Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma tripuju se ljudi za taj Ajax, isti hype bio za Monako sto kaze Brajko. Pali su posle 75. minuta i cista sreca sto je Kosta stativu pogodio. U Torinu se ide na pobedu i to je sve od ovih klinaca.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Da se ne lazemo Juventus ima odlican rezultat iz prve utakmice, nadigrani u svim segmentima igre od klinaca. Dibalica u revansu mora da bude starter.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Ma tripuju se ljudi za taj Ajax, isti hype bio za Monako sto kaze Brajko. Pali su posle 75. minuta i cista sreca sto je Kosta stativu pogodio. U Torinu se ide na pobedu i to je sve od ovih klinaca.
        Ceo sinocni mec je bio trip, realno Juve je bio 10puta bolji ili ne?

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ne znam, ja sam gledao meč gde Juve 80% vremena nije mogao da iznese loptu i poveze 2-3 pasa, ili nisu hteli? Strasan visoki presing Ajaxa, odlican protok lopte, napadi sa 7 igraca, los zavrsni pas i zavrsnica. Naravno, ima i do toga kako se Juve brani, nije lako probiti. U jednom trenutku sam izbrojao 7 igraca Juventusa u svojih 16 metara. Male sanse ima Ajax u Torinu, ali kapa dole za hrabrost, i igru.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Deluje da je samo Barsa rešila pitanje prolaza, ostalima će biti teško.

            Comment


            • Juve u Torinu moze imati problema ako Ajaks nekako uspe da prvi postigne gol...onda bi Madrid vrlo lako mogao da se ponovi...no, cvrsca je Juventus ekipa od Reala...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Jedna veoma detaljna analiza na YouTube
                https://youtu.be/VkrJ59GLyi0

                Comment


                • Jedino je Barsa rešia prolaz hahaha

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post
                    Ajaks - Juventus 2:1

                    Mančester - Barselona 0:1
                    Pu, malo je nedostajalo da pogodim rezultate.

                    Slavija - Čelzi 0:1

                    Viljareal - Valensija 2:1

                    Arsenal - Napoli 2:1

                    Benfika - Ajntraht 1:1

                    Comment


                    • Razbio ih Arsenal do sada. Zasluženo vode.

                      Comment


                      • Bravo Ramzikoo,odlican start koja razlika u sredini u odnosu na mec sa evertonom,presing protok lopte sve drugacije
                        sigpic

                        Comment


                        • Kako igramo kod kuce milina za gledanje

                          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                          Comment


                          • Igra Arsenal kao u najboljim danima sa Vengerom.

                            Comment


                            • Nema goreg komentatora od Ace informacije,prica o nekoj macki,ljubimcu nekog fudbalera,fali njemu neka daska.

                              Comment


                              • Jao ga Napoliju. Već je 2:0. Ruiz zbog svog tutubanisanja krivac za gol.
                                Last edited by Karamazov; 11-04-19, 20:27.

                                Comment

                                Working...
                                X