Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Pazi sta zelis
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Jbg realno je da se dva engleza suprostave jedan drugome, barem gledajuci matematicki s obzirom da ih ima 4, nece to biti nikakva urota. Dapace bit ce cudo ako sva 4 budu imali strance za protivnike
      Ja mislim da će igrati sigurno bar jedan par, to im je jedini siguran način da imaju predstavnika dalje u polufinalu.

      I stvarno bi mogle ove grupe da se prave malo normalnije. Napoli bi izgazio pola ovih klubova. Izgazili su u grupi PSG oba puta, pobedili Liverpul, stvarno te grupe smrti su sranje. Dodje mi žao što smo uzeli bod Napoliju jači su od Liverpula i PSG bolje da su oni prošli.

      Comment


      • Jaci su od Liverpula, nisu pola prosli na Enfildu u utakmicu koja im resavala prolaz.

        Comment


        • 1-0 u Italiji je bilo. To ko je pola prešao i sl se ne gleda. Sabili su PSG u obe tekme ako si gledao, video si pa nisu pobedili.

          Tako da prelazak pola i sabijanje ne može bodovno da se iskaže drug moj

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            1-0 u Italiji je bilo. To ko je pola prešao i sl se ne gleda. Sabili su PSG u obe tekme ako si gledao, video si pa nisu pobedili.

            Tako da prelazak pola i sabijanje ne može bodovno da se iskaže drug moj
            To ti kazem druze moj, to je bilo i na Enfildu, sa time sto je Napoliju i X odgovarao na Enfildu da prodju grupe. Ali pola nisu presli

            Comment


            • Best league in tha world

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Nemoj Ajaks jako je to. Bolje Porto.
                Ma jok malo jaci je Porto od tog Ajaksa cvrsci su i imaju par brzih napred,moze koji da proleti Edersonu i onda muke dati dva.

                Mada iskreno i Ajaks i Porto, Spurse i Mu,realno bi trebalo da izbacite,mislim na Siti,al za svaki slucaj daj Ajaks ,ipak je Pep na klupi

                I kao sto napisah vec voljom glupog zreba ove sezone smo F imali u vec u martu malo bolji tim je pobedio,jbg zeznuli se letos i "preplatili" Zver....i sve druga sem osvajanja Juventusa vodilo bi ovu fudbalsku sezonu u jedno od najgorih i sto se tice najjacih liga i LS,ali nadam se a i verujem da tesko iko moze ista Juvetusu do kraja,ove godine imaju sve

                Iskusan tim,jaku odbanu,na sredini Pjanica koji deli ko rukom ,Matuidi koji sve cisti i koriguje ,mali Betankur ili Can,imaju sirinu skoro na svim pozicijama ,sve duplirano,luksuz da Dibala i Daglas ne igraju i da se ne oseti jer Berndeski pokida,Mazdukic koji nenormalno radi za ekipu i ne buni se i bukvlano se podredio timu sta god treba.

                Imaju Alegrija top 5 trener na svetu

                I kao slag na tortu doveli su najboljeg Zverinu CR7 i to je to ,jedino mi krivo sto Bufon bas izabrao los tajming

                I da dodam ako je ikako moguce u sta sumnjam voleo bih da zreb bude takav i da svi Englezi razdvoje i ispadnu,i da se malo pogleda realnije,tri

                tima su prosla 3 raspala Nemca,Bundesliga nije bila slabija u poslednjih 30 godina ,ako ovako nastave ubrzo ce izgubiti 4 mesto,i MU koji je prosao kako je prosao,onako se prolazi jednom u 30 godina al ok prosli sledece kolo ispadaju,a ovo merenje liga ,pa da jeste Bundes je slabija od Engleza
                Last edited by 61563; 14-03-19, 11:47.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Ma jok malo jaci je Porto od tog Ajaksa cvrsci su i imaju par brzih napred,moze koji da proleti Edersonu i onda muke dati dva.

                  Mada iskreno i Ajaks i Porto, Spurse i Mu,realno bi trebalo da izbacite,mislim na Siti,al za svaki slucaj daj Ajaks ,ipak je Pep na klupi

                  I kao sto napisah vec voljom glupog zreba ove sezone smo F imali u vec u martu malo bolji tim je pobedio,jbg zeznuli se letos i "preplatili" Zver....i sve druga sem osvajanja Juventusa vodilo bi ovu fudbalsku sezonu u jedno od najgorih i sto se tice najjacih liga i LS,ali nadam se a i verujem da tesko iko moze ista Juvetusu do kraja,ove godine imaju sve

                  Iskusan tim,jaku odbanu,na sredini Pjanica koji deli ko rukom ,Matuidi koji sve cisti i koriguje ,mali Betankur ili Can,imaju sirinu skoro na svim pozicijama ,sve duplirano,luksuz da Dibala i Daglas ne igraju i da se ne oseti jer Berndeski pokida,Mazdukic koji nenormalno radi za ekipu i ne buni se i bukvlano se podredio timu sta god treba.

