Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Porto...

    16-17 - Brugges, Leicester, Copenhagen, Porto
    17-18 - Besiktas, Porto, RB Leipzig, Monaco
    18-19 - Loko, Porto, Schalke, Gala
    Kakvi useri...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Najjaci su ovi idioti koji bi jake klubove, ja sam želeo bar jedan slab. Pobeda je 2,7m a nerešeno 900k.

      Sreća pa je Šavija vidjeniji gost na tribini Napolija inače bi Bogdanova kamoristi zazidali negde da do kraja života sluša automobile kako prolaze. Tu kurobecanja nema.
      Sa finansijske strane ima logike, ali sa fudbalske nikako. Sigurno da Zvezda nije cekala 20 godina LS da bi igrala sa jebenom Lokomotivom, Portom i Salkeom, to imas i u LE. Al opet, razumem da je novac bitniji takvom klubu, pametnije je pokusati stvoriti neku stabilnost i klub koji je redovni ucesnik LS. Ja sam se prosle godine bas smorio kad smo izvukli Bazel, CSKA, i ne secam se koja je bila treca ekipa, toliko je bilo smor. Jbga ne radujes se ligi sampiona da bi igrao sa takvim ekipama. Isto je bilo i sa Seviljom(bolje ispati od Reala nego od Sevilje )
      Last edited by bici; 30-08-18, 18:18.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Brza krila da dovede i na kontre,borbeno,tesko da ce imati Zvezda posed lopte vise od 20 posto u sve tri utakmice,nesto slicno kao protiv Salcburga s tim sto ovi nece da promasuju zicere,mora organizovanije u odbrani kao i kontra,a ne da se ne moze pola preci.

        Comment


        • Luka Modric[emoji16]

          Eto sto nema Ronalda

          Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            U prvom su osvajači dva takmičenja ( LŠ i LE ) i prvaci najboljih par liga. Odatle Lokosi, ne zbog koeficienta.
            Ne Loko je na osnovu koeficijenta Rusije tj ruske premijer lige.
            Ruska liga je 7. na listi country ranking, a Loko ima manji koeficijent od samog saveza,
            tako da im je mesto u prvom šeširu doneo RPL.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Auuu, kakva sahrana od grupe Jbg, bar cemo videti Liverpul.

                Comment


                • Kad znamo raspored utakmica po grupama?

                  Comment


                  • Luksemburzani se ne sale

                    Comment


                    • Meanwhile
                      Dudelange završava posao u Rumunjskoj.
                      Naklon do poda.

                      Comment


                      • Tuzan Partizan,amateri klasicni,nikad oni nece okrenuti ovaj rezultat kao Zvezda,nije to slucajno,iako navijam za Partizan ja za 30 godina nisam video da se oni bore kao Zvezda,cim prime gol,dva,sledi katastrofa,pitanje je samo koliko ce Besiktas hteti da postigne golova.Ne mogu da verujem ko danas igra u Partizanu,ima boljih igraca u mojoj seoskoj ligi.

                        Comment


                        • Sarpsborg 08 advanced to UEFA Europa League Group Stage.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Hahahahahhaahhaah... pao sam sa stolice kad sam video ovo. Sad si najebao ako dodje Goku, Dekinjo će te smoriti, Milito je zvezdaš. Goku je slaninar, a Dekinjo prati samo repke.

                            Inače ja njega gotivim stvarno ali jbg smešno mi.

                            Comment


                            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                              Sarpsborg 08 advanced to UEFA Europa League Group Stage.
                              Nikad čuo.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment




                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X