Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Antifudbal kažem ja. Taj fudbal već duže vreme služi za da antifudbal obriše zadnjici njime. Od Intera do Di Matea, preko ostalih, antifudbal dominira.

    Fudbal gledaju dokoni ljudi, ja dodjem samo na partiju ligašampionskog antifudbala.

    pobeda je najvažnija stvar, sve ostalo je zabava za sirotinju i uteha za gubitnike. Trofeji se broje.
    Last edited by Cassius Clay; 12-03-19, 22:23.

    Comment


    • Puni bre drpaca muda, ajde drpaj se sad da te vidim!!! Maxa kritikujem cele sezone jer igra kao sisa, ali za ovaj mec mu skidam kapu. Verovao sam u prolaz, Ronaldo ih trpa iz godine u godinu, Cholo slina nije polovinu presao veceras, zasluzeno ispao.
      Bernardeski doktor odlican, Dzana bih pohvalio, danas je odlican bio iako ga ne volim, ma svi u sustini odlicni. Daj sad Porto pa u polufinalu ko zapadne. Izbegao bih samo Siti jer deluju nezaustavljivo trenutno.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Comment


        • Bice ako Juventus izvuče Sitija i ako ne prodje, nikad više na forum neću ući. Svake godine ista priča a kako sezona ide kraju od PSG i Siti favoriti dolazimo na imena kao što su Real, Juventus, Bajern, Barselona i nekad ATM. I jedna ogromna tačka. Pa ostali.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Puni bre drpaca muda, ajde drpaj se sad da te vidim!!! Maxa kritikujem cele sezone jer igra kao sisa, ali za ovaj mec mu skidam kapu. Verovao sam u prolaz, Ronaldo ih trpa iz godine u godinu, Cholo slina nije polovinu presao veceras, zasluzeno ispao.
            Bernardeski doktor odlican, Dzana bih pohvalio, danas je odlican bio iako ga ne volim, ma svi u sustini odlicni. Daj sad Porto pa u polufinalu ko zapadne. Izbegao bih samo Siti jer deluju nezaustavljivo trenutno.
            A moj brat Spinacola ? Kakav bratić jedva pet mečeva ima ove godine i sprda Ariasa kao da napada mene.

            Comment


            • Urose mozes da hejtas koliko hoces Gvardiolu, ali nije PSG i Pep Gvardiola isti pojam.

              Mozda ispadnu u 1/4, ali niko ne zeli da naleta na njih, u to sam siguran.

              Comment


              • Atletiko kao da je bez plana izasao da igra, bas se nista nije moglo zakljuciti sta igraju ili sta pokusavaju da igraju.

                Dok je kod Juventusa bila skroz suprotna situacija. Ispostavilo se kao dobar potez Alegrija da stavi Bernardeskija a Dibalu ostavi na klupi jer je tako Benardeski imao bitnu ulogu u igri, cesto je mijenjao pozicije, igrao je na oba krila, kroz sredinu i bio je efikasan na svim dijelovima terena.

                Comment


                • Sutra moze da se desi da Spanija ostane bez predstavnika u LS.

                  Comment


                  • Urose i Brajkula, meni je penal diskutabilan i to je to. Nisam rekao za druge situacije, za reakciju igraca Atletika ili da penala nije bilo. Samo polako.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Ajde sto igraci natucaju engleski, jbg od njih se ni ne ocekuje vise jer su vecinom priglupi ljudi... ali kad cujem trenere koji su godinama u poslu a sa engleskim su na Vi tacno me muka pripane.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        A moj brat Spinacola ? Kakav bratić jedva pet mečeva ima ove godine i sprda Ariasa kao da napada mene.
                        Spinazola prekucao veceras. Debi u LS pojeo je Ariasa. Jebeni De siljo da igra pre njega, nemoj zajebavati Maxe.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Urose mozes da hejtas koliko hoces Gvardiolu, ali nije PSG i Pep Gvardiola isti pojam.

                          Mozda ispadnu u 1/4, ali niko ne zeli da naleta na njih, u to sam siguran.
                          Ne hejtujem ih neka prvo dodju do finala. Gde mogu sa gigantima da se porede. Zvezda je veći klub od Sitija trenutno istorijski.

                          Polako, dok dodju do finala prvo pa ću ih gledati kao favorite i poštovati. Moguće je da Ronaldo ima više golova nego oni kao klub, nzm sad sigurno, možda sam preterao ali nije daleko.

                          Sada sam pogledao ima Siti 2-3 više ali sigurno nema više u nokaut fazi. Od čoveka.
                          Last edited by Cassius Clay; 12-03-19, 22:36.

                          Comment


                          • Ja sutra necu znati ko je uzeo LS pre 5 godina ali cu Tadicevu partiju protiv Reala zauvek pamtiti,fudbal gledam zbog poteza,a bas me zabole ko ce da uzem trofej Siti ili Juventus,kad to ne mogu ovi nasi klubovi neka trofej uzme ko hoce. Niko ne moze da me ubedi da je Real sa te tri titule zaredom LS bolji od Barselone iz Ronaldinjovog ili Mesijevog vremena,nije bolji ni od Reala sa Zidanom,Figom,ma i Siti,Liverpul igraju bolji fudbal od njih,ali ne moze se protiv sudija,koji su tu da povuku za Real kad treba,hocu gledam VAR,necu gledam VAR,malo vise penala,malo crvenih,malo vise zutih i Real osvaja tri u nizu.

                            Comment


                            • Kme, kme, kme

                              Comment


                              • Pa šta je onaj skok Air Jordan nego potez. Ako ti se gledaju njegovi driblinzi pusti highlights iz Junajteda. Davno je prestao da zabavlia i uveseljava sirotinju ko Dzej Dzej Okoča i posvetio život plodjenju.

                                Comment

                                Working...
                                X