Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve su ljige ovi Bavarci, navijao bih za niih samo da igraju protiv Partizana. Pre bih navijao za Gvardiolu.

    Super prolaz Liverpula, možda bude i Lfc - Utd

    Pao bi forum.

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Ko je pokosio hahahha pa kako moze pokosit ovaj mu stao na nogu ne moze covjek da pomakne nogu. Sta ti je imas li oci
      Covek promasuje loptu i lupa Suareza po nogama,a to da mu je Suarez stao na nogu moram da imam neki mikroskop da vidim.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Kakve su ljige ovi Bavarci, navijao bih za niih samo da igraju protiv Partizana. Pre bih navijao za Gvardiolu.

        Super prolaz Liverpula, možda bude i Lfc - Utd

        Pao bi forum.
        To bi bilo top.
        Da li bi bio Uki na mojoj strani i navijao za Liverpul?

        Comment


        • Znaci i 1/8 ls 4 engleska i po jedan spanski, italijanski, holandijski i portugalski tim.Nije lose za precenjenu PL

          Jos da Arsenal okrene rezultat sutra cisto da se potvrdi PL dominacija

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            To bi bilo top.
            Da li bi bio Uki na mojoj strani i navijao za Liverpul?
            Navijam ja uglavnom za Liverpul nego volim da peckam naše Liverpulovce ali ne volim Klopa i sve u vezi njega još dok se kurčio protiv Reala. Tako da iz daljine navijam i navijao bih vrv protiv Utd, ali ono ladjare ravna linija.

            Ne bi mi bilo krivo ni UTD da pobedi.

            Robertson budala.

            Comment


            • Mesi cuda radi i niko ne komentarise a onaj sinoc postigao pogodak glavom pola foruma svrsava.
              E paaa ljudi moji.
              Ovo je magija a ne ono sinoc,uz svo postovanje Kristijana koji je jedan solidan napadac.
              Last edited by E1_PG; 13-03-19, 21:53.

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Covek promasuje loptu i lupa Suareza po nogama,a to da mu je Suarez stao na nogu moram da imam neki mikroskop da vidim.
                Kakav si ti trol ahahhahahahahaha, ovo ti je cist penal a bunio se covek na onaj penal za Junajteda protiv PSGa, i onaj juce. Trolcina

                Comment


                • Nadam se da je ovo zadnja utakmica neznalice na klupi Bayerna.

                  Rummenigge, tjeraj amatera u picku materinu.

                  Comment


                  • Imam neki osecaj da ce biti Juve-Liverpul cetvrtfinale.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Za Mesija je vec postalo normalno da cuda pravi na terenu,ali nije dao gol glavom ili mozda jeste,nisam gledao utakmicu.

                      Comment


                      • Nije on trol on to stvarno misli. To su horde klopovsko-pepovskih barselonista. Svi su ko na kalup isti. Znaš unapred koje timove podržava a koje ne.

                        Medjusobno se guraju Klopara Pepara Mesaja ekipa.

                        Onda imaš nas murinjovsko-ronaldovske ZidanRealiste.

                        I mi smo retardi.

                        I imaš normalne ljude.

                        Comment


                        • Sad vise nema nosioca a ni ogranicenja kada su pitanju timovi iz istog saveza, mene ne bi cudilo da se toplim kuglicama odredi 2 engleska cetvrt finala.

                          Zreb ce verovatno biti
                          Man. City - Man. Utd.
                          Liverpool - Tottenham
                          Barcelona - Porto
                          Juventus - Ajax

                          Ja se pak nadam
                          Man. City - Porto
                          Liverpool - Juventus
                          Man. United - Tottenham
                          Barcelona - Ajax

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Imam neki osecaj da ce biti Juve-Liverpul cetvrtfinale.
                            Može-sajt-960x522.jpg
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Junajted - Porto
                              Siti - Barselona
                              Liverpul - Totenhem
                              Ajaks - Juventus

                              sigpic
                              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Nadam se da je ovo zadnja utakmica neznalice na klupi Bayerna.

                                Rummenigge, tjeraj amatera u picku materinu.
                                Sta moze Kovac da uradi vise sa ovim penzionerskim domom? Jel i Anceloti toliko propao da popusi i on? Opametili se iz Bajerna, dovesce konecno igrace ovo ljeto, pa da ocekuju vise u LS. Humels ne lici na fudbalera, igra kao amater, Rafinju da ne pominjem. Martinez uz duzno postovanje ne moze vise. O Riberiju i Robenu da ne pricamo. Gnabri nije za najvece domete iako je on od boljih bio.

                                Kovac nije amater, ovo je realnost Bajerna trenutno.

                                Comment

                                Working...
                                X