle sezone i dobili 3-0. Kad god smo se povukli protiv Sitija, ili smo izgubili ili jedva izvukli X.
                              Tako da mogu da ti kazem da nisi u pravu. Jer smo prosle sezone ukupno igrali 4 tekme protiv Sitija i dobili smo 3. Tako da nam Siti svakako ne dolazi glave kad ih napadnemo.

                              Siti i Barsa su timovi koji vole da dominiraju. Ako se povuces protiv njih, upadas u njihovu taktiku. Upadas u njihov tempo igre.

                              Ja sam generalno zadovoljan taktikom od malopre. Zasto? Iz prostog razloga sto smo stvorili mnogo sansi. Imali smo igru. Ne mozes da trazis vise od toga. Druga je stvar sto je stoper zaspao, ili sto je Mesi majstor. Ili sto su se izmasili kao nenormalni.
                              Ne mozes nikako da kazes da je Klopp promasio taktiku. Promasena taktika podrazumeva da je tom odigrao ocajno. A mi to nismo uradili svakako.


                              Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by tamonajugu View Post
                                Poraz od 3:0 te potpuno demantuje, a narocito demantuje tu tvoju poslednju recenicu.... inace nije isto igrati okomitu igru i presing u Premijer ligi i protiv Barselone...dve razlicite fudbalske dimenzije..... Pogledaj rezultat meceva protiv Sitija koji igra najslicniji fudbal kao Barselona......takve ekipe kad napadnes visoko osudio si sam sebe. Na kraju eto Barsa i Siti vam dolaze glave....ali ti mi reci da nisam u pravu. Stil igre koji gaji Siti i Barselona su kriptonit za gegenpresing...koliko se god Klop njime proslavio.

                                Bajern je svim klubovima sveta ostavio recept za lek protiv Barselone...ali izgleda su mnogi treneri previse tvrdoglavi i sujetni da ga primene....
                                Ne demantuje ga nimalo. LFC presing je bio savršen včrs, do te mere da Barca dobrih 25 minuta u drugom poluvremenu nije mogla da igra svoju igru. Sva tri gola su bila plod ili individualne greške, prekida, sreće, magije Messia, a ne zbog činjenice da je gegenpresing Liverpoola uticao da Barca ima otvoren teren, a jesu ga imali, samo ga nisu koristili. Drugi gol je uticao da padne potpuno koncentracija igrača, i od tog momenta se uopšte nije vršio bilo kakav pritisak na vezni red kao u prvom delu drugog poluvremena, i to je uticalo najviše na potpuno otvorene kontre Barce pri kraju meča, gde su svaku izgubljenu loptu pretočili u kontru, a i to što je LFC krenuo all out u potpunosti što je već bio potez očajnika.

                                Kakav god da je recept Bayerna, ne može biti primenljiv za sve ekipe ovog sveta i ti treneri nisu tvrdoglavi nego možda ne poseduju određene vrste igrača za određeni recept, a i sama rečenica da ima recept za Barcu je besmislena i elementarno pogrešna, taktička sprema se svodi na pisanje recepata za kolače, taj neki nivo.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X