Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve argumente ima Uki to nisu istine

    Pa i Bajern je osvajao i pre i posle Ancelotija, papak u LS. U Realu nije osvajao ligu, a osvajali su i pre njega i posle njega, LS uzeo golom Ramosa u 95.

    Smesni argumenti.

    Evo sta je uradio Alegri? Osvajao je Juve i pre i posle njega, u LS je najveci luzer koji postoji. I ?

    Colo je osvojio Ligu i na tome mu svaka cast, ali opet je izgubio 2 finala LSa, i to ga cini luzercinom i devojcicom?

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Neverovatno. Ok, ne moramo ni da komuniciramo. Samo nemoj da mi pises kako te omalovazavam kada to nisam uradio, to me vredja.
      Briga me mnogo sta te vredja, vredjas i ti mene i to si prvi zapoceo.
      Zaobidji me samo.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pep će uvijek nekim ići na onu stvar do te mjere da ne žele racionalno da ocijenjuju njegov rad, nema tu rasprave

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Kakve argumente ima Uki to nisu istine

          Pa i Bajern je osvajao i pre i posle Ancelotija, papak u LS. U Realu nije osvajao ligu, a osvajali su i pre njega i posle njega, LS uzeo golom Ramosa u 95.

          Smesni argumenti.

          Evo sta je uradio Alegri? Osvajao je Juve i pre i posle njega, u LS je najveci luzer koji postoji. I ?

          Colo je osvojio Ligu i na tome mu svaka cast, ali opet je izgubio 2 finala LSa, i to ga cini luzercinom i devojcicom?
          Bajern dostigao zenit u vremenu Gvardiole, tad su trebali da uzmu sve, ali ovaj kilavac nije umeo. Anćeloti došao kad je bio raspad evo i dalje su u raspadu.

          Alegri je luzerčina kao i Pep samo nije ishajpovan toliko

          Čolo igra sa Atletikom koji je sam izgurao i koji ne može da se meri sa Bajernom i Sitijem po platežnoj moći i snazi.

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Kakav kult? Što jedeš govna?
            Ne, ti ćeš svima da nam držiš lekcije kao o podršci Krstajića pred SP. Ćuti Dekarinjo, ja bar priznajem da nemam pojma, ti mi tu držiš neko uzvišeno slovo.

            Kultaši najobičniji pepovsko-barselonski. Kad im tražiš dokaze kreću sa teorijama nekim. A pošto su ubedjeni bez dokaza onda su kultaši. Veruješ slepo bez činjenica.

            Je l igrao finale Pep Gvardiola od 2011? Hvala lepo dovidjenja, laku noć

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Ume Markan malo ali nije toliko zao
              A sta ja umem? Nisam ja taj koji ovde ima iskljuciv stav. Vise puta sam naglasio da ne pricam o odluci kao odluci, nego o neverovatnoj situaciji gde u trenutku kada se koristi VAR sistem, to se radi na pogresan nacin. I dalje stojim iza svojih reci da se ne moze jasno utvrditi igranje rukom na snimku koji je Cakir gledao, i da nije postojao nijedan razlog da ne pogleda i ovaj, koji je bio na TV-u i pre njegove odluke iako su drugi tvrdili da nije bio. Evo, kada neko okaci snimak mozemo zajedno da uporedimo. TO jednostavno nije fer, i ceo svet prica o tome.

              Ako sam nekog vredjao, postoji kazna za to, i ja cu je rado prihvatiti. Medjutim problem je sto to nije istina jednostavno. Vecina ovde na forumu nije sposobna da pogleda objektivno, i time se vode pa onda vidimo 100% i milion % ispravnu odluku... Ja sam stvarno navijao za Spurse, i zbog toga mi je cudno, jer smo se svi smorili zbog toga sto ce da ponisti gol, kad medjutim Cakir gleda snimak gde se apsolutno ne vidi jasno igranje rukom kao na snimku koji sam ja postavio. Zanima me koju bi odluku doneo da je imao uvid u svaki ugao, a kada bi i tada priznao gol, ja rec ne big rekao, jer je, ponavljam, situacija bas 50/50.
              Last edited by mark !t zer0; 18-04-19, 12:26.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Da staviš avatar posle utakmice da malo zezaš i to, ne kažem, nisi ti pokvaren.

                Olji se verovatno nije svideo ton a ne argumenti, naravno da smeš da izneseš bilo koji stav.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Čoveče bmk za kradje i sreću to je sastavni deo života i sporta. Kakve više kradje. Vama čim favoriti ne pobede odmah neke kradje, neke sreće, evo 10 godina čoveka kradu.

                  Jebe mi se za kamere, za VAR-ove, nije on vodio Proleter iz Novog Sada. Da je toliko dominantan ne bi mogli da kradu protiv njega. "Kradu".

                  Evo ga Goku novi član kulta. Kažu da je na prošlom sastanku ubacio se u LfC grupu samo je pored Klopove dodao Krstajićevu sliku. I da nosi Mesijeve gaćice tanga tipa.
                  Kao sto svi vrlo dobro znamo fudbal na najvisem nivou je igra malih margina.
                  Po tebi Gvardiola mora totalno da izdominira sve protivnike da bi osvojio zasluzeno. I onda tako cak i da ga pokradu ne mogu mu nista. Zanimljivo ... Pogotovo ako se uporedi sa ovom prvom recenicom koju sam napisao.

