Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 23 godine nisam znao da je bitno za debatu. Dakle Gvardiola je najjači, Zidana usrale tri za redom. I da je 5 osvojio to je kradja i useravanje, a ovaj ne mora nikada ništa da osvoji.

    Tako nam kažite, da se unapred zna ko je bolji bez obzira na rezultate.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      23 godine nisam znao da je bitno za debatu. Dakle Gvardiola je najjači, Zidana usrale tri za redom. I da je 5 osvojio to je kradja i useravanje, a ovaj ne mora nikada ništa da osvoji.

      Tako nam kažite, da se unapred zna ko je bolji bez obzira na rezultate.
      Nemoj spinovati. Niko Zidana ne spominje. Zidanu svaka cast - uradio je nesto sto tesko da ce iko ponoviti.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Za nauk svima. Ako osvoji nešto Pep Gvardiola, Barselona, Liverpul eventualno, to je pošteno, pobeda fudbala, legitimno, najbolje, to nije antifudbal.

        Ako osvoji bilo ko drugi, Real, Ronaldo, Čelzi, Juventus, Atm, to je antifudbal, autobus, kradja, sreća, sreća i kradja, useravanje.

        Ovo nije debatable.

        Ne spinujem ja nego ti ne slušas sebe non stop govoriš ni iz čega ovo ono, druže koga boli k da li je ni iz čega?

        Zašto je nepošteno pobediti ni iz čega? Jesu ovi iz Sitija pogrešili? Jesu. Šta nas briga iz čega je i iz čega nije.

        To je Gvardiolin stil da ima loptu, normalno da svaka kontra deluje da je ni iz čega a šta drugo da mu radiš.
        Last edited by Cassius Clay; 18-04-19, 13:23.

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Bici - jeste problem, jer ja ne znam da li bi priznao gol da je video taj snimak. A razlika izmedju dva snimka je ogromna, po onome sto je on gledao svako bi priznao, a ne bih se slozio da je gol 100% regularan.
            Kako ne znaš dal bi priznao? Čakir je proveravao dal je gol postignut rukom u neprirodnom položaju. On verovatno nije ni video dobro snimak i priznao je gol. Da je video ovaj snimak, video bi kako se lopta odbija od ruke koja je itekako u prirodnom položaju, ergo - priznao bi gol.

            Može da se diskutuje o tome koliko su ovi iz VARa nesposobni što su Čakiru dali loše uglove, al nemoj da me sprdate da je Siti oštećen.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Ovo tek nema veze sa istinom.
              Znas koliko je u proslosti bilo ovakvih situacija. Neregularnih... Mali milion ali to je jednostavno bio fudbal ... Sudijska greska je bila sastavni deo igre.
              Problem je sto je u danasnje vreme tehnologija napredovala i tasvaka situacija moze da se ispravi.
              Malopre bici pise gol regularan. Ne bih se slozio. Svaki gol prilikom koga lopta zakaci igraca u ruku i nakon toga indirektno (kao sada od ruke u kuk od kuka u gol) ili direktno (od ruke u gol) zavrsi u mrezi - golu, je neregularan i ponistava se. Nebitna je namera, polozaj ruke ... Jednostavno je nebitno ...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Kako ne znaš dal bi priznao? Čakir je proveravao dal je gol postignut rukom u neprirodnom položaju. On verovatno nije ni video dobro snimak i priznao je gol. Da je video ovaj snimak, video bi kako se lopta odbija od ruke koja je itekako u prirodnom položaju, ergo - priznao bi gol.

                Može da se diskutuje o tome koliko su ovi iz VARa nesposobni što su Čakiru dali loše uglove, al nemoj da me sprdate da je Siti oštećen.
                Pa ako si čitao, ja sam napisao da ne mislim da je oštećen City, već da Čakir nije imao dobar ugao za proceniti. Da su iz VAR sobe dali pogrešan snimak, bez ikakvog razloga, i da se jednostavno ne vidi dobro iz priloženog.

                E sad, šta je prirodan položaj ruke u skoku? Jbg, pravilo nije definisano lepo, i to sam rekao, činjenica je da mu je ruka pomogla u postizanju gola. I da nije priznat, ne bi bila greška. Po meni.

                Dakle, smatram da je City ostecen za toliko sto Cakiru nisu dali svaki ugao da proceni lepo da li je prirodan polozaj ili ne. A i stvarno mi je nejasno da je vama ovo 100% regularan gol.
                Last edited by mark !t zer0; 18-04-19, 13:33.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Pa ako si čitao, ja sam napisao da ne mislim da je oštećen City, već da Čakir nije imao dobar ugao za proceniti. Da su iz VAR sobe dali pogrešan snimak, bez ikakvog razloga, i da se jednostavno ne vidi dobro iz priloženog.

