Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juventus mi je tako limitirano djelovao. Imaju vrhunske igrace na vecini pozicija a plan igre kao da je bio da se pokusa iznuditi neki slobodan udarac ili korner.

    Comment


    • Plan igre gadjaj Ronalda iz svih mogucih pozicija, i ostavi na klupi onaj koji ga najbolje gadja i pusti u prvih 11 onu olupinu od De silja. Pravi masterclass.

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Sad gledam opet mec, jednostavno se ne vidja cesto ovakva grupa momaka i njihova igra. Ali kakvo kretanje CRa kod gola.
        Sve ste rekli za ove mladice, i drago mi je sto se ne prica toliko o losoj igri Juventusa, jednostavno sva svetla idu mladicima.
        Mada mislim da staju u polufinalu.

        Veceras najozbiljniji test za Siti, ocekujem da ce ga poloziti i proci u polufinale pa mislim i u finale.
        A trofej PL neka ide u Liverpul
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Ja bas mislim da Ajax nikako ne leži Sitiju, ali je razlika u individualnom kvalitetu ogromna. Imaju šansu, ne bih ih ja otpisivao odmah.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Ja bas mislim da Ajax nikako ne leži Sitiju, ali je razlika u individualnom kvalitetu ogromna. Imaju šansu, ne bih ih ja otpisivao odmah.
            Da prvo veceras vidimo Siti, moraju biti motivisani maksimalno bez praznih minuta. Nisam video Ajaks da im neko vodi igru, drzi loptu 60+% poseda, da ih neko napada bez lopte jos na njihovoj polovini. Ako im rival u polufinalu bude Siti, dobijaju za protivnika agilniji vezni red sa Fernandinjom, Bilvom, KDBom gde nece biti toliko prostora da lako predju na polovinu protivnika, gde ce imati matematicki znacajno manji broj napada u odnosu na prethodna dva dvomeca.
            Da se ponovim, pre svega toga Totenhem veceras
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Alegri samouvereno izjavio da ostaje i da će ponovo pokušati da osvoji LŠ.

              Comment


              • Znaci finale Barsa-Ajax U svakom slucaju jedino Totenhem i Siti ne gotivim tako da cu biti zadovoljan ako oni ne udju u finale...
                Sto se Sitija tice Gvardiola im komplikuje zivot bas kao i svakoj ekipi gde je radio osim u Barsi jer mu je tamo Mesi pojednostavio stvari i vadio ga svojim individualizmom kad zagusti (secamo se polufinala gde je razbijen od Bajerna jer mu nije igrao Mesi). Siti je vrhunska ekipa koja zahvaljujuci komplikovanom inovatoru igra previse komplikovan fudbal....Gvardiola je najbolji na svetu u radu sa igracima da im pomogne da dostignu potencijal i budu majstori ali mu je taktika daleko slabija strana. Protiv slabih ekipa taktika koju forsira mu je sigurica za pobede (zato i osvaja prvenstva gde god da ode) ali protiv jacih je izuzetno ranjiv iz kontra-napada tako da je u nokaut utakmicama Gvardiola neki drugi trener i ne bi me iznenadilo da veceras bude 0:3 ili 1:4.......
                Last edited by tamonajugu; 17-04-19, 09:26.

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Alegri samouvereno izjavio da ostaje i da će ponovo pokušati da osvoji LŠ.
                  Jao poludecu.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post
                    Alegri samouvereno izjavio da ostaje i da će ponovo pokušati da osvoji LŠ.
                    Samo da dodam da je Anjeli potvrdio da ostaje.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Jao poludecu.
                      Ma nema potrebe da ludis, mora ovako da se izjavi bez obzira sta bude na leto. Jer niti imas slobodnih trenera trenutno, nije kraj sezone, niti zelis nemir u ekipi. Ide ovaj na leto, to mi je jedino logicno objasnjenje.

                      Comment


                      • A ko bi mogao doci na njegovo mesto, a da je u ovom trenutku u top5 trenera?

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Desamp je realna opcija i jedini koji bi u ovom trenutku mogao na njegovo mesto.
                          Druga opcija je povratak Kontea sto nikako ne zelim jer je ista prica oko njih dvojice, a onda eventualno Sari koga isto ne bih voleo.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Nekako mi Murinjo deluje kao prvi kandidat za klupu Juventusa.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Desamp je realna opcija i jedini koji bi u ovom trenutku mogao na njegovo mesto.
                              Druga opcija je povratak Kontea sto nikako ne zelim jer je ista prica oko njih dvojice, a onda eventualno Sari koga isto ne bih voleo.
                              Pa I Žoze je realna opcija
                              Samo je pitanje dal bi Ronaldo tako nešto aminovao, jer kapiram da je on sad Bog i batina u klubu.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Trljaju ruke u Amsterdamu povodom tržišne vrednosti koji poseduju ovi golobradi momci.
                                Lepe pare će se sliti posle prodaja De Lihta, De Beka, De Jonga i Zijeha ako ne utope još ponekog bisera koji stanuje na Ajaxovoj areni.
                                Pokazali su u Ajaxu šta znači sistem i strpljenje. Gro momaka brusili su se i pre dve sezone kada su izgubili finale LE protiv Murinjovog Uniteda. Najviše zahvaljujući mladosti i neiskustvu.


                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X