Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I jeste kukom dao, sa ruke uz telo skliznula na kuk
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Žao mi Pepa, stvarno mu ekipa igra strašan fudbal. Digne li igrače do vikenda, osvoji li PL posle ovoga to će biti svakako velika stvar.

      Neke uspjehe će teško ponoviti druge engleske ekipe. Arsenalovu nepobjedivu sezoni, Junajtedovu tripletu, djeluje da se uvijek nešto ispriječi.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Znači moguće je dati gol rukom ako je u prirodnom položaju? To je za mene novina
        Isto kao što je moguće ne svirati penal ako pogodi u ruku koja je u prirondom položaju. Koja je razlika?
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Ajde covece oladi sa Superligom, Cukarickim i Partizanom... Cus nasi treneri bi mogli da vode City i Totenhem. I na kraju nista ne prokomentarisase o mecu...
          Bas ga slusam i ja, tezak mentol.

          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Prvo i osnovno sto ih je sjebalo su ona dva brza gola nakon dve greske na pocetku meca.
            I uprkos tome se digli i odigrali vrhunski, ali dzaba.
            Na glupost treci prime i dovidjenja.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Laport ih ukopao, kad neće neće.

              Koji je isfur kad ovako slaviš gol i VAR te zajebe. Biće toga tek u fudbalu izgleda

              Comment


              • Laport ih ukopao, kad neće neće.

                Koji je isfur kad ovako slaviš gol i VAR te zajebe. Biće toga tek u fudbalu izgleda

                Comment


                • Steta, nema Pep srece jbg.

                  I dalje ne vjerujem kakve greske je napravio Laporte, bas amaterski.

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Isto kao što je moguće ne svirati penal ako pogodi u ruku koja je u prirondom položaju. Koja je razlika?
                    Ima napucana ruka ako odbraniš gol Nije ovo ni prirodna pozicija ruke što kaže miha.

                    Comment


                    • Originally posted by miha92 View Post
                      samo sto ova ruka nije bila uz telo nego ispred stomaka i promenila je pravac..ne znam kako ne vidis to ako gledas pravi uga..i ako gledas nepristrasno..bas jasna situacija po meni
                      Nije baš bila ni ispred stomaka. Bila je oko boka uz telo. Čovek skače, ruka mu je uz telo, ne landara nigde. Ne znam stvarno gde je mogao da je stavi.

                      Kakva nepristrasnost? Pa ne mrzim ja Siti jbte. Niti igraju protiv Liverpula, pa da sam subjektivan.

                      Čim imaš drugačije mišljenje, odmah navijaš protiv te ekipe.

                      Jednostavno se ne slažemo.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Ima napucana ruka ako odbraniš gol Nije ovo ni prirodna pozicija ruke što kaže miha.
                        Pa ovo je vrsta napucane lopte, samo u napadu.

                        Prirodna koliko može da bude za čoveka u skoku. Nije mogao da skoči i da se zaokrene kukovima, a da mu ruka bude baš niz telo. Tu je negde oko boka.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • I ono kada je Bernardo presekao Eriksenu loptu pa stigla do Aguera koji je bio u ofsajdu.
                          Ako je Bernardo imao nameru da odigra Kunu e onda do kurca. On je hteo samo da presece taj pas, nije imao nikakvu nameru da igra gore svojima. Medjutim to je okarakterisano kao namerno dodavanje i ofsajd.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Baš diskutabilno da li je ruka ili ne, tačnije šta bi bilo da nije tu ruka, da li bi dao gol svakako. Nisam pametan.

                            Ali ovo što Noto kaže je istina. Čakir ni u jednom trenutku nije video treću kameru, ugao iz kojeg se jasno vide dva dodira sa loptom. Glavni snimak je bio ugao iz kog deluje da je jedan kontakt i to kukom. Zato je onako samouvereno pokazao gol. Po mom mišljenju mogao je da poništi gol, a ni sad ne smatram za grešku.
                            Last edited by mark !t zer0; 17-04-19, 22:33.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Pa ovo je vrsta napucane lopte, samo u napadu.

                              Prirodna koliko može da bude za čoveka u skoku. Nije mogao da skoči i da se zaokrene kukovima, a da mu ruka bude baš niz telo. Tu je negde oko boka.
                              ne nego sam mislio ako ne gledas navijacki..pa ne znam bas..malo mi je cudno da je druga ruka bila odvojena od tela a ova bas gde treba da je pogodi lopta i promeni pravac..nesto mi tu ne stima, sta, on skace sa rukom na stomaku a druga mu landara eto pogledaj jos jednom, ako i tad ne promenis misljenje nemam vise argumenata..meni ne deluje bas prirodno
                              MESSI 10

                              Comment


                              • Originally posted by MareLFC View Post
                                Bas ga slusam i ja, tezak mentol.

                                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Da nije mentol ne bi mogao da bude Krstajicev pomocnik,u tu ustanovu se primaju samo oni sa dijagnozom,po mogucstvu bez mozga.

                                Comment

                                Working...
                                X