Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O čemu? Je l se plasirao Šefild Vendzdej u Lš? Lažeeeš, alal vera. Nisam znao da imate tako jak žfk. U zdravlje kralju

    Comment


    • Pa o pobedi zvezde nad Liverpulom.

      SAd ozbiljno pitanje za Urosa... da li te kao navijaca zvezde vredja sto komentatori RTS-a i vecina drugih novinara govore da je zvezda svoj prvi i istorijiski bod u LS osvojila protiv Napolija, prvi gol postigla protiv PSG-a a prvu pobedu ostvarila protiv Liverpula?

      Lako pitanje, odgovara se sa da ili ne.

      Comment


      • Ne vredja. Prvo RTS ne gledam, drugo stoji ugravirano na ušatom. A što tebe to vredja, prijatelju, ne mogu ti pomoći. Mogu ti kupiti maramice ne volim kada neko plače, empatičan sam i bude mi žao. Nije vredno suza zapamti.

        Bitan si sam sebi ne moraš da plačeš zbog spordnih stvari. Nije loše ni isplakati se doduše, ali sutra je novi dan. Budi jak

        Comment


        • Zvezda je svakako prijatno iznenadjenje u ovogodisnjoj LS. Posle izvlacenja grupa bilo je nece boda uzeti i nece gola dati ali eto osim tog PSGa u gostima Zvezda se nije nigde obrukala, ono u Liveru je vise bilo brukanje sudije nego Zvezde, ali nema veze objasnili su im neke stvari u Beogradu.

          Sto se tice prolazka dalje mislim da bi stvarno tuga bila da Napoli ne prodje. Oni su tim koji je ubedljivo najvise pokazao u grupi, nadigrali i Zvezdu i PSG u oba meca kao i Liverpula u Napulju ali eto i dalje postoji sansa da ne prodju dalje. Nadam se da ce fortuna biti uz njih posto su je svakako zasluzili po prikazanoj igri.
          Last edited by srdjan_sl; 28-11-18, 22:52.
          sigpic

          Comment


          • Mene bi da sam navijac zvezde vredjalo, zvezda je svoje prve golove, bodove i pobede u grupnoj fazi Lige Sampiona ostvarila jos 1991. godine kada se krenulo sa grupnom fazom. Uostalom kako je moguce da prvi gol postignes 2018. godine ako si takmicenje osvajao 1991....

            Ja mislim da si ti Urose prikriveni grobar.

            Comment


            • Vi ste ti pomodarci koje sve vredja i samo vičete rasista, šovinista, ljudska prava, vredja me ovo, vredja me ono. Ja sam čovek individualac i nisam konformista niti razmišljam na tim kreiranim strukturama pa da me vredja.

              Znam ko sam i šta sam i znam šta je Zvezda, pa neka laje ko šta hoće. A ti pogledaj malo bolje koliko je Zvezda puta stigla do polufinala i koliko je bila u tom takmičenju, i da li je igrala kada finale kupa UEFA.

              To je bilo inače teže takmičenje. KEŠ

              To takmičenje moj Real ne bi mogao da osvoji ovih godina da se tako igra iz prostog razloga što ne bi bio kvalifikovan za njega.

              Ovo zato nije liga šampiona nego evropska elitna liga. Ovde je lagano. Novac. To je to.

              Tamo si morao biti prvi u državi i igra se na dva meča, jedan sjebeš nešto i pa pa.

              A ako te muče u ligi Juventus, Barselona, ako si Real, Milan, ni ne plasiraš se.

              Pa pa

              Comment


              • Urke pa ako Liverpul izgubi od Napolija, a Zvezda dobije PSG kuci, prezivljavate u Evropi do proleca?

                Comment


                • Nismo usmereni ka LE, uzeli smo dosta novca sad gledamo ka tituli. Volimo ove što se kurobecaju pa povedu protiv nas na Karaburmi da na poluvremenu preslišamo, reda radi, pa se završi kako se završi. Jurimo titulu, pa dogodine ako Bog da Liverpula opet da izbacimo iz LŠ, nama dosta. Pobeda 2,7 m, lagano.

                  Comment


                  • Hoces da kazes na Vracaru? Karaburma je mali greben tu dodjes nevin a vratis se... (nastavi rimu)

                    Comment


                    • Imate fore jos sledece sezone da budete pocastvovani i igrate protiv ekipa kao sto je LFC, dok elita ne zatvori vrata. Posle tutanj u njiva ligu pa namestajte do mile volje.

                      Comment


                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Da lapsus. Greška. Mali greben dodješ nevin vratiš se pun sebe. Tako ide. Jer poševiš sve karaburmanke od Jovane Guzijan, pa nadalje. Dovoljno je da im kažeš da si fudzbaler. Čuo sam, ne ume ne da se kaže. Sad da li je to istina nzm. Niski standardi braco moj. Kao da si u favelu ušao

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post


                            Jedan je

                            Last edited by belgrade_owl; 28-11-18, 23:21.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Imate fore jos sledece sezone da budete pocastvovani i igrate protiv ekipa kao sto je LFC, dok elita ne zatvori vrata. Posle tutanj u njiva ligu pa namestajte do mile volje.
                              Slazem se, s obzirom da LFC nema sta radit u toj elitnoj ligi...

                              Comment


                              • Od te lige nema nista... to bi unistilo fudbal.

                                Comment

                                Working...
                                X