Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve polemike se besmislene vode. I ja sam vama. Baš besmisleno. Kao da je bitno da li neki Uroš misli da li valja Gvardiola ili Klop ili Murinjo. Sve su to odlični treneri čim su tu.

    Ali čim se neko pokenja po Murinju koji je tata mata ove igre i po Zidanu koji se pokazao, poliću njegove idole kofom govana argumentima.

    Jedan je Žoze Murinjo. Ne može sezona u Mančesteru da izbriše njegovu karijeru.

    Ovaj neki čiji nick neću ni da pominjem kaže raspadao se Liverpul pre Klopa. Delilo ih klizanje od titule, Džerarda.

    Rodžers imao znatno gore igrače i uopšte nije imao ovoliku podršku uprave.

    Kada je to klizanje delilo Klopa od titule PL?

    Hvala lepo, dovidjenja.

    Sad će one priče, "mi igramo lepo" "klub je napredova" "rebuild" i slično.

    Jebeni Rafa Benitez je mešetario u LŠ u teškoj konkurenciji kada su Italijani bili konkurentni, Barselona i Real jaki, Englezi jači nego danas. Zar to nisu činjenice?

    Nego lepo je neko napisao, simpatični luzer.

    Dva puta 4ti i jednom 8mi je l?

    Ranijeri je uzeo PL pa ga niko ne spominje kao top trenera, ne dao Bog da Klop uzme proglasićete ta za Marksovog naslednika.
    Last edited by Cassius Clay; 18-12-18, 18:41.

    Comment


    • Liverpul i jeste pod Klopom napredovao u svakom smislu, a što je najbitnije i vjerovatno bilo najupitnije i taktički. To je jasno. A ja niti sam njegov najveći fan a pogotovo ne Liverpula.

      Comment


      • Je l' ulaže Liverpul više sada ili u Rodžersovo vreme? Ako ne osvoje titulu, i budu drugi, koja je to razlika u odnosu na Murinjovo drugo mesto? Klop nije uspeo ni do trećeg da dodje.

        Comment


        • Nije Klop preuzeo Liverpul posle tog klizanja,nego kad su prodali Suareza,Staridz se povredio na duze i Liverpul je bio negde na sredini tabele,tu negde kao sad Junajted ako ne i gori.Nije u pitanju sezona Murinja u Junajtedu nego tri sezone u Junajtedu,gde nije uspeo da osvoji ni premier ligu ni LS a za to je doveden a nije uspeo ni igru da napravi iako je i on trosio kao svi ostali na nove igrace.Murinja ne postujem jer se odrekao De Brujnea i Salaha u Celziju,nije im ni davao sansu,ovde u Junajtedu se okomio na Sanceza a tek sad kad je otisao videce se kakva je Sancez igracina.Njegovi rezultati u Interu,Portu,Celziju su vrhunski,ali imao je igrace s kojima je mogao da igra taj fudbal na kontre i snagu,vrhunske majstore u ekipi Deka,Snajdera,Lamparda.Cim je on trebalo takvog igraca za Junajted da dovede,vidimo sta se desilo,doveo je brdo veznjaka,nijedan nema talenta ni priblizno ovim majstorima.O Zidanu nista nisam rekao,veliki je bio igrac,veliki ce i trener biti,pricao sam o sudijama koji guraju Real i Kristijana kada im ne ide u LS i da su sudije isto zasluzne za te tri LS koliko i sami igraci i trener,ipak Real je imao neku igru zahvaljujuci bas Zidanu.I da,vise volim da odgledam jednu utakmicu Liverpula pod Klopom i Sitija pod Gvardiolom nego 100 utakmica Junajteda pod Murinjom ili Atletika pod Simeonom,sto nema veze s tim kakvi su treneri nego kakav fudbal forsiraju.Ranijeri je naravno top trener,covek je cudo napravio s Lesterom i cini mi se da je pravi covek za Junajted ali je pozurio i zavrsio u Fulamu.Bio je on i pre Lestera odlican trener,ali bez trofeja zato se o njemu nije govorilo.

