Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko veceras niste imali srece.Bili ste bolji 2/3 utakmice i primili 3 komada
    sigpic

    Comment


    • Steta sto ne primise i 4.

      Dembele glupi

      Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ne znam kako Totenhem moze da okrene Ajaks, po prikazanom u drugoj fazi Barca - Ajax zasluzeno u finalu, ako do toga dodje.

        Comment


        • Toliko smo bolji da mozemo i 5 komada da im damo na Enfildu.

          Nedostatak koncentracije nas je kostao boljeg rezultata.

          Comment


          • Ne moze nijedan klub na svetu da pobedi Barselonu kad je Mesi raspolozen,nije mi jasno kako Argentina nema normalnog selektora da iskoristi ovakvog fudbalskog genijalca kao Barselona sto radi.

            Comment


            • Kako tek Mesi brzo razmišlja.
              Mogao je drage volje završiti akciju, navuk'o oba štopera i servirao crnji penaltik.
              Van vremensku fudbaler.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Liverpul ako ove godine nije uzeo trofej nece nikada, luzerski klub i nema tu pomoci da dodju Mesi i Ronaldo sa sve Zidanom ne bi uzeli liga kup. Super je fudbal, pobedjuje se, ali dzaba kad treba da odigras kad treba da osvojis nesto oni se useru. Bar da su nas razvalili pa i da mi ne bude krivo.

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

                  Klop je definitivno uzasan takticar.....ej bre pa zar si toliko tvrdoglav da neces da odstupis od gegenpresinga ni protiv Barselone !? Ostavili im 40 metara iza sebe da ih pretrcavaju kako hoce....par napada Barselone i laku noc...Klop na tezi nacin shvatio da Barsi ne treba veliki posed da bi dosla do gola. Inace, ova Barsa mi svaki put vrati veru u fudbal majke mi Strasan klub, strasni igraci, strasna ideja i pristup fudbalu....lepo za oko i efikasno. Navijam svim srcem da Ajax prodje dalje inace ce finale sa Totenhemom biti jedna od vecih besmislica....Barsa-Ajax ima da bude uzivancija.
                  Last edited by z0La; 01-05-19, 22:12.

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Liverpul ako ove godine nije uzeo trofej nece nikada, luzerski klub i nema tu pomoci da dodju Mesi i Ronaldo sa sve Zidanom ne bi uzeli liga kup. Super je fudbal, pobedjuje se, ali dzaba kad treba da odigras kad treba da osvojis nesto oni se useru. Bar da su nas razvalili pa i da mi ne bude krivo.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    Nema veze ti si i onako pred pocetak sezone bio zadovoljan drugim mestom u PL i polufinalom LS.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Toliko smo bolji da mozemo i 5 komada da im damo na Enfildu.

                      Nedostatak koncentracije nas je kostao boljeg rezultata.
                      a ko da da gol? Milner Henderson Vajnaldum? Klop upropasti citavu sezonu zbog toga sto je kukavica obicna.

                      Comment


                      • Barsa-Ajax finale na vidiku. Odlicno, milinaza fudbal

                        Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Liverpul ako ove godine nije uzeo trofej nece nikada, luzerski klub i nema tu pomoci da dodju Mesi i Ronaldo sa sve Zidanom ne bi uzeli liga kup. Super je fudbal, pobedjuje se, ali dzaba kad treba da odigras kad treba da osvojis nesto oni se useru. Bar da su nas razvalili pa i da mi ne bude krivo.

                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                          Barem smo gledali zanimljiv fudbal a ne kao pre 15-ak dana protiv UTD.Isti krajnji rezultat a po prikazanom dve totalno razlicite utakmice
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Nema veze ti si i onako pred pocetak sezone bio zadovoljan drugim mestom u PL i polufinalom LS.
                            Naravno da ne, ali drugo mesto u PLu je realnost, i ovo sto su uradili nije realno. A u LSu je moglo vise...

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by SOMI View Post
                              a ko da da gol? Milner Henderson Vajnaldum? Klop upropasti citavu sezonu zbog toga sto je kukavica obicna.
                              Nije on kukavica on je bandoglavo tvrdoglav...protiv svake ekipe igra isto...e pa nece da moze. Barsa se povukla pa mu ga zavukla. Mesi kao Pavkov Kad ti od Zvezde izgubis 2-0 nemas sta da trazis protiv Barselone onda.

                              Comment


                              • Originally posted by tamonajugu View Post
                                Klop je definitivno uzasan takticar.....ej bre pa zar si toliko tvrdoglav da neces da odstupis od gegenpresinga ni protiv Barselone !? Ostavili im 40 metara iza sebe da ih pretrcavaju kako hoce....par napada Barselone i laku noc...Klop na tezi nacin shvatio da Barsi ne treba veliki posed da bi dosla do gola. Inace, ova Barsa mi svaki put vrati veru u fudbal majke mi Strasan klub, strasni igraci, strasna ideja i pristup fudbalu....lepo za oko i efikasno. Navijam svim srcem da Ajax prodje dalje inace ce finale sa Totenhemom biti jedna od vecih besmislica....Barsa-Ajax ima da bude uzivancija.
                                Ja da ti kazem da je Klopp ovo odlicno postavio. Poslednjih 15 min je bilo rasulo jer smo jurili 3 gola. Ali osim toga dobra postavka. Ne mozes protiv Barse i Mesija da igras da ti ne naprave sanse.

                                Druga je stvar sto smo mi nase promasili. 3 zicera cista. Zasto je Klopp los takticar sto su oni promasili to?

                                Jedino sto mu zameram je izmene

                                Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X