                  Sto ne odgovori Gokuu koliko imas godina?
                  Last edited by Sandugp; 18-04-19, 12:44.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Jedino sto se Gvardioli moze zameriti kada se sve realno sagleda i sto mu se istinski moze zameriti je izostanak De Brujnea u prvom mecu. Videli smo sinoc kakav je to igrac i koliko znaci za celu ekipu.
                    Ja mu jos zameram forsiranje Davida Silve koji se covek cele ove sezone raspada kao raspadac najveci a Pep to izgleda ne zeli da vidi. Meni bi pre Foden igrao ... I to samo tako.
                    Ostalo tipa postavka igre, taktika.... Nema se sta coveku zameriti.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Jedino sto se Gvardioli moze zameriti kada se sve realno sagleda i sto mu se istinski moze zameriti je izostanak De Brujnea u prvom mecu. Videli smo sinoc kakav je to igrac i koliko znaci za celu ekipu.
                      Ja mu jos zameram forsiranje Davida Silve koji se covek cele ove sezone raspada kao raspadac najveci a Pep to izgleda ne zeli da vidi. Meni bi pre Foden igrao ... I to samo tako.
                      Ostalo tipa postavka igre, taktika.... Nema se sta coveku zameriti.
                      Napisah sinoć. Izostanak Kevina i izostanak Fernandinja sinoć. I to što mu je u celom dvomeču Sane odigrao ukupno 10 minuta.

                      Čudne rotacije, u pogrešnom momentu. Mislim da se prekombinovao.

                      A Laporte je odradio ostatak. Cele sezone odličan, i u ključnom trenutku u sezoni mozak mu se isključi na 10 minuta i ćao.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Morao je i Sane da igra. Bernardo povučenije, a Sane na njegovo mesto.

                        Sterling, Kun i Sane je paklen trio.

                        Kakva podrška Krstajiću? Ne pljuvanje nije podrška. Ne moram pljuvati nekoga da bi pokazao da nisam za njega.

                        To što nisam učestvovao u političkom linču dogičnog ne smatram da sam mu dao podršku, jer ovde pričamo o sportu, a ne o politici.

                        Ako već pričamo i o Krstajiću, čisto rezultatski, imao je samo jedan fejl protiv Švajcarske, sve ostalo je uradio u skladu sa snagom ekipe koju poseduje, ali i pored toga nema moju podršku.

                        Ukson će odgovoriti za 6 godina kad bude punoletan.

                        Comment


                        • Mi na forumu svi znamo bolje od Guardiole. I od Zidana. I Mourinha. I Allegria. I Valverdea.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Morao je i Sane da igra. Bernardo povučenije, a Sane na njegovo mesto.

                            Sterling, Kun i Sane je paklen trio.

                            Kakva podrška Krstajiću? Ne pljuvanje nije podrška. Ne moram pljuvati nekoga da bi pokazao da nisam za njega.

                            To što nisam učestvovao u političkom linču dogičnog ne smatram da sam mu dao podršku, jer ovde pričamo o sportu, a ne o politici.

                            Ako već pričamo i o Krstajiću, čisto rezultatski, imao je samo jedan fejl protiv Švajcarske, sve ostalo je uradio u skladu sa snagom ekipe koju poseduje, ali i pored toga nema moju podršku.

                            Ukson će odgovoriti za 6 godina kad bude punoletan.
                            Jeste paklen trio. Bernardo na mestu Davida Silve a Sane i Sterling kao krilni napadaci.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment




                            • Zbunjuje me o čemu se vodi diskusija. Jel problem što Čakir nije video dobar ugao pa je priznao gol koji bi priznao i da je video dobar ugao?

                              Ne kapiram zašto se pokrenula diskusija oko regularnosti. Jedino može da se kaže da ruka nije u prirodnom položaju jer ko još drži ruku skroz uz telo u skoku

                              Stvarno ste mi nejasni, gol je 100% regularan jer je ruka u prirodnom položaju.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Ono u prvom mecu kada u 89om minutu uvodi Sane-a i De Brujnea je bas nejasno. Bar da im je dao 10 minuta, mozda bi i gol dali. Ovako im dajes nadoknadu vremena, dovoljno za jednu akciju, i opet su zapretili ako se secam dobro. To je ozbiljan kiks.

                                Sto se sinocne utakmice tice, pricao je Pep da ne mogu Sane i Mendy da igraju zajedno kao jer obojica igraju siroko, ali nisam znao da je tako iskljucivo, ja se slazem da je morao Sane da igra, covek je konstantna opasnost po gol protivnika.

                                Bici - jeste problem, jer ja ne znam da li bi priznao gol da je video taj snimak. A razlika izmedju dva snimka je ogromna, po onome sto je on gledao svako bi priznao, a ne bih se slozio da je gol 100% regularan.
                                Last edited by mark !t zer0; 18-04-19, 13:15.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X