Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dovoljno si pricao u Real Madrid temi. To hoces da kazes
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Pepova MASINERIJA prervodjena Aguerom za 3 minuta 2 komada.
      Dovidjenja prijatno.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ovo su dva taktički najjača tima u LŠ tu nema dileme. Kako bi pojeli Engleze i jedni i drugi da su ih dobili.

        Comment


        • Nisam video bolje sudjenje poslednjih par godina...

          Comment


          • Ajmo Juventus, ne ide LS bez najboljeg igraca na planeti ikada.

            Comment


            • Odlicno prvo poluvreme, napadamo ali ne treba stati nikako. Atletiko nema nameru da prelazi pola. Spinazola i Dzan odlicni, Berna se probudio posle sporog pocetka. Mandzukica bih izbacio i uveo Dybalu, ne moze sta Mandzo doprineti na ovakvom mecu. Kanselo jedan od gorih, ne znam sta mu je. U sustini ocekuje nas 45 minuta ludila, mene siba pritisak samo tako, nervoza itd, ali verujem da moze do prolaza.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ja shvatam taktiku da se neko brani. Ali da kad imas napad stanes i uopste ne pokusavas da odigras loptu u poslednjoj trecini protivnika...

                Atletiko par puta na 25 metara od gola Juvea i imaju opciju za napad...a oni staju, kao smiruju tempo, i gube loptu za 5 sekundi.

                Prvi put kad su napali i centrirali, Morata je imao sansu.

                Nema sanse da se Atleriko odbrani sa ovakvom igrom...

                Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Kanselo kad vidi Huanfrana kao Simić u derbiju kad vidi onog ćelavog.

                  Mandžukić igrač manje na terenu, mora Dibala doktor ove igre da uđe da ga zvekne kroz noge Godnu i u malu mrežicu Oblaku.

                  Comment


                  • Ne znam koliko se Atletiko planirano u ovoj dozi brani bez opasnosti iz kontre a koliko je Juventus krenuo all in i dominira jer može, a ne znamo da može jer je Alegri generalno pizda što znamo svi. Da preformulišem - možda uvek mogu ovako da igraju. Kao protiv Reala u revamšu prošle god. Nego Alegri jede govna.

                    Kako bi Zidan ubio sa ovim Juventusom, kuku majko.

                    Kanselo nije pola Karvahala. Prvo što ne koristi prostor nego lomi u prazno, i tako se vrate ovi iz ATM, drugo što se snebdiva po 10 sekundi.

                    Mnogo me ATM podseća na Zvezdu i Simeone na Milojevića. Smatraće neki poredjenje neukusnim ali mnogo. Gde je plan b prijatelju
                    Last edited by Cassius Clay; 12-03-19, 20:58.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ne znam koliko se Atletiko planirano u ovoj dozi brani bez opasnosti iz kontre a koliko je Juventus krenuo all in i dominira jer može, a ne znamo da može jer je Alegri generalno pizda što znamo svi. Da preformulišem - možda uvek mogu ovako da igraju. Kao protiv Reala u revamšu prošle god. Nego Alegri jede govna.

                      Kako bi Zidan ubio sa ovim Juventusom, kuku majko.

                      Kanselo nije pola Karvahala. Prvo što ne koristi prostor nego lomi u prazno, i tako se vrate ovi iz ATM, drugo što se snebdiva po 10 sekundi.

                      Mnogo me ATM podseća na Zvezdu i Simeone na Milojevića. Smatraće neki poredjenje neukusnim ali mnogo. Gde je plan b prijatelju
                      Kako si ovo lepo napisao u dušu te ljubim, suština svega.

                      Alegri kad god je stisao muda dobio je meč, tako i sa onim poluraspalim Milanom one godine kada je Pepa preslišao u Milanu sa 2:0, kada je izdominirao El Šaravi i onda u revanšu naravno primi 4 jer je pizda i uzme da se brani kao večeras Čolo.

                      Comment


                      • Planirano je kas predjes pola da stanes i ne pokuaaavas da krenes napred.

                        Malopre pratim jontru Atletika. 5vs5, lopta se orebacuje na drugu stranu na Grizmana, koji ima 15 praznih metara ispred sebe...Ali on staje u mestu i ne pomera se. To su klasicne instrukcije. Kad takav jedan savrsen igrac za kontre stane u istoj...

                        Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Da nije ovog Bernardeskija koji nesto pokusava Simeone bi uspeo da ubije ovu utakmicu,ovako primili su gol sad svasta moze da bude.

                          Comment


                          • Bravo! Svaka čast Ronaldu!

                            Comment


                            • Zavibriralo je sudiji na ruci.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • CR...

                                Comment

                                Working...
                                X