Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E, Kosta, Kosta..
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Au kostaće ovaj promašaj skupo. Ovakav zicer ne sme da se masi protiv ekipe kao sto je Juventus

      Comment


      • Gundogan sramotan igrac.

        Koliko oni gube kad Fernandinjo ne igra tu, auu..

        Sent from my Mi A1 using Tapatalk

        Comment


        • Sterling sramota od igraca

          Comment


          • Kako su sudije lepo zavukle Atletiku,zuti Kosti za neku glupost i ne igra sledecu utakmicu.

            Comment


            • Nikada Košta ne dobija kaznu za glupost.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Kakve su to pizde od igraca. David Silva se vucara ko baba po terenu. Gundo takodje. Otamendi indijanac.

                Sterling... Ne razumijem Pepa kad sastavlja ekipu.
                Znaci, zamisljam situaciju, hmmm Laporte ce da mi igra lijevog beka, znaci igramo bez lijevog beka u ofanzivu, ko bi mogao da drzi tu lijevu stranu, Sane? Ma kakvi, daj Sterlinga.

                Ne mogu da gledam ovo sranje, prevelika je picka i overthinker Gvardi, a da ne pricam za bezmude igrace. Bez Fernandinja u revans, ha! Ubacio bih De Brujna kao zadnjeg veznog, Gundogan ne daj boze nikome..

                Eo Morata ga dade, sad ce mu ga VAR ponistit.
                Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                Last edited by Baka; 20-02-19, 21:32.

                Comment


                • Ala se bacioo [emoji849]
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ne vidi se ovo ni iz jednog ugla da li je faul.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Perez namestio... Ovaj, Ronaldo..

                      Comment


                      • Bila je ruka na Kjelinijevim leđima al je ovaj odleteo ko brzi voz da ga strefio.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Vidi se sa centra, drzao ruke, ali se bacio Kjelini ko brzi voz da ga odbacio.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Koja glupost je zapravo VAR

                            Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                            Comment


                            • Dajte im titulu, zašto se uopšte i igra.. Koji lopovluk Djubrentusa, nastavlja se i dalje..

                              Comment


                              • Ponistite i ovaj, smradovi

                                Ajmo, Atleti!

                                Comment

                                Working...
                                X