Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno bi neki moderator mogao ovde da dodje i pocne da kaznjava zbog hiperprodukcije/flodovanja topica. Aman vise!

    Liverpool je sebi obezbedio mec u kome ce igrati za plasman jos kad je pobedio PSZ. Posle 3. kola situacija je bila: Liverpool 6, Napoli 5, PSZ 4, Zvezda 1. Ako uzmemo da Napoli i PSZ sigurno dobijaju Zvezdu (Napoli je dobio sad) i PSZ dobije Liverpool, dobijamo:

    PSZ 10, Napoli 8, Liverpool 6, Zvezda 1. Sto znaci da je njih izbacivalo samo to da Napoli dobije PSZ na svom terenu.

    Napoli je sam sebe izbacio sa ocajnom partijom u BG i samo 3:1 protiv Zvezde. Sad je L'poolu dovoljno i 1:0, da su dali jos koji L'pool bi morao da dobije 2:0.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • RTS večeras prenosi Čelzi - PAOK. Carevi. Prenosi se najneuzbudljivija utakmica ikad samo zato što Čelzi igra. A ljudi će da izađu sa drugom postavom...

      Toliko utakmica gde se lomi ko ide dalje, a ko ne. I oni izaberu ovu. A posle će da poskupe sa pretplatom. Bravo legende. Dajte bolje češljanje babe...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Rendzers - Viljareal i Malmo-Genk ce da budu bolje tekme od Celzija, ali sta ces. Kod nas u MK nemamo nista, samo Arena prenosi, a 80% ljudi nema Arene

        Comment


        • Moj pik bi bio Standard - Sevilja ili Rendzers - Viljareal. Ali eto, neka Čelzija koji ima 6 bodova više od svih, sa svojom drugom postavom.

          Svakako neću gledati.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Kako te bre nije sramota, ko je vama kriv što ste blagi užas, uspeh vam je i treće mesto ove sezone.
            Gledaj šampione, one istinske, evropske i probaj nešto da naučiš.
            Pričaš o stidu i sramu.
            Jer si malkice barem crvenio kada ste dali gol iz lopte metar u aut?
            Jel si malkice crvenio kada ste u zadnjem odmeravanju zatresli mrežu na neviđeno?
            Jel si malkice crvenio od broja penala dosuđenih na totalnom egalu?
            Jel si malkice crvenio kada ste zahtevali titulu iz 40-neke samo da bi vodili u ukupnom zbiru?
            Samo mi ti nemoj pričati o sramoti. Jer je ti i vaši nemate...

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 29-11-18, 14:43.

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Moj pik bi bio Standard - Sevilja ili Rendzers - Viljareal. Ali eto, neka Čelzija koji ima 6 bodova više od svih, sa svojom drugom postavom.

              Svakako neću gledati.
              Ne gledaju oni dinamiku grupe ili sanse za prolaz kad biraju mec vec da li ima neki nas igrac i kolika je baza navijaca u Srbiji. Nekako bih vise voleo da je Celsi na nekoj Areni, pa onda gledaju oni koji zele a i komentatori su mi bolji, neprimetni.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Originally posted by NSG View Post
                Ne gledaju oni dinamiku grupe ili sanse za prolaz kad biraju mec vec da li ima neki nas igrac i kolika je baza navijaca u Srbiji. Nekako bih vise voleo da je Celsi na nekoj Areni, pa onda gledaju oni koji zele a i komentatori su mi bolji, neprimetni.
                Da li je zbog toga pre par godina prenosena Fiorentina kad god je to bilo moguce?

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  Ne gledaju oni dinamiku grupe ili sanse za prolaz kad biraju mec vec da li ima neki nas igrac i kolika je baza navijaca u Srbiji. Nekako bih vise voleo da je Celsi na nekoj Areni, pa onda gledaju oni koji zele a i komentatori su mi bolji, neprimetni.
                  Zato su i tu gde jesu, na dnu. Sprdnja od kanala.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Kakva je ovo sprdnja na ovom topiku vec dva dana?
                    "Izdominirase" ovi anticigani, a bar da igraju njihovi klubovi pa ajd... i niko da reaguje. Ako nema ko ili vam neprijatno, samo javite
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Al' će biti slavlje u Luksemburgu ako se bod osvoji, plus gol dat jednom Milanu.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Lux > Serie A

                        Comment


                        • Da zavrsi 5-2 sramotno je. Sve im jebem!

                          Comment


                          • Liga lopova, Rusi namjestaju to je nevidjeno, Krasnodar iz 2 u 1, Spartak kod kuce gubi 1 u 2 od Rapida Viene, proslo kolo Krasnodar namjestio 2 u 1 sa Standardom kod kuce, nevidjeno se namesta

                            Comment


                            • Posto smo mi nesposobni, oni ce sami sebi da daju golove.

                              CIRKUS LIGA!

                              Comment


                              • Brat

                                Comment

                                Working...
                                X