Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji je Aca kralj, uverim se u ovako retkim prilikama kada gledam prenos na RTS. Mislio sam da je poceo da komentarise nesto drugo, a ne tekmu. Zastranio opasno.
    Last edited by Prototype; 07-11-18, 22:16.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Meni je hajlajt večeri Aca koji se skontava u ona četri miliona šta su hiljade, šta stotine i šta desetice dok Marsijal pravi bravure po levoj strani i skoro od auta prilazi na 5 metara od gola a Aca u tom trenutku skontava šta je hiljadarka u cifri i nekako uspeva da izusti koliko je ustvari Juve zaradio od vecerasnjeg meča.
      nebeski idiot.

      meni nije ni smesno, niti nadrealno smesno to vise.
      lik mi upropasti svaku utakmicu koju komenatrise.

      u stanju je da najzanimljiviju utakmicu ucini sporom i smornom.

      Comment


      • Jbt ova utakmica je dokaz koliko je fudbal nevjerovatan, niko nije mogao da predvidi ni gol Junajteda a kamoli pobjedu. Juve je za klasu jača ekipa ali zatvaranje utakmice u 80. minutu sa Barzaljijem se obilo o glavu Alegriju, lik je baš klasičan Italijan. Na kraju 3-1 moglo biti, opet Rašford sa usranom završnicom. Baš ima neki problem u glavi opasan...

        Svejedno, Juventus je među glavnim favoritima za osvajanje. Posebno sa Ronaldom koji ima da igra do 40. na najvišem nivou kako je krenuo.
        Last edited by BorisUnited99; 07-11-18, 22:30.

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Sedma.
          I to na gostujucem terenu.

          Mozemo polako privodimo kraju ovu raspravu.
          Dobili su i oni Junajteda u gostima. Tu ste negde sa Italijanima.

          Comment


          • Bas pricam Srdjanu skoro nedje oko Alegrija i koga bi voljeli da zamijeni Murinja, kako Alegri sve ima ali je nevidjena pizda i koliko utakmica dobijenih gubi ili odigra nerijeseno jer je kukavica.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Retko ko ima komplekse kao Jose Mourinho. Ovo sto je uradio na kraju mogu samo mali ljudi. Nula od coveka.

              Ipak drago mi je sto je Junajted pobedio. Volim da se sto vise kuva.
              Nije da će ti šta značiti moj odgovor, ali svejedno ću da napišem. Pred prvi meč sa Juventusom, a i pred drugi, malo je reći da je govorio sa poštovanjem o Juventusu, nahvalio ih kao klub, kao organizaciju, nije se osvrtao na svoj period u Interu. Ali bez obzira na to, čitavu prvu i sada drugu utakmicu ga vrijeđaju Juventusovi navijači, nisam dovoljno upućen ali navodno su mu i porodicu vrijeđali. Ne opravdam ovaj njegov potez na kraju meča ali kao što i sam reče sad posle utakmice, hladne glave ne bi to uradio.

              Comment


              • Naravno da su ga vriejdjali, on je osvojio Tripletu sa Interom, nesto sto Juventus nikad nije, sprdao se sa ligom kad je bio u Kalcu, vuce to komplekse. Njega mrze i navijaci Rome i Milana, ali navijaci Juventusa najvise.
                sigpic

                Comment


                • Ziveo sam u Italiji 2 i po meseca.

                  Jedan do glavnih utisaka mi je taj šta predstavlja Juventus tamo. Prevare, osećaj da im pripada da budu privilegovani, muljanje itd itd.
                  Baš sam pričao sa brdo navijača Intera i Milana. Pričaju mi 5,6 minuta koliko su ostrašćeni što se tiče rivalieta sa gradskim rivalom (Milan-Inter) ali na kraju svi priču zaključe "Ali Juventus najviše mrzim, oni su zlo, ovi nam jesu rivali, ali nikad Milan/Inter nikad nece biti baš kao Juventus".
                  To su mi pričali i navijači drugih klubova.

                  Comment


                  • Originally posted by blond View Post
                    Koliko me nervira ovaj United sa ovim golovima na kraju.

                    Sta sad kazemo, koja liga je bolja, za ove sto vole da mere kvalitet liga? Sesta ekipa u PL pobedila ubedljivo prve u Seriji A.
                    JSL ispade najjaca.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Nije da će ti šta značiti moj odgovor, ali svejedno ću da napišem. Pred prvi meč sa Juventusom, a i pred drugi, malo je reći da je govorio sa poštovanjem o Juventusu, nahvalio ih kao klub, kao organizaciju, nije se osvrtao na svoj period u Interu. Ali bez obzira na to, čitavu prvu i sada drugu utakmicu ga vrijeđaju Juventusovi navijači, nisam dovoljno upućen ali navodno su mu i porodicu vrijeđali. Ne opravdam ovaj njegov potez na kraju meča ali kao što i sam reče sad posle utakmice, hladne glave ne bi to uradio.
                      Moja poenta je da ga niko ne bi dirao kada bi se normalno ponasao. On iz nedelje u nedelju pravi scene i tako pravi sebi jos scenarija. Non stop je sprdnja s njim, ali on doliva ulje na vatru. Logicno je da ce navuci ogroman broj negativnih reakcija. Mozda jeste opravdano ovo sto je veceras uradio, ali time je samo nastavio jedan od mnogobrojnih ratova koje vodi sa svim i svakim.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Moja poenta je da ga niko ne bi dirao kada bi se normalno ponasao. On iz nedelje u nedelju pravi scene i tako pravi sebi jos scenarija. Non stop je sprdnja s njim, ali on doliva ulje na vatru. Logicno je da ce navuci ogroman broj negativnih reakcija. Mozda jeste opravdano ovo sto je veceras uradio, ali time je samo nastavio jedan od mnogobrojnih ratova koje vodi sa svim i svakim.
                        Napišeš fino krivo mi što je Junajted/Murinjo pobijedio. Olakšaš svima, kao i sinoć što si mogao.

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Koji je Aca kralj, uverim se u ovako retkim prilikama kada gledam prenos na RTS. Mislio sam da je poceo da komentarise nesto drugo, a ne tekmu. Zastranio opasno.
                          Aca Informacija komentarise samo velike zvezde gde moze sa neta da skine pikanterije o tome sta jedu, koga su varali, ko je koga mrko pogledao na treningu i slicno. Ispod casti mu