Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ognjen View Post
    Nisam gledao cijelu utakmicu Liverpul - Bajern, ali na osnovu ovoga sto sam vidio mogu reci da je Kovac jako dobro pripremio utakmicu. Igraci Bajerna, odnosno odbrana, je bila postavljena duboko na svojoj polovini sto je kljucno kada igras protiv Liverpula. Npr. vidjeli smo sta se desilo Romi prosle sezone kada su izasli visoko sa odbrambenom linijom.

    Sada, vidjecemo sta ce biti u revansu ali Kovac ne bi trebao da odstupi od slicnog pristupa kao u ovoj utakmici a Hames, Tiago i Koman su igraci koji mogu da odrade veliki posao u veznom redu i izvrse brzu tranziciju ka napadu.
    Jeste, Bayern je igrao odlicnu odbranu. Izuzetak Alaba, covek nije ni blizu sto je bio, a nije mator pa da kazes "godine".
    Pre pocetka meca bi bio zadovoljan sa 0-0, ali kako se mec odvijao nisam zadovoljan sa tim rezultatom.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Donekle se slažem, ali morali su do tog gola u gostima protiv ekipe kojoj štoperski par čine Matip i Fabinjo.
      Šta znači gol u gostima kad primiš tri?
      Kovač je juče savršeno postavio tim,neporažen na Enfildu,a Bajern je uvek favorit na Alijanc Areni osim protiv RMa.Jeste da se vraća Van Dajk i nema Kimiha,ali Liverpool je druga ekipa u gostima,ako je Pavkov dao 2 verujem da to može i Gnabri
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ognjen View Post
        Nisam gledao cijelu utakmicu Liverpul - Bajern, ali na osnovu ovoga sto sam vidio mogu reci da je Kovac jako dobro pripremio utakmicu. Igraci Bajerna, odnosno odbrana, je bila postavljena duboko na svojoj polovini sto je kljucno kada igras protiv Liverpula. Npr. vidjeli smo sta se desilo Romi prosle sezone kada su izasli visoko sa odbrambenom linijom.

        Sada, vidjecemo sta ce biti u revansu ali Kovac ne bi trebao da odstupi od slicnog pristupa kao u ovoj utakmici a Hames, Tiago i Koman su igraci koji mogu da odrade veliki posao u veznom redu i izvrse brzu tranziciju ka napadu.
        Ne bih se baš složio da je prvo poluvreme bilo dobro za Bajern. Više je bilo srećno nego dobro.

        Čak mislim da je u prvom poluvremenu Kovač igrao na najveću snagu Liverpula, presing. Umesto da Nojer izbija lopte, oni su pokušavali po svaku cenu da iznesu loptu pasom. I to ih je više puta koštalo izgubljenom loptom na 30 metara od gola. Siti je slično igrao protiv nas, pa smo videli kako su prošli. Jedini razlog zašto Bajern nije primio bar dva gola u prvom poluvremenu je što nam je završni pas bio očajan. Tu smo ispustili utakmicu.

        U drugom poluvremenu je Kovač shvatio, pa su uglavnom igrali bez rizika i puštali nam loptu.

        Tako da bih rekao da je Bajern imao dosta sreće u prvom poluvremenu, dok su u drugom bili odlično postavljeni.

        Liverpul je sam kriv, jer su morali da postignu gol u prvom poluvremenu. Imali su šanse za to.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by martinez View Post
          Šta znači gol u gostima kad primiš tri?
          Kovač je juče savršeno postavio tim,neporažen na Enfildu,a Bajern je uvek favorit na Alijanc Areni osim protiv RMa.Jeste da se vraća Van Dajk i nema Kimiha,ali Liverpool je druga ekipa u gostima,ako je Pavkov dao 2 verujem da to može i Gnabri
          Pa ne znam bas, ako nešto odgovara Liverpulu, to je da ih napadaju. 0:0 je meni uvek bio bolji rezultat za domaćina, posle ideš tamo i sa nerešenim ili prolaziš dalje ili ideš u produžetke.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by martinez View Post
            Šta znači gol u gostima kad primiš tri?
            Kovač je juče savršeno postavio tim,neporažen na Enfildu,a Bajern je uvek favorit na Alijanc Areni osim protiv RMa.Jeste da se vraća Van Dajk i nema Kimiha,ali Liverpool je druga ekipa u gostima,ako je Pavkov dao 2 verujem da to može i Gnabri
            Kad već pominješ Pavkova, nešto i ne pamtim da je Alijanc Arena ove godine tvrđava gde niko ne može nikakve bodove da uzme?