          Comment


          • Nije Klop uradio ništa što Brendan ne bi uradio da je klub stao iza njega, čak šta više mislim da bi Brendon da je posle sezone 13/14 dobio pojačan tim a ne osakaćen za ključnog igrača ko zna gde bi Liverpul bio danas...
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Otisao je i Klopu kljucni igrac Kutinjo,ali se nisu raspali,doveo je prava pojacanja,a Rodzers je dovodio Kerola,Markovica,taj tip igraca za velike pare.

              Comment


              • Rodžers doveo Kerola? Ok.

                Neka nadje neko podatak koliko je u Kenijevoj sezoni ne sećam se koja, Liverpul puta pogodio okvir gola.. Mislim da je najviše do tada u istoriji. Prečki i stativa.

                Predstavljati Liverpul kao kantu koja je bila tipa 10ta na tabeli a veličati Klopa koji je bio 8mi, 4ti i 4ti... u odnosu na Rodžersa koji je izgubio titulu nesrećno, eto ok vama na volju.

                Isto i za Gvardiolu. Klub osvoji LŠ 2006. a oni od njega prave mesiju kao da nisu osvojili ništa godinama. Je l' on bio perfektan fit za Barselonu? Jeste. Jesu svi igrači tada bili u zenitu? Većina. Videti pod reprezentacija Španija koja je dominirala.


                Sem igre, koja se neće pamtiti za 20 godina, jednostavno mora da se uradi nešto rezultatski da bi imalo podlogu.

                Gvardiola uzima titule rekao sam 100 puta sa timovima koji su pre njega osvajali. Zašto ne uzme Ligu Šampiona?

                Ljudi, vi pričate najbolji trener svih vremena.

                Zašto ne uzme ligu šampiona makar jednom van Barselone?

                Je l' nije imao igrače u Bajernu?

                Je l' nema igrače u Sitiju?

                Kažete nije merilo LŠ. Pa PL je uzeo i Manćini sa Sitijem. Uzeo je Ranijeri sa Lesterom. Je l' to jebeno merilo? Ako jeste, eto najbolji je svih vremena. Nisu je Konte i Anćeloti uzeli sa pola k, nisu.

                Ko je doveo Milnera? Džoa Gomeza? Roberta Firmina? Klajna? A da, Rodžers.
                Last edited by Cassius Clay; 18-12-18, 21:53.

                Comment


                • Povrsan si Urose, kao i uvek. Nemam vremena sad za diskusiju, ali pogledaj na wikki, koliko sezona je bio Rodzers i koja mesta je Liverpul zauzeo kad je on bio tu. Pogledaj nasu igru u Evropi. Tu sezonu kad je Klopp bio van top4 je sezona koju je preuzeo od Rodzersa, koji je pre otkaza bio 10.

                  Rodzers ima dosta znanja, ali ne moze da prenese na igrace. Nikakav motivator i covek koji je dozvoljavao da ga uprava maltretira. Da radi sa njim sta im volja.

