Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaebano će biti ako Tuhel ubaci hemiju u tim. PSGu je godinama falila ta hemija u timu. Kvalitet je uvek bio tu, ali je uvek nešto falilo.

    Drugi gol..Mbape metar iza štopera u jednom trenutku. U drugom je već ispred. Nerealno...
    Last edited by z0La; 12-02-19, 22:14.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Di Marija bio bas ekstremno motivisan.

      Comment


      • Taktički match-win Tuchela. Ništa više.

        P$G vrlo ozbiljna ekipa, unatoč činjenici da su desetkovani ozljedama.

        Porto ima aktivan rezultat, očekujem uzavrelu atmosferu u revanšu.
        "Ultra culture is a way of life, a subculture, that goes far beyond the match day.
        Punks were punk, and ultras are ultra.“

        Bring back the Anglo-Italian Cup!

        NO NZS. NO CPS.

        Comment


        • Po meni lično Markinjos možda igrač utakmice. Tesno između njega i Di Marie.

          Pogbina uhoda je večeras odradila vrh posao. Pogba, igrač možda u najboljoj formi u Evropi u ovom trenutku se nije video, osim onog jednog prodora. Tu je bar 80% Markinjosova zasluga. Baš zahvalan igrač. I sa loptom je dobar. Kad se uzme u obzir da je prirodno štoper.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Markinjos ubedljivo MOTM. Apsolutno zaustavio naseg najopasnijeg igraca. Oni u ofanzivi ce nam uraditi probleme, to se zna. On je uradio fantastican posao i definitivno MOTM.

            Comment


            • Daleko je Pogba od igraca sa najboljom formom u Evropi.

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Markinjos ubedljivo MOTM. Apsolutno zaustavio naseg najopasnijeg igraca. Oni u ofanzivi ce nam uraditi probleme, to se zna. On je uradio fantastican posao i definitivno MOTM.

                Slažem se. Mene iznenadio Alves. Nisam navikao da gledam njega onako disciplinovanog. Nije bio loš.

                Da li bi Di Maria odigrao ovako drugo poluvreme da ga nije Jang izbacio sa terena, tj. da mu publika nije onoliko zviždala posle pada? Deluje da su probudili neki inat u njemu.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  @Boris

                  Dje nidje veze, apsolutno cisti drugi zuti...

                  Moja greška, u pravu si.

                  Solskjær on Pogba's red card: "He's trying to get his body across and Alves is clever enough to piut his foot in there so it hits him. I know Paul wants to shield the ball then he's unlucky."
                  #mulive
                  Ovo jbg

                  Comment


                  • "Ultra culture is a way of life, a subculture, that goes far beyond the match day.
                    Punks were punk, and ultras are ultra.“

                    Bring back the Anglo-Italian Cup!

                    NO NZS. NO CPS.

                    Comment


                    • Povrede Lingarda i Marsijala su odlucile ovaj mec, i taj prvi gol PSGa. Niko do tada nije bio dominantan pa da reces oni su bolji i dobice, moglo je da ode na obe strane, mada verujem da bi nas dobili svakako nakon povrede ovih dvojica. Apsolutno druga ekipa smo bez njih.

                      A tad PSG je poceo laganije da igra i preuzima kontrolu, to je kvalitet PSGa, oni bez Neymara i Kavanija imaju Drakslera i Di Mariju, i Alvesa koji je bio odlican i sprintao i u 90 minutu i iznudio crveni karton.

                      Comment


                      • Nema sto, odlicno spremljena utakmica Tuhela.

                        Ne znam ko da se pohvali prije, Di Maria je imao ok utakmicu, ali Markinjos, Verati, Alves, Tiago Silva su bili fenomenalni.
                        Markinjos bas dobar u vezi, Veratijev mozda i najbolji mec u PSZ, sam je drzao loptu, premocan. Alves fantastican, kakva klasa od igraca. Tiago Silva kao nekad, uglavnom zatvorio sve.

                        Ole kiksao pomalo, a i uopste se nisu trudili da ukljuce Marsijala u igri. Onda se desavaju dvije povrede i on ubaca Sanceza i Matu, mislim wtf? Znaci, nit brzine, nit icega... a dje onda to vodi? Da se nedje posle mora ubacit Lukaku jedino umjesto Rasforda i onda dobijamo ovaj disaster trio. Da je ubacio Lukakua pa pomjerio Rasforda desno, pa na nesto to da lici, ili mozda cak i Freda, pa nek igraju 442, da probaju da zatvore na sredinu malo. Al nema veze, naucice Ole ako ostane.


                        Orsato debil, za svaki faul je dijelio zuti, alo jebote jesi normalan ti... Normalno da je neko morao crveni dobiti, jos najjaca fora on dao Jangu crveni umjesto Pogbi, kakav lik...

                        Comment


                        • Last edited by Ser Gagi; 12-02-19, 22:56.

                          Comment


                          • kod prvog gola je di Maria bas ciganski slavio ispred tribine, nije se ugasio jedno 45 sekundi samo je nesto dobacivo publici morali su njegovi da ga sklanjaju

                            Comment


                            • Mrkela, nije bas 45 sekundi. Tu se nasao jer je izveo korner, radovao se sa saigracima dok oni nisu legli dole pa je onda dobacivao. 10 sekundi se radovao sa saigracima bez ikakve reci, a 5 sekundi je nesto pricao ka navijacima. Mec takvog uloga, on pod takvim pritiskom ceo mec, to nije nista

                              Ocekivano od Alvesa, uvek je bio srcan igrac koji voli ovakve meceve. Znao sam da on nije rupa ovog tima. PSZ mnogo ozbiljnije izgleda, organizovano iako su bez nekoliko kljucnih igraca. Di Marija je prava radilica, jos mi u glavi njegove sezone u Realu kad je sam trcao u veznom redu, asistirao..

                              Ne slazem se da je izlazak Lingarda uticao na ishod meca. A ni za izlazak Marsijala. Lingard nema to u sebi da napravi prevagu a Marsijal nije bio na mecu (u kontri mu lopta prolazi ispod noge). I u tom prvom poluvremenu je PSZ bio konkretniji. Jednostavno su sinoc bili bolji i tu ni Lingard i Marsijal ne bi mogli nista promeniti. Usao je Sancez, bez obzira na formu sjajan igrac. Nije usao Felaini pa da se kaze da je hendikep, pogotovo sto se sinoc igralo oprezno, ne na trku kao sto je dobijao MU do sada. Jednostavno je isplivao taj nedostatak timske organizacije napada, nije moglo na individualni kvalitet i motivaciju koja je nosila tim do sad.

                              I nije mi jasno zasto Mata umesto Marsijala. Bolje da je Lukaku usao, da se napred bori, skace. Rasford na desni bok da gazi Bernata koji ima zuti karton i preko koga su napravili sve sinoc. I naravno Sancez levo, pa na trik neki da prodje Tila.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Sancez ne moze korner zastavicu da prodje vise, kamo li Kehrera

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X