Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boze kako ovako po sredini kao da leba nisi jeo!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ovo bi Jovančić/Krstičić overili po golu. Milner stvarno idiot

      Comment


      • E moj Milneru. Sa 10 metara sutas pravo u golmana..jos polu visoku.

        Mnogo masimo, mnogo.

        Morali smo dati bar 1.

        Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Liverpul trenutno dominira ko da im na suprotnoj strani Kardif.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Ne znam šta to tako strašno radi Suarez da se diže hajka. Igra čovek za Barsu, grize, udara, buni se, ništa što drugi ne čine.


            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Nije hajka, ja samo cenim vise neke ljudske nego neke fudbalske kvalitete. Pokazi postovanje prema klubu koji te oblikovao u ovakvog igraca, tom klubu si bio vodja nekoliko sezona, od one sezone i ikona nekim navijacima..ne igras veceras protiv MUa ili Celsija u Engleskoj
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Gledaj Suareza debila stoji dok Mesi vuce kontru. Ne otvara mu se da odvuce nekog igraca.
              Propo totalno.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • E moj Vidal. Odavde se sutira na gol.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Glupavi Vidal.


                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Zreli smo da ga primimo. Dodjes na Kamp Nou i promasis dva zicera... ne ide nikako.

                    Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Covek nije igrao 3meseca i ti ga sad gurnes na beka, a Arnold igra najbolje moguce...

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Treba dati orden ovom Klopu, kakav on moćan fudbal igra sa ovim skromnim veznim redom i još skromnijim bekovima, umetnost lepote mi.

                        Klop u Juve da kramo svet 8 godina.

                        Comment


                        • Koje je sranje ova Prdalona. Kako ovo Livepul ne pobedi

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            Nije hajka, ja samo cenim vise neke ljudske nego neke fudbalske kvalitete. Pokazi postovanje prema klubu koji te oblikovao u ovakvog igraca, tom klubu si bio vodja nekoliko sezona, od one sezone i ikona nekim navijacima..ne igras veceras protiv MUa ili Celsija u Engleskoj
                            A sta cemo sa navijacima kluba u kojem sada igra? Mene bi uvredilo da se u 1/2 finalu bilo kog takmicenja igrac kluba za koji navijam ne raduje golu koji je postigao. Nije on radovanjem ponizio nikoga. Uostalom Suareza je napravio Ajax.

                            Comment


                            • Kako je ovaj Acika nebulozan.
                              Vlage veze covek nema.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • On je ponizio sebe nema šta on koga da ponizi.

                                Comment

                                Working...
                                X