                  Nije Rodzwrs za najvece klubove.Zato je jos uvek u Seltiku.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Nije Klop preuzeo Liverpul posle tog klizanja,nego kad su prodali Suareza,Staridz se povredio na duze i Liverpul je bio negde na sredini tabele,tu negde kao sad Junajted ako ne i gori.Nije u pitanju sezona Murinja u Junajtedu nego tri sezone u Junajtedu,gde nije uspeo da osvoji ni premier ligu ni LS a za to je doveden a nije uspeo ni igru da napravi iako je i on trosio kao svi ostali na nove igrace.Murinja ne postujem jer se odrekao De Brujnea i Salaha u Celziju,nije im ni davao sansu,ovde u Junajtedu se okomio na Sanceza a tek sad kad je otisao videce se kakva je Sancez igracina.Njegovi rezultati u Interu,Portu,Celziju su vrhunski,ali imao je igrace s kojima je mogao da igra taj fudbal na kontre i snagu,vrhunske majstore u ekipi Deka,Snajdera,Lamparda.Cim je on trebalo takvog igraca za Junajted da dovede,vidimo sta se desilo,doveo je brdo veznjaka,nijedan nema talenta ni priblizno ovim majstorima.O Zidanu nista nisam rekao,veliki je bio igrac,veliki ce i trener biti,pricao sam o sudijama koji guraju Real i Kristijana kada im ne ide u LS i da su sudije isto zasluzne za te tri LS koliko i sami igraci i trener,ipak Real je imao neku igru zahvaljujuci bas Zidanu.I da,vise volim da odgledam jednu utakmicu Liverpula pod Klopom i Sitija pod Gvardiolom nego 100 utakmica Junajteda pod Murinjom ili Atletika pod Simeonom,sto nema veze s tim kakvi su treneri nego kakav fudbal forsiraju.Ranijeri je naravno top trener,covek je cudo napravio s Lesterom i cini mi se da je pravi covek za Junajted ali je pozurio i zavrsio u Fulamu.Bio je on i pre Lestera odlican trener,ali bez trofeja zato se o njemu nije govorilo.
                    Jedan savet.
                    Zivota ti, lupi spejs iza znaka interpunkcije i daj neki novi pasus povremeno, ovo je pravo mucenje za onog ko cita.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • On je 6 godina valjda mlađi od Klopa. Ja se obesim ako je Rodžers čuo za Markovića pre nego što mu je došao na trening.
                      sigpic
                      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                      Comment


                      • Nije Kerola,njega je Daglis ali jeste Markovica,mozda i Balotelija,ne mogu sad ni da se setim koje je sve promasaje doveo,pricam iz glave,dobar trener je Rodzers ali nije bolji od Klopa. Mislis da je lako osvojiti LS,koliko je godina trebalo Murinju u Celziju da uzme LS i nije je na kraju ni uzeo,jel to znaci da je los trener Murinjo a da je onaj Italijan sto ga zamenio i uzeo LS bolji trener,zaboravio sam mu ime,Di Mateo valjda? Premier liga je najjace takmicenje,svi imaju neku pauzu a oni igraju i za bozic,novu godinu,bez predaha i to se onda odrazi na rezultate u LS.Veliki je uspeh da tim iz premier lige igra i finale a nenormalan osvajanje LS. Da ne pricam o tome kakvu Real i Barsa imaju zastitu od sudija u tom takmicenju jer su najskuplji timovi,prave im najvise para,imaju najskuplje igrace. Taj Klop je igrao finale sa Dortmundom,Liverpulom,malo li je,od timova koji su bili na sredini tabele njihovih liga doveo do finala LS.Gvardiola je trener za velike klubove,das mu pare i on ce da napravi igru,bice konkurentan u svim takmicenjima,da li ce osvojiti LS,moze i to da se desi.Ali ono sto je Ranijeri uradio s Lesterom,mogao bi jos samo Klop,iako ne volim Nemce,Klop je trenercina,posrnule gigante vraca u vrh svetskog fudbala.

                        Comment


                        • Zaboravio sam i da je Sevcenku unistio karijeru u Celziju,jos jedan razlog zasto Murinja ne cenim i njegove titule,kad se doda i ovo sa Aleksisom Sancezom,samo neka putuje iz Junajteda.

                          Comment


                          • Comment


                            • Neymar ozljeden al se sve crta Unitedu

                              Comment


                              • Ispasce na kraju da je Junajted favorit

                                https://streamable.com/fgdz9

                                Evo sta su mu radili pre da se ozledi, steta sto nije gol dao na kraju ...

                                Comment

                                Working...
                                X