Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovako se igra sunce vam zarko, pa i da se ispalo ovako se jbno igra.

    Comment


    • Uhvatio si se ti Čolo sine moj za kurčinu odavno....

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Čoveče ja sam se poklonio Patriotsima. Šampionima se mora čovek pokloniti. Da Pep uzima svake 3-4 godine omao bi moj naklon do poda. Ovako ... Mora da uzme bar jednu sa timom gde nema Mesija, Ćavija i Inieste, Busketsa.

        Kakvo sudjenje druže odavno grublja igra nije bila dozvoljena?
        Ja u zivotu svom nisam gledao kako Juventus uzima LS. A nadam se i dalje. Tako da nemoj sada o Klopu, Pepu i ostalima.
        Cisto da ne izbaksuziras.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Kristijano Izrutinirao ih covek.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Pukne njih čika Ronaldo preko... Šali se, dao bonu čika Ronaldo, 3 bone. Zvao Perez da namesti da bi Ronaldo pristao da se vrati u Real.

            Comment


            • Jel blam malo Simeonea? Dao mu CR to sto je pokazivao govnar u prvoj utakmici. Mrs u rupu neandaratalac retardirani.

              Kako su ih usrali danas, auuu. Nema mesta za kukavice u fudbalu, mrs napolje.

              Ronaldo je fenomen, nece se takvog vise pojaviti.

              Comment


              • Ma koji je ono penal jedva da ga je dotakao,ne moze da pada na obicno pipanje,bar da ga je za dres uhvatio nego ga samo pipnuo i ovaj pao kao da ga je snajpeom pogodio,jebem ti takav fudbal.

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Ma koji je ono penal jedva da ga je dotakao,ne moze da pada na obicno pipanje,bar da ga je za dres uhvatio nego ga samo pipnuo i ovaj pao kao da ga je snajpeom pogodio,jebem ti takav fudbal.
                  Samo ga je sapleo i ništa više.

                  Comment


                  • Kakvo pipanje no homo. Nema pipanja, jeste Italija u EU ali ne mogu kod njih te društvene prakse toliko lako da se prime. Malo se foliraju ali ne vole oni pipanje.

                    Kontam i svidjanje i da se loži na njega, ali da ga pipa, sexual assault.

                    Nego jebo ovo ljudi, Betis Barsa to se čeka. Nmg ove nebitne tekme.

                    Comment


                    • Kjelini, nekad si mi bio strasan levi bek stoper, sad si postao folirant. Steta.

                      Zasluzeno Juve, nema sta. Meni je penal diskutabilan ali me vise cudi da nije gledao VAR s obzirom na vaznost odluke. Izgleda da je bas siguran u penal.
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Mora Zoze da se vraca da zaustavlja Juventus

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Ma koji je ono penal jedva da ga je dotakao,ne moze da pada na obicno pipanje,bar da ga je za dres uhvatio nego ga samo pipnuo i ovaj pao kao da ga je snajpeom pogodio,jebem ti takav fudbal.


                          Samobanuj se pls

                          Comment


                          • Svaka čast Juveu. Pokazali su ljudi 140% želje i motivacije na terenu. Izgarali su da daju 3 gola. Zasluženo, nema šta.

                            A što se tiče Čola, neka mi neko objasni njegovu taktiku ovde? Ajde dok je bilo 1-0 i eventualno kod 2-0...ali on nije napravio kršten napad do kraja? Da li je moguće da se branio celu utakmicu. Čak i kad je Juve spustio malo papučicu kod 2-0, oni nisu napadali. Nestvarne stvari...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Kjelini, nekad si mi bio strasan levi bek stoper, sad si postao folirant. Steta.

                              Zasluzeno Juve, nema sta. Meni je penal diskutabilan ali me vise cudi da nije gledao VAR s obzirom na vaznost odluke. Izgleda da je bas siguran u penal.
                              A na početku tekme čist gol Kjelinija? To nije diskutabilno? Prvi Roni stigao do lopte i Kjelini bum, direktno u rašlje, u Torinu, muk jebote(medju gostujućim pošto su vikali Juve Juve vaffanculo)
                              Last edited by Cassius Clay; 12-03-19, 22:06.

                              Comment


                              • Originally posted by NSG View Post
                                Kjelini, nekad si mi bio strasan levi bek stoper, sad si postao folirant. Steta.

                                Zasluzeno Juve, nema sta. Meni je penal diskutabilan ali me vise cudi da nije gledao VAR s obzirom na vaznost odluke. Izgleda da je bas siguran u penal.
                                A da l te buni i to što se Korea nije bunio, kao i svi ostali iz Atletika !?

                                Comment

                                Working...
                                X