Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Onana brat

    Comment


    • Zaslužio je Ajaks nešto iz utakmice.

      Prati li neko Spurse? 2-0, deluje rutinski..
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ne znam kako vama ali meni ovaj VAR totalno uništi draž fudbala....isto važi i za košarku.

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Zaslužio je Ajaks nešto iz utakmice.

          Prati li neko Spurse? 2-0, deluje rutinski..
          U svemu je večeras nadigran lider Bundes lige.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Poks i bez prvih vedeta radi strašan posao.
            Već posle prvih 90' gotovo rešen putnik u četvrtfinale.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              Ne znam kako vama ali meni ovaj VAR totalno uništi draž fudbala....isto važi i za košarku.
              Po meni bilo bi ispravno dati treneru 2 challenge-a u fudbalu pa nek on odluci sta ce da se gleda a sta ne. A sto se kosarke tice, ubili su, sve se gleda... ocaj...

              Comment


              • Doktorska disertacija Maurisija Poketina.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Odlicni Ajaks. Igrali su sa ciljem da ostvare ubjedljivu pobjedu.

                  Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                  Comment


                  • Zbog cega se uopste gledao var nakon onog ponidtenog gola Ajaksa?
                    Jel su trazili igraci Reala ili je sudija samoinicijativno to uradio, ili nesto trece?
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Čekao je da u var sobi pogledaju akciju.
                      Tako je kod svih golova

                      Comment


                      • Gol Ajaksa po meni opravdano ponisten, ali drugi gol Reala je po meni faul Vaskeza, ocigledan.

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Čekao je da u var sobi pogledaju akciju.
                          Tako je kod svih golova
                          I onda su mu oni rekli ds pogleda i sam. I dosudio ofsajd.
                          Posteno, posto je ofsajd i bio.
                          Sa druge strane onaj linijski sto ne pusti ono Tadicu nego mu mase ofsajd brze bolje je zasro maksimalno.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Gol Ajaksa po meni opravdano ponisten, ali drugi gol Reala je po meni faul Vaskeza, ocigledan.
                            Jesu li i taj gold gledali na VAR?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Jesu li i taj gold gledali na VAR?
                              Pa verovatno jesu, cekao sudija potvrdu dali da gleda ili ne, rekli mu ovi verovatno sve cisto.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Jesu li i taj gold gledali na VAR?
                                Jesu, ali su procenili da nije faul, imao je komunikaciju Skomina... Ovaj put mislim da je greska, i po meni je faul, svukao ga je Vaskez na zemlju...

                                Comment

                                Working...
                                X