Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebi ga Urose ako ti neces da vidis da je Bajern pokraden jedne godine protiv Reala,ne mogu vise ni da pamtim sve te kradje u korist Reala ja ti sigurno necu otvoriti oci.Nije to nesto da ja sad mrzim Real,isto to mislim i da je PSG pokraden protiv Barse kad ih je dobila 6:0,glupo zvuci kad neko pobedi 6:0 ali jeste bilo tako,na sitno neki zuti,penal i aj zdravo,kad voda udje u usi posle ne mozes da se vratis. O Kristijanu necu vise, poznato vam je moje misljenje o njemu,vrhunski,najbolji gol igrac u istoriji,a to treninzi,lider,trte mrte to me ne zanima samo cist talenat a tu videh mnogo talentovanijih igraca od njega za 30 godina gledanja fudbala.

    Comment


    • A kako Real krade protiv Bajerna i Engleza. Nacrtaj mi koji je to lobi koji to radi a da Bavarci dopuste da se to radi a finansijski su jači od cele Španije kao pokrajina?

      Italijani isto imaju mnogo jače kotiranje u političkim a pogotovo masonskim organizacijama.

      Koji su to kontakti, veze, značaj, koje favorizuju Real ispred svih klubova iz Italije i Nemačke da ne kažem Engleske jer oni tek ne da su jaki nego..

      Je l' bi oni života ti dozvolili da neki usranko Perez iz drugog ešalona država EU koji je bliži trećem nego vodećem ešalonu, da on mešetari i sredjuje?

      Ne postoji taj novac i te veze koje on ima a da oni nemaju još tri do 5 puta toliko mi ni mum.

      Kažeš Ronaldo. Pa pobunili bi se savezi Nemačke i Engleske razjebali bi UEFA i te činovnike za 15 minuta.

      Nemoj da se zezamo.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Onda je Ronaldinjo najbolji ikada. Ako su to merila, osećaj za lepo.
        Nisi daleko od istine.

        Fudbal je i dalje u osnovi samo igra, izmišljen je za razonodu. Gledaj decu koja ga igraju u školskom dvorištu sa torbama umesto stativa. Dodaju, driblaju, šutiraju isto kao i ovi na TV-u.

        E sad što je ljudima nametnut pogrešan sistem vrednosti, pa jednu igru posmatraju kao nešto što je na život i smrt, to je već neka druga tema i ovako sam otišao u off.

        Comment


        • Je li Real najskuplji tim na planeti,galaktikosi,od 2000. prave najskuplje timove,posle one titule koju im je Mijatovic doneo protiv Juventusa. Odakle im pare da kupuju najskuplje i najbolje igrace na svetu, ako su Bajern i Englezi mocniji zasto oni ne kupuju najskuplje igrace na svetu i prave tim od 11 najskupljih igraca na trzistu. Real je najmocniji klub na svetu,najvise novca se vrti oko njih,od njih te mafjaske organizacije fifa,uefa,kako se vec zovu imaju najvecu zaradu i zato imaju podrsku sudija kada im na terenu ne ide.

          Comment


          • I za mene je Ronaldinjo najbolji igrac svih vremena,Mesi je njegova najbolja kopija od igraca koje sam gledao.

            Comment


            • Zubu zaboravili?
              sigpic
              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

              Comment


              • Nisu se rodili kad je on dominirao

                Comment


                • Nije zaboravljen,veliki majstor,izmisljao driblinge na samom mecu,ubrzanje neverovatno imao,eksplozivniji cak i od Mbapea ali kao sto sam rekao igraci sredine terena,plejmejkeri,igraci od kojih zavisi igra tima i koji cine svoje saigrace boljima imaju prednost u mom shvatanju fudbala.

                  Comment


                  • Ja pamtim i Zidana i Ronaldinja i Rivalda i dosta tih velikih majstora ali niko nije igrao konstantno kao Kristijano.
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment


                    • Ja bih to drugacije rekao niko nije konstantno davao golove kao Kristijano.

