Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jao ga i Ajntrahtu. Gube 1:0 i plus su dobili crveni.

    Comment


    • dobre lopte deli ovaj mali Felix
      MESSI 10

      Comment


      • Bravo Luka! 1:1.

        Comment


        • Kratko je trajalo. Tutnu ga Benfika brzo. Lep gol Feliksa.

          Comment


          • Opasan je ovaj mali, tacno kad gledas nekog klinca vidi se odma da ce imati lepu karijeru..19 godina a vec sada drzi igru benfike, diktira tempo, sve
            MESSI 10

            Comment


            • Meni su u oko zapali njihovi nacini radovanja posle gola. Bas se vidi zelja za samoisticanjem.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Ma tripuju se ljudi za taj Ajax, isti hype bio za Monako sto kaze Brajko. Pali su posle 75. minuta i cista sreca sto je Kosta stativu pogodio. U Torinu se ide na pobedu i to je sve od ovih klinaca.
                Kakav hype?

                Monako u toj sezoni izbacio Mancester Siti u LS a osvojili titulu u domacem prvenstvu pored neuporedivo jaceg PSG-a, ako se ne varam nekoliko kola prije kraja prvenstva su obezbijedili titulu. Uz to, oni su tada igrali vrhunski fudbal u svim segmentima, veliki broj utakmica je zavrsavao njihovim ubjedljivim pobjedama.

                Vezano za Ajaks. Oni su izbacili Real i to uz izuzetno dominantnu igru. Na osnovu highlights-a utakmice od sinoc, mislim da su djelovali jako dobro.

                Ne vidim da ima nekog hype-a, vec je to sve realnost. I u slucaju Monaka i Ajaksa.



                Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
                Last edited by ognjen; 11-04-19, 21:19.

                Comment


                • Feliks bas dominira

                  Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Ognjen View Post
                    Feliks bas dominira

                    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
                    kazem ja da je mali strasan ko jos uvek ne gleda benfika vs frankfurt, toplo preporucujem, odlican fudbal se igra
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Originally posted by Ognjen View Post
                      Feliks bas dominira

                      Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
                      Bas, a nije los vala ni Grimaldo Strasan je bek. Mozda ga Barsa vrati

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Ceo sinocni mec je bio trip, realno Juve je bio 10puta bolji ili ne?

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        Igrali da damo gol, i cuvali svoj, dzabe njima sto su sutirali sa 30 metara i igrali presing kad im nije doneo rezultat. Sisa je Max u gostima, druga ce biti prica u Torinu.
                        Nikada taj atraktivni fudbal nije donosio uspeha, osim onaj Barsin iz Pepovog doba.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Da Celsi ne moze da uvalja jedan gol Slaviji... e moj Sari zabarska si*o...

                          Izmalerisao sam ga Alonso resava prolaz dalje
                          Last edited by ralex995; 11-04-19, 21:43.

                          Comment


                          • Kako nikada atraktivan fudbal nije donosio uspeh,pa kako je igrao Brazil sa Romarijom,Bebetom,Holandija sa Gulitom,Van Bastenom,Barselona sa Ronaldinjom,Dekom, Milan sa Sedorfom,Kakom,ranije sa Savicevicem,Veom Real sa Zidanom,Figom,Bajern sa Efenbergom,Francuska sa Zidanom i Anrijem,Juventus sa Zidanom,Del Pjerom,sve je to bio atraktivan fudbal i donosio je rezultate.

                            Comment


                            • Od tih uspeha proslo je 30 godina...

                              Comment


                              • Ajaks mi malo samo malo liči na Murinjov Porto. Ima par igrača koji će igrati u top timovima i biti vrhunski igrači i to se već sada zna, pogodio se tim kompaktan i da tih par igrača bude u takvom timu.

                                Comment

                                Working...
                                X