                  E sad, šta je prirodan položaj ruke u skoku? Jbg, pravilo nije definisano lepo, i to sam rekao, činjenica je da mu je ruka pomogla u postizanju gola. I da nije priznat, ne bi bila greška. Po meni.

                  Dakle, smatram da je City ostecen za toliko sto Cakiru nisu dali svaki ugao da proceni lepo da li je prirodan polozaj ili ne. A i stvarno mi je nejasno da je vama ovo 100% regularan gol.
                  Sad stvarno ne znam šta ti napisa.

                  Prirodan položaj ruke je svaki položaj u kom igrač ne pokušava da "učini svoje telo većim" širenjem ruku. To pravilo bi trebalo malo da se olabavi zbog toga što je skoro pa nemoguće igraču da drži ruke skroz uz telo pri skoku(pričali smo Vlajko i ja kad je sviran onaj penal Kimpembeu, da nije trebao da se svira). Ono što je Ljorente uradio je kompletni opozit toga, te je ruku sklonio skroz uz telo. U fudbalu ruka uz telo nije ruka već deo tela, kao glava i noga.

                  Kako misliš kako je nama gol 100% regularan?

                  Stavi Čakira na stranu. Stavi VAR na stranu.

                  Da li je ruka u neprirodnom položaju? Ne. Kraj priče.

                  E sad, to što ti misliš da je Siti oštećen jer Čakir nije video sve uglove, iz kojih bi on hipotetički u nekom ludilu poništio regularan gol, u tu diskusiju već ne bih da se upuštam.q
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Ko ima mogucnost da vrati onaj momenat kada Cakir proverava VAR kod Ljorenteovog gola, nek to uradi, jer se u onim usporenim, vise puta ponovljenim snimcima lepo vidi da ga je lopta udarila u ruku, a ono sto sve vreme pricam, evo isto to kaze i Rio:

                    ‘HIS SKIN MOVES’

                    Manchester United legend and BT Sport pundit Rio Ferdinand also reckons it was a handball.
                    Speaking on BT Sport, Ferdinand said: “That’s off his arm for me.
                    “That’s hit his arm. Watch the skin on his arm, it moves.
                    “I’m just saying the ball’s hit his arm and then it’s up to the referee to determine whether its a handball or not.
                    “I think its handball personally I’ve got to be honest.”
                    Dakle treci ugao nije bio neophodan, e ako Cakir to nije video, kao sto tvrdite,druga stvar, ali se vidi lepo ruka.
                    Gol je svakako regularan.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Sad stvarno ne znam šta ti napisa.

                      Prirodan položaj ruke je svaki položaj u kom igrač ne pokušava da "učini svoje telo većim" širenjem ruku. To pravilo bi trebalo malo da se olabavi zbog toga što je skoro pa nemoguće igraču da drži ruke skroz uz telo pri skoku(pričali smo Vlajko i ja kad je sviran onaj penal Kimpembeu, da nije trebao da se svira). Ono što je Ljorente uradio je kompletni opozit toga, te je ruku sklonio skroz uz telo. U fudbalu ruka uz telo nije ruka već deo tela, kao glava i noga.

                      Kako misliš kako je nama gol 100% regularan?

                      Stavi Čakira na stranu. Stavi VAR na stranu.

                      Da li je ruka u neprirodnom položaju? Ne. Kraj priče.

                      E sad, to što ti misliš da je Siti oštećen jer Čakir nije video sve uglove, iz kojih bi on hipotetički u nekom ludilu poništio regularan gol, u tu diskusiju već ne bih da se upuštam.q
                      Evo da ti pojasnim.

                      Kako moze nesto biti 100% regularno ako ne postoji jasno definisano pravilo?

                      Da nema VAR-a, niko ne bi ni pricao o ovome i ne bi postojala ni minimalna sansa da se gol ponisti. Isto tako da nema VAR-a, ne bi postojala sansa da se Sitiju ponisti gol u nadoknadi vremena, jer ne postoji sudija na svetu koji bi ono video i sudio kao ofsajd.

                      E sada, VAR postoji. Imas dva snimka, na jednom se NE VIDI jasno da li je igrac igrao rukom, na drugom se vidi jasno. Zasto je sudiji prikazan samo jedan, to je poenta cele moje price. To ne moze nikako, nikada da bude fer.

