Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E, jebem ti Srbina, najgori smo....

    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment




    • Naravno ovo gore saopstenje je lazno... u svakom slucaju je smesno jer ima onih koji ce poverovati da je navijac LFC-a zapravo zrtva u svemu ovome


      Sa druge trane, ako ga stvarno identifikuju taj moze da se pozdravi sa Enfildom.

      Liverpool Football Club is working with Merseyside Police and the authorities in Spain, who are endeavouring to identify those involved in the incident.

      Such behaviour is clearly totally unacceptable and will not be tolerated.

      It would be inappropriate to comment further while the situation is ongoing other than to confirm the club will follow due process in any and all cases of this nature.

      Comment


      • Koja je to stoka

        Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ima li veće stoke na svetu? Kalinoglu ga bacio na ovu stoku.

          Pozdrav za Engleze - Tour de France

          Comment


          • Originally posted by blond View Post
            Ovakav Tottenham je, objektivno, najlaksi protivnik Ajaxu u eliminacionoj fazi. Mislim da, kad su vec eliminisali Juventus i dobili ovakav zreb mogu do kraja i trofeja, u jednom mecu je sve moguce. Ja znam sta bih vise voleo da sam na mestu navijaca Ajaxa, bolje dobar tim i kontinuitet godinama (nesto tipa Atletico), nego ponavljanje FC Porto price i prodavanja svega sto vredi, a dovodjenja nekih "pojacanja" od 10 miliona evra. No, cenim da ce scenario biti ovaj drugi sto sam naveo.
            Ajax jednostavno kroz istoriju fabrikuje fudbalske dragulje te ih potom rasporedjuje po TOP timovima Starog kontinenta. Gigant iz Amsterdama zivi i bitise od prodaje i takav slucaj nece se ni sada promeniti Ne verujem da mogu pratiti skupocene evropske trendove ukoliko ne posegnu za prodajom onih nahboljih. Imaju srece da im ceo tim bukvalno trazen i na ceni, moce dobro da izvagaju i odrede prioritete za ostanak.

            Comment


            • A nama smeta kada nas zovu rasistima jer su 5 navijaca prozivala crnce.
              Svi smo isti.

              Comment


              • Nismo svi isti.

                Faca prosečnog Srbina kad shvati da je neko na koga se loži (Englezi) ovo uradio

                Uz mucanje naravno

                "A.aa.aliiii miii smo gori, mi smo najgori", upiruću prstom pokazuje na svoje sugradjane.



                "Šta bi tek mi uradili ako su oni ovo..." završava svoju misao jedan prosečan Srbin.

                Comment


                • Uki, stoke ima svuda to niko ne negira. Vi ste prosle godine bojkotovali meceve KK zato sto je u timu bio Musliman... po mom misljenju nenormalno.

                  Jedina razlika izmedju njih i nas je sto oni koliko toliko pokusavaju da urazume tu stoku dok su kod nas likovi poput Bogdanova heroji ulice.

                  Comment


                  • A šta je Muhamed Faje ako ne musliman? Šta je El Fardu Ben?

                    Aval Isah i da ne nabrajam.

                    Uostalom Srbi se i ne prave da su najbolji ali su za Engleze gospoda.

                    Comment


                    • Dobro mi smo svi bili coravi i nismo videli bojkot meceva KK zato sto je ovaj Musliman sa ovih nasih prostora.

                      Comment


                      • Često oči varaju. To je razlog samo za masu. Iza toga su Vučići i Delije jer su se popičkali sa Čovićem.

                        Imam druga iz grupe znaš koliko ga je bolelo dupe šta je Alen Omić. To je samo fora bila i to znaju svi malo više upućeni.

                        Ali da Delije to rade rade ne mogu reći - pre 2 godine je zabranjen transfer Mirala Samardžića u Zvezdu.
                        Last edited by Cassius Clay; 01-05-19, 19:19.

                        Comment


                        • Ocekivano od Klopa, Firmino na klupi.

                          Comment


                          • Aca Stojanović odustao od onih čuvenih najava.

                            Comment


                            • To je najavio jos nakon SP. Iznervirala ga je reakcija vladajucih organa, optuzili su ga da je previse navijao za Hrvatsku.

                              Comment


                              • Nisam ispratio. Ono od čega nije odustao jesu neki detalji iz privatnih života fudbalera.

                                Comment

                                Working...
                                X