Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ovo sto je radio Messi se zove odlicna igra, bila bi spektakularna da je dao jos jedno 2 gola, ali i ovako, dva gola i dve asistencije..uz to brdo stvorenih sansi, odlican i u defanzivi par puta..i niko nista da napise..CR sinoc razapeo sator u 16 i ceka i ovde delirijum..svaka cast na golovima da se razumemo, ali ovo se zove tata na terenu..laku noc, prijatno
    MESSI 10

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Kakav si ti trol ahahhahahahahaha, ovo ti je cist penal a bunio se covek na onaj penal za Junajteda protiv PSGa, i onaj juce. Trolcina
      Pa to nisu bili penali zato sam i rekao da su sudije idioti,pokvare svaku utakmicu a ovo cak i da nije bio penal opet bi ih Barselona razguzila,a za mene je ovo penal jer je ovaj promasio loptu i dokacio ga po nozi.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Nije on trol on to stvarno misli. To su horde klopovsko-pepovskih barselonista. Svi su ko na kalup isti. Znaš unapred koje timove podržava a koje ne.

        Medjusobno se guraju Klopara Pepara Mesaja ekipa.

        Onda imaš nas murinjovsko-ronaldovske ZidanRealiste.

        I mi smo retardi.

        I imaš normalne ljude.
        Nemoj da lazes narod Uki.
        Meni je Zizu najbolji igrac svih vremena, uz njega sam odrastao, obozavam Zizua. A isto toliko ne volim Murinja i Ronalda, oni su mi totalno antipaticni.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Barselona - Ajaks
          Siti - Porto (naravno oni najlakše dokle god mogu)
          Liverpul-Totenhem
          Juventus - Junajted

          dobro miha92 bravo Mesi popušićemo mu svi kada to ne budu Betis ili Lion. Jbt nzm šta treba da se uradi da zadovoljimo svi Mesija. Grupni blowjob.

          Da gol Betisu da Lionu i to je kraj igrice
          Last edited by Cassius Clay; 13-03-19, 22:02.

          Comment


          • radio je on to i realu, secas se ti toga sigurno, to se ne zaboravlja lako..ali ok, doci ce i taj Ronaldo opet na dnevni red pa cemo jos jednom samo da potvrdimo ono sto svi znamo ali neki se ne mire sa tim..
            MESSI 10

            Comment


            • Lepa slika [emoji4]

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Evo stavio sam avatar da nam se ne oseća Mesi ugroženo, je l može? Skrinšotuj mu i pošalji da ne brine.

                Ljudi pričajte o Mesiju malo nije fer sinoć smo pričali o Ronaldu. Pustite Engleze i timove.

                Mesi mesi i on Mesi mesi jer Mesii Mesiiii

                Comment


                • Svi Englezi prosli, ali sad ce to UEFA da sredi za sledecu rundu, pa ce biti Siti-Liverpul, Junajted-Barsa i Totenhem-Juve... pa ce u polufinalu biti samo jedan engleski tim.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Lepa slika [emoji4]

                    Ako gledas horizontalno, sasvim okej slika. Ako gledas vertikalno najebali smo

                    Comment


                    • Nisam ja obozavatelj Gvardiole,Klopa,Barselone,Reala nego dobrog fudbala.Kad su za Real igrali Zidan,Brazilac Ronaldo,Figo njih sam voleo da gledam jer su igrali najbolji fudbal.Trenutno Barselona,Siti,Liverpul igraju najbolji fudbal i zato vise volim oni da pobede nego neki Atletiko ili Juventus koji se zatvore i cekaju kontre.

                      Comment


                      • Isto kao juce, ne znam sto nocas guraju Ronalda na Mesisou. Obojica su imali zadatak da povedu ekipu dalje, Ronaldo mnogo tezi, obojica su zasluzni za prolaz svoje ekipe. Ne znam zasto mora drugi da se spusti kad prvi odradi nesto.


                        Elem, malo da se igram ovog zrijeba.

                        MU-Ajaks
                        Siti-Tot
                        Barsa-Pul
                        Porto-Juve

                        Ovo je inace nekako random, jer vazda kad razmislim, promasim masu.
                        A inace nesto mislim da ce MU bit ucesnik Engleskog derbija, a da ce Barsi doc Juve ili Ajaks hah.



                        Urose, sto si pobudalio? Daj chill malo stari, sto se opucas toliko?

                        Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                        Last edited by Baka; 13-03-19, 22:08.

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Svi Englezi prosli, ali sad ce to UEFA da sredi za sledecu rundu, pa ce biti Siti-Liverpul, Junajted-Barsa i Totenhem-Juve... pa ce u polufinalu biti samo jedan engleski tim.
                          Neka Slejve ne paranoisi,ajde makar si ti ozbiljan covjek.
                          Cujes engleski timovi,toliko bogatstvo i neko ce protiv njih nesto da namjesta.

                          Comment


                          • Druže kad ćeš shvatiti da ne postoje objektivni kriterijumi za dobar fudbal? Meni je dobar fudbal kada Ronaldo ... bez pardona. Neko voli žonglere, neka gleda.

                            Ne možeš ti subjektivne preference nametati kao opšte mesto.

                            Ne postoji objektivno merilo za lep fudbal. Meni su posed i tika taka odvratni i povraća mi se. Volim bunker i kontru

                            Comment


                            • Zadnji put kad je jedna zemlja imala 4 predstavnika u četvrtfinalu LŠ bilo je 2008/09, i tada Englezi. Koliko je to moćna sezona bila, onih ludih 4-4 Liverpul Čelzi npr, a u prvoj 1-3 i Bane Ivanović 2 gola... Plus Čelzi i vjerovatno Arsenal U 1/4 LE... Fenomenalno. To samo još više pokazuje koliko su Španci dominirali praktično 10 godina u evropskim takmičenjima, kad su redovno imali po 3 ekipe u završnicama evropskih takmičenja.

                              Meni je dobar, ne dobar nego fascinantan fudbal bilo ono što je radio Atletiko 2014. i kakvu su onu defanzivu imali sve do skoro, sad godine čine svoje ali na vrhuncu im gotovo nisi mogao dati gol. Ili Žoze i Inter 2010. Naravno to nije naročito zanimljivo geldati svaki vikend ali u ovim dvomečima LŠ, spektakularno.
                              Last edited by BorisUnited99; 13-03-19, 22:13.

                              Comment


                              • @Uros..e za to sto si priznao imas respect..meni je eto taj autobus odvratan..
                                sto se tice avatara
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X