                  Imaju Alegrija top 5 trener na svetu

                  I kao slag na toru doveli su najboljeg Zverinu CR7 i to je to ,jedino mi krivo sto Bufon bas izabrao los tajming

                  I da dodam ako je ikako moguce u sta sumnjam voleo bih da zreb bude takav i da svi Englezi razdvoje i ispadnu,i da se malo pogleda realnije,

                  tima su prosle raspa la Nemca,Bundesliga nije bila slabija u poslednjih godina ,ako ovakonastva ubrzo ce izgubiti 4 mesto,i MU koji je prosao kako je prosao,onako se prolazi jedno godina al ok prosli,a ovo merenje liga ,pa da jeste Bundes je slabija od Engleza
                  Čisti to Klop, najbolji štoper na svetu spakuje C-a u džep, Gini i Milner ne daju Pjaniću da diše, a Mane, Mane spakuje dva rutinska kao sinoć. Daće Bog da se spoje u žrebu, pa da uživamo.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Jaci su od Liverpula, nisu pola prosli na Enfildu u utakmicu koja im resavala prolaz.
                    Cek bre pa sta je onda LFC radio u Napolju ,ono je smejurija i ponizavanje,kako su odigrali,a ovamo koliko se secam nesto Alison cupao nemoguce,plus da su Napolitanci malo razmisljali,oni stali posle 3-0 i da nisu primili ili da su stisli malo vise Zvezdu na kraju i dali koji gol vise LFC bi trebalo jos golova....da su igrali H2H,napoli je bolji od LFC ,al eto najjac grupa ,takav raspored i prodje LFC ni kriv ni duzan ,al nece ni do titule sto njima jedino znaci tako da lagano
                    Last edited by 61563; 14-03-19, 11:56.

                    Comment


                    • Tako je fiksni, bolje igrati dobro i ispasti nego igrati lose i doci do finala.

                      Comment


                      • Ja po ovoj Limuntusovoj tabeli vidim samo da je Bundes najgora liga od 5 velikih evropskih, rame uz rame sa Francuzima.

                        Nikad gori Bajern u ovoj deceniji, Dortmund gleda domaću scenu nemaju goriva za obe jer jure titulu, Šalke oslabljen nije igrao Kevin Kuranji.

                        Edit: Nisu igrali ni Ze Roberto ni Krstajić. Jako oslabljen Šalke znači.
                        Last edited by Cassius Clay; 14-03-19, 12:04.

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Tako je fiksni, bolje igrati dobro i ispasti nego igrati lose i doci do finala.
                          Jedino je bitno osvojiti ako si LFC,MU,Real,Barsa,Bajern,Juve,Milan to su takvi klubovi,nije Totenhem ili Salke,pa da se raduju ko malo dete kad prodju jedno kolo eliminacija

                          Za LFC je bolje da su ispali, iz vise aspekata,prvi sto nece osvojiti LS finale nije bitno,ona se ne igraju ona se osvajaju

                          A drugi PL,mada tu dolazimo do efekta Klop/Flop,jer ako uspe da ne uzme ligu ove godine,prevazcice sam sebe,toliki strah od pobede kad ti je sve na tacni i kad si favorit ,da se toliko uplasi ispusti onda jbg,valjda nece,mada ko zna celu karijeru je bio kukavica kad dodje pre kraj i prosipao,tako i ove sezone na plus 7 uvukao se strah i sad se moli i navijajte za MU,smesno,ako ne uzme PL,stici ce mi Pepa na listi omiljenih trenera,za sad je malo iza
                          Last edited by 61563; 14-03-19, 12:08.

                          Comment


                          • Pep je veći mudonja od Klopa mnogo to je jasno svima, samo nije toliki znalac kakvim ga predstavljaju forumaši da se šeta LŠ. Nema šanse Klop ni u LŠ ni u PL. Svi to već sada znamo da neće uzeti ni jedno ni drugo.

                            Vole ljudi da se teše. Biće moj Brendan Rodžers bliži titulu od ovog Klopa genijalca. Samo da se Džerard nije okliznuo al jbg.
                            Last edited by Cassius Clay; 14-03-19, 12:11.

                            Comment


                            • Ova sezona je klasicna prevara i bas lako ume da prevari ova slika sa 4 Engleza,setimo se samo grupa Napoli je trebao da prodje ,ispao zbog gol razlike,da je malo drugaciji raspored igranja bio LFC bi ispao isti slucaj i sa Spursima,doduse sam je Inter kriv sto nije dobio PSV ,ali opet da je poslednje kolo Barsi trebalo,pregazili bi Pevce ovako jm pustili gol za prolaz i eto

                              I setimo se MU i Murinja koga sad niko ne spominje i sta bi bilo da nije dobio Juve sa bandom sabotera u timu...

                              I da Siti najlksa grupa u LS mada oni bi svakako prosli jer imaju prejak tim al za svaki slucaj dajte im najlaksu
                              Last edited by 61563; 14-03-19, 12:14.

                              Comment


                              • Poklopilo im se jezivo. Još posle na ove Nemce koji nemaju blage veze. Šalke razmilja o ispadanju, Bajern ne zna gde se nalazi a i takav gura prvenstvo, Borusija se nada isto, PSG plastika.

                                Svj neće osvojiti, tako da opušteno.

                                Comment

                                Working...
                                X