Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    Neka Slejve ne paranoisi,ajde makar si ti ozbiljan covjek.
    Cujes engleski timovi,toliko bogatstvo i neko ce protiv njih nesto da namjesta.
    Pa nema smisla marketinski da napr svi Englezi imaju sansu da igraju u polufinalu. To bi gledali samo mi sa foruma i oni na Ostrvu

    Comment


    • Da se igram malo i ja

      Barsa-Siti
      Liverpul-Juve
      Ajaks-Porto
      Junajted-Totenhem

      Comment


      • Uki volis ti Mesija nego si kontras teski,volis ti sto je Barsa prosla zato sto je to dobro za spanski fudbal.
        Veliki bi bio udarac za najjacu ligu na svijetu da svi ispadnu u osmini.

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Ako gledas horizontalno, sasvim okej slika. Ako gledas vertikalno najebali smo
          Hahaha mislila sam na cetiri PL kluba [emoji3]

          A nesto sam u frci
          Naravno Mikijevu prognozu podrzavam i pozdravljam [emoji4]

          Mada moze i tvoja [emoji106]
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • aj kad pisu svi
            barsa vs juve
            ajax vs tot
            liver vs city
            united vs porto
            MESSI 10

            Comment


            • Ih kada bi Barselona izvukla Sitija. Kupio bi 3kg mesa i napravio bih cheat meal posle sa picom i 10 palačinaka da se ugušim od sreće dok gledam kako Mesi trpa Gvardiolu.

              To bi mi bilo neprocenjivo. Platio bih to da vidim. Ne može on tika taka protiv pravih tika taka

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Pa nema smisla marketinski da napr svi Englezi imaju sansu da igraju u polufinalu. To bi gledali samo mi sa foruma i oni na Ostrvu
                Barsa-Totenhem
                Juventus-Junajted
                Liverpul-Siti
                Porto-Ajax
                Sta mislis?
                Uz malo srece samo jedni pjegavci u polufinalu.

                Comment


                • Ne namecem ja nikome nista,svako gleda ono sto voli,ja na te bunkere i kontre obavezno zaspim,do prvog gola Liverpula prespavao sam tih 20 minuta koliko mi je bila dosadna utakmica. Ja govorim u moje ime sta je za mene fudbal,mene rezultati i ko ce biti pobednik LS ne zanimaju nesto mnogo,nego da odgledam sto vise partija poput Tadiceve protiv Reala i koliko cujem danas Mesijeve protiv Liona,Sitija protiv Salkea i da ne gledam sudijske kradje u korist velikih klubova koje mi idu na onu stvar. Ko tebi brani da dizes Kristijana u nebesa i svrsavas na njegove golove iz penala i iz skoka,tako isto ja mogu ovde da velicam Mesija,Tadica,Aguera i njihove partije koji nemaju veze sa brojem golova na utakmici.

                  Comment


                  • Nego koliko predstavnika u LŠ imaju loši englezi?
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment


                    • Koliko evropskih titula u ovoj deceniji imaju moćni Englezi bolje pitanje tebra

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Koliko evropskih titula u ovoj deceniji imaju moćni Englezi bolje pitanje tebra
                        Oko 5 cini mi se.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Nadam se da je ovo zadnja utakmica neznalice na klupi Bayerna.

                          Rummenigge, tjeraj amatera u picku materinu.
                          Nek ide ali skupa s tim tvojim sa avatara
                          Last edited by Mrkela; 13-03-19, 22:21.

                          Comment


                          • Toliko predvidjanja parova, a bukvalni niko da nam da Porto ili Ajaks? [emoji3]

                            Ja kazem Liverpul-Porto. [emoji3]

                            A u sustini ce biti repriza proslogodisnjeg 1/4....Siti-Liverpul. [emoji3]

                            Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Oko 5 cini mi se.
                              hm?

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Koliko evropskih titula u ovoj deceniji imaju moćni Englezi bolje pitanje tebra
                                Trofeji su za egocentrike.
                                sigpic
                                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                                Comment

                                Working...
                                X