Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Takoe

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Cakir zna kako se dobija.Kako je lud onaj covjek zna da preokrene utakmicu kao niko.Bas je masina.
      . U pravu si sve, priznajem! Real Madrid je olicenje svega loseg u fudbalu u Evropi oduvek, nesto kao CZV u Srbiji, i to priznajeM!
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Takoe

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        Eto prvi znaci prociscenja.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Eto prvi znaci prociscenja.
          Ne moze se silom protiv magije, veoma poznata izjava

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Cekam samo onog fasistu da se ukljuci u raspravu.Ali nece pobjecice kao i sinoc sto je pobjegao.

            Comment


            • Nije Real olicenje svega loseg u fudbalu,sa Zidanom,Mijatovicem,Raulom,Sedorfom,Figom,Brazilce m Ronaldom to je bio jedan od najboljih timova svih vremena a onda su dosli manekeni Bekam na zalasku karijere i Kristijano i lopovluk je poceo jer fudbalski nikad ne bi uzeli titule posto uvek imas bar tri tima koji igraju bolji fudbal u Evropi od njih.Taj lopovluk se ne vidi samo na terenu nego i kad treba dodeljivati zlatne lopte,pa ko jos veruje da je Kristijano bio najbolji u sezoni kad je Bajern sve titule uzeo,to je samo jedna od pokradenih zlatnih lopti.

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Nije Real olicenje svega loseg u fudbalu,sa Zidanom,Mijatovicem,Raulom,Sedorfom,Figom,Brazilce m Ronaldom to je bio jedan od najboljih timova svih vremena a onda su dosli manekeni Bekam na zalasku karijere i Kristijano i lopovluk je poceo jer fudbalski nikad ne bi uzeli titule posto uvek imas bar tri tima koji igraju bolji fudbal u Evropi od njih.Taj lopovluk se ne vidi samo na terenu nego i kad treba dodeljivati zlatne lopte,pa ko jos veruje da je Kristijano bio najbolji u sezoni kad je Bajern sve titule uzeo,to je samo jedna od pokradenih zlatnih lopti.
                Slazem se, samo sam pod utiskom ovih skorasnjih kradja pa preterujem. Nije to onaj Real kao kad su igrali Helguera i ekipa...
                sloboda ili ništa

                Comment


                • lepo ja rece pre mesec dana da United prolazi grupu a dalje ne
                  sigpic

                  Comment


                  • Lion moze itekako biti opasan za Barsu ako se Valverde prepadne njihovg napadackog potencijala i postavi neku defanzivnu igru ili igru u kojoj niko ne zna sta treba da radi, tako izgleda igra Barselone kada trener hoce neku defanzivnu postavku na terenu.

                    Lion ima odlicnog trenera, oni protiv jakih ekipa igraju odlicno.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Cekam samo onog fasistu da se ukljuci u raspravu.Ali nece pobjecice kao i sinoc sto je pobjegao.


                      Slažem se sa Ognjenom, uopšte me ne bi iznenadilo da prođe Lyon dalje. Ako ih Messi sam ne dobije, sve je tu moguće sa onim indijancem na klupi.

                      Inače baš top parovi, odavno nisam bio ovako zadovoljan posle žreba. U svakom dvomeču mogu da navijam za (protiv) nekog.

                      Comment


                      • U Francuskoj 1-2, a u Spaniji 2-0.

                        Comment


                        • E moj Urose...svi vide neke greske u korist Reala a niko ne vidi penal u Mihenu (sreca cista pa promasi debil) kojeg nije bilo, pa cinjenicu da je u Madridu onaj kloc trebao dobiti crveni prije 50 minut a ne tek nekad poslje...Gol Lewandovskog iz ofsajda.Prica se o crvenom u prvoj utakmici (start nad Asensiom) a usporeni snimak pokazuje da je faula itekako bilo.
                          Ili svi pricaju o penalu protiv Juveta a on cist ko suza...itd itd tid

                          Real je u zadnjih 7-8 godina daleko najbolja turnirska ekipa.Vjerovatno najbolja turnirska ekipa iakd.
                          Ekipa koja drzi rekord sa 7 ili 8 uzastopnih polufinala LP i 4 titule u 5 godina.
                          To su bolesni rezultati i sve su samo nisu slucajnost.

                          Da je ovaj tim osvojio jos jednu ili dvije La Lige u tom periodu bio bi vjerovatno najbolji tim svih vremena, ovako su u top 3 ikad sigurno.

                          Eh o Realovoj relativnoj nemoci u ligaskim takmicenjima se moze raspravljati nadugo i nasiroko.
                          Ako neko zeli mozemo pokrenuti i tu temu, vrlo je zanimljiva ali uz dublju analizu postane i vrlo logicna.Vodila se vec na par foruma.
                          Last edited by topspinforehand; 17-12-18, 15:39.
                          - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                          - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                          - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                          - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                          - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                          - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                          - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                          - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            FIFA, UEFA I sudije guraju Ronalda? Ovo je verovatno najgluplji post koji sam pročitao ovde, a na ovom forumu sam čitao Uroša kako pise o ravnoj zemlji, Gokaru i ekipu kako teraju Muslina iz repke, Piksija kako piše da je Salah prosek igrač a Alison na nivou Kariusa, Limuna kako piše o bilo čemu i sebe kako pišem da će biti nešto od Lindelofa.
                            A na ovom forumu sam citao Urosa (sve dalje je nepotrebno)

                            Pozdrav za naseg legendu Ukisu Ziv bio i samo pisi.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              FIFA, UEFA I sudije guraju Ronalda? Ovo je verovatno najgluplji post koji sam pročitao ovde, a na ovom forumu sam čitao Uroša kako pise o ravnoj zemlji, Gokaru i ekipu kako teraju Muslina iz repke, Piksija kako piše da je Salah prosek igrač a Alison na nivou Kariusa, Limuna kako piše o bilo čemu i sebe kako pišem da će biti nešto od Lindelofa.
                              HAGhahgahgahghaghaghahgahghahgahghagh
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                FIFA, UEFA I sudije guraju Ronalda? Ovo je verovatno najgluplji post koji sam pročitao ovde, a na ovom forumu sam čitao Uroša kako pise o ravnoj zemlji, Gokaru i ekipu kako teraju Muslina iz repke, Piksija kako piše da je Salah prosek igrač a Alison na nivou Kariusa, Limuna kako piše o bilo čemu i sebe kako pišem da će biti nešto od Lindelofa.
                                A Muslin jako mudo.

                                Comment

                                Working...
                                X