                      Evo ti mi reci, da li vidis razliku izmedju dva snimka, tacnije utisaka koji ostavljaju? Nakon ogledanog snimka koji je Cakir gledao, svaki sudija na svetu bi svirao gol. Nakon odgledanog drugog snimka, utisak je za mene drugaciji. Fora je da nije bilo te ruke, pitanje je da li bi Ljorente dao gol.

                      Gol je verovatno i trebalo da bude priznat, ali za mene je nepravda da ja pored TV-a mogu da vidim situaciju jasnije nego sudija koji treba da odluci. Dakle, iskljucivo je problem u snimcima koji su pusteni Cakiru, ne kazem da je Siti ostecen, vec da VAR nije funkcionisao dobro i dovoljno fer.

                      U prilog tome ide i reakcija Cakira nakon odluke, bukvalno iz fazona "Sta sam ja gledao sada, covek je udario kukom loptu." Na tom snimku se ne vide dva kontakta a na ovom drugom se vide.
                      Last edited by mark !t zer0; 18-04-19, 14:09.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Sandu prijatelju slušaš li ti mene. Ako je Gvardiola klasa kakva jeste, zašto je izgubio u prvoj utakmici? Zašto ne oduči nekad nekoga od života?

                        Vi ste ga ovde predstavili ne znam kako. On je vrhunski trener ali više ga hejtujem zbog vas nego njega samog. Onanišete na tipa i stavljate mi ga tu na pijedestal neki kao niko drugi mu nije do kolena.

                        Ma važi.

                        Comment


                        • Još pazi ovo vodiš Barselonu u periodu kada Španija dominira a Bajern u periodu kada Nemačka dominira. U oba reprezentativna sastava igralo je bar 5-6 igrača koji su igrali kod Gvardiole.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Prirodan položaj ruke je svaki položaj u kom igrač ne pokušava da "učini svoje telo većim" širenjem ruku. To pravilo bi trebalo malo da se olabavi zbog toga što je skoro pa nemoguće igraču da drži ruke skroz uz telo pri skoku(pričali smo Vlajko i ja kad je sviran onaj penal Kimpembeu, da nije trebao da se svira). Ono što je Ljorente uradio je kompletni opozit toga, te je ruku sklonio skroz uz telo. U fudbalu ruka uz telo nije ruka već deo tela, kao glava i noga.

                            Kako misliš kako je nama gol 100% regularan?

                            Stavi Čakira na stranu. Stavi VAR na stranu.

                            Da li je ruka u neprirodnom položaju? Ne. Kraj priče.
                            Ja sam sinoć ovo isto pisao i bukvalno isto mislim.

                            Evo recimo da je obrnuta situacija. Da je korner za Siti i da Ljorentea ovako pogodi lopta u odbrani. Da li bi Čakir svirao penal? Moje mišljenje je da ne bi. A zašto ne bi?

                            I zašto se drugačije gleda u odnosu na napad? Obe direktno utiču na gol.

                            Zanima me mišljenje ljudi koji misle da je gol neregularan. Da li vi mislite da bi bio ovo penal da je u pitanju odbrambena reakcija? I ako ne bi, da pojasnite(ako vas ne mrzi) zašto to nije penal, a ovo jeste ruka.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Nije njemu ruka napucana da se gleda prirodan položaj ili ne On svjesno ide na loptu i izvodi skok, ruka u prirodnom položaju mu pomaže da postigne gol i opet ste isključivi da je 100% regularno?

                              Cakiru nije pokazan jedini snimak iz kojeg se jasno vidi uticaj ruke na postignuti gol. Mišljenja su podijeljena, Sandu je postavio video s kojim se slažem, postoje i kontra mišljenja.

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Ja sam sinoć ovo isto pisao i bukvalno isto mislim.

                                Evo recimo da je obrnuta situacija. Da je korner za Siti i da Ljorentea ovako pogodi lopta u odbrani. Da li bi Čakir svirao penal? Moje mišljenje je da ne bi. A zašto ne bi?

                                I zašto se drugačije gleda u odnosu na napad? Obe direktno utiču na gol.

                                Zanima me mišljenje ljudi koji misle da je gol neregularan. Da li vi mislite da bi bio ovo penal da je u pitanju odbrambena reakcija? I ako ne bi, da pojasnite(ako vas ne mrzi) zašto to nije penal, a ovo jeste ruka.
                                Misliš da lopta ide u gol i da Llorente igra rukom da li bi svirao, naravno da bi svirao.

                                Comment

                                Working...
                                X