                      Comment


                      • Zizu je broj jedan.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Barsa-Totenhem
                          Juventus-Junajted
                          Liverpul-Siti
                          Porto-Ajax
                          Sta mislis?
                          Bas sam dosao da napisem ove parove kao zelju.

                          Originally posted by Uroš View Post
                          A kako Real krade protiv Bajerna i Engleza. Nacrtaj mi koji je to lobi koji to radi a da Bavarci dopuste da se to radi a finansijski su jači od cele Španije kao pokrajina?

                          Italijani isto imaju mnogo jače kotiranje u političkim a pogotovo masonskim organizacijama.

                          Koji su to kontakti, veze, značaj, koje favorizuju Real ispred svih klubova iz Italije i Nemačke da ne kažem Engleske jer oni tek ne da su jaki nego..

                          Je l' bi oni života ti dozvolili da neki usranko Perez iz drugog ešalona država EU koji je bliži trećem nego vodećem ešalonu, da on mešetari i sredjuje?

                          Ne postoji taj novac i te veze koje on ima a da oni nemaju još tri do 5 puta toliko mi ni mum.

                          Kažeš Ronaldo. Pa pobunili bi se savezi Nemačke i Engleske razjebali bi UEFA i te činovnike za 15 minuta.

                          Nemoj da se zezamo.
                          Daj covece ne lupetaj više, oseti kad prelazis granicu simpaticnog trolovanja.

                          Real Madrid je najvece zlo i govno od sportske organizacije. Sportski Lanisteri.
                          Napravio ih je Franko fašista, osvajao titule stavljanjem pištolja na slepočnicu, kidnapovao je Di Stefana sa aerodroma, prisilio ga da ne predje u Barsu nego u Real.
                          Drzava im je montirala nerealno povoljne kredite, FIFA/UEFA prastala kad se na vestscki nacin upumpaju pare u klub. Grad Madrid otkupi neke nekretnine, koje su vlasnistvo kluba, za 10,15 puta vecu od trzisne cene.
                          Tretirali su legende kao wc papir...

                          Ne volim ja Barsu, kao navijac Uniteda cu skoro uvek da navijam protiv Liverpula, mozda i City-a, Arsenal mi je klub koji ima kompleks da bude Man Utd, PSG mi je plastika, ziveci u Italiji kratko video sam koliko se Juve dozivljava kao simbol prevare, korupcije i prljavstine, Bayern mi je simbol germanskog mentaliteta(koji ne mogu da svarim), podsecaju me na Sumahera(F1 je jedini sport koji sam pratio ne navijajuci za nekog vec navijacljuci protiv Sumahera)....
                          Ali brate, na kraju dana, svi su oni mice, srcad i zlatni za Realanister.
                          Belosvetski mix monstrum Zvezde i Partizana, i ogavnog uplitanja logistike raznih institucija, politicara itd.
                          Povrh svega, “Kraljevski klub”.
                          Em pompezno i pretenciozno, em potenciranje na nekom kraljevskom ponosu, statusu. Kraljevi i kraljevske porodice su trula zaostavstina srednjeg veka, civilizacijski destruktivna.
                          I oni to lao simbolišu. Plava krv, privilegovanost...
                          Last edited by Busby Babe; 14-03-19, 01:45.

                          Comment


                          • Roteram,Njuport,Burton,Svonsi,najlaksa grupa u LS,pa Salke,ne vidim zasto kvariti niz Ajaks

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Roteram,Njuport,Burton,Svonsi,najlaksa grupa u LS,pa Salke,ne vidim zasto kvariti niz Ajaks
                              Nemoj Ajaks jako je to. Bolje Porto.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Toliko predvidjanja parova, a bukvalni niko da nam da Porto ili Ajaks? [emoji3]

                                Ja kazem Liverpul-Porto. [emoji3]

                                A u sustini ce biti repriza proslogodisnjeg 1/4....Siti-Liverpul. [emoji3]

                                Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                                Ako se tako nesto desi vi ispadate, tako da je bolje da se ne desi.
                                Jer u sustini svima nam je u interesu da se Liverpul sto duze zadrzi u LS. Samo naravno iz drugacijih razloga.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X