            Malo je kompleksnija situacija od toga..."ako je Pavkov dao 2, može to i Gnabri."

            Prvo imaš Kloppa, koji poznaje Bajern i nemački fudbal. Drugo, igrači sigurno neće imati isti stav na terenu kao protiv Zvezde. Ipak je nokaut faza i ozbiljniji protivnik.

            Bajern se neće braniti kući, to je sigurno. Možda neće napadati svom silom, ali ostaće dosta prostora iza odbrane. U to sam siguran.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Pa ne znam bas, ako nešto odgovara Liverpulu, to je da ih napadaju. 0:0 je meni uvek bio bolji rezultat za domaćina, posle ideš tamo i sa nerešenim ili prolaziš dalje ili ideš u produžetke.
              21. od 31. puta su prosli timovi koji su domacini u drugoj utakmici posle 0:0.
              (Juce napisah 22 od 31 greskom)
              A istog sam misljenja za 0:0, al statistika kaze totalno drugacije.

              Sto opet nista ne mora da znaci, ja mislim da ce Pul proci, just sayin..

              Sent from my Mi A1 using Tapatalk

              Comment


              • Zola,

                Hoćeš reći da je Serž Gnabri bolji od Pavkova

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                  Zola,

                  Hoćeš reći da je Serž Gnabri bolji od Pavkova
                  Nikako, Pavkov je sila!

                  Šalu na stranu, dobar igračić Gnabri. Može se reći da je poprilično namučio Robertsona. Provozao ga je lepo par puta.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Nikako, Pavkov je sila!

                    Šalu na stranu, dobar igračić Gnabri. Može se reći da je poprilično namučio Robertsona. Provozao ga je lepo par puta.
                    Ne secam se da je onoliko neko vozao Robertsona, bas ga je mucio. Previse je brz i agilan, unistio ga je onom brzom promenom pravca.

                    Comment


                    • Bajern odlican u drugom poluvremenu, Havi Martinez fenomenalan, za mene MOTM.

                      Liverpulu posao radi gol u gostima a vjerujem da ce ga dati, samo je pitanje hoce li Bajern dati vise.

                      Veceras Atletiko Juventus, spektakl

                      Comment


                      • Originally posted by Baka View Post
                        21. od 31. puta su prosli timovi koji su domacini u drugoj utakmici posle 0:0.
                        (Juce napisah 22 od 31 greskom)
                        A istog sam misljenja za 0:0, al statistika kaze totalno drugacije.

                        Sto opet nista ne mora da znaci, ja mislim da ce Pul proci, just sayin..

                        Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                        Pusta statistika, ne znači to apsolutno ništa, Sevilja je izbacila Junajted prošle godine nakon 0:0 kući. Ne vidim kakvu vezu imaju Liverpul i Bajern sa tamo nekim potpuno različitim ekipama i utakmicama? Taj ćeš argument jedino u kladionicama čuti da se pominje kao relevantan, medju notornim kockarima koji jedini vide neku povezanost koje nema. Kao drugo, i ta statistika koju pominjes je jako plitka. Šta ako u tom 21. putu je bar 10 puta postojala nešto veća razlika u kvalitetu timova pa je domaćin ustvari bila neka dosta slabija ekipa koja je pukom srećom izvukla 0:0? Kao onda kad je Psv nakon 0:0 kući ispao na penale u Španiji od Atletika, ili kad je Peponja nakantao sa Bajernom 7:0 muceni Sahtjor nakon 0:0 u Ukrajini.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          A mogli su i da daju ... Imali su u prvom nekoliko vise nego dobrih prilika.
                          Ovo 0-0 nista ne znaci, odgovara i jednima i drugima. Medjutim istina je da Liver igra srednje zalosano u gostima. Pa oni su od Zvezde izgubili - to sve govori.
                          Kojih dobrih prilika, koliko se ja secam samo onaj pokusaj Matipa i pokusaj Allisona to je sve sto je Bajern uradio, dobro i onaj sut Gnabrija sa 20metara.

                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Ben Yeddera hoće gol ove sezone.

                            Comment


                            • Najbolji igrac Juvea ove sezone pocinje na klupi

                              Comment


                              • Ko? Kanselo? Kosta? Bernandeski? Sad si me bas bacio u enigmu.


                                Fernandinjo izgleda kao stoper danas, Sane na klupu... Gundo zadnji vezni aoh.
                                Mada nadam se da je ovo 3-2-4-1..

                                Comment

                                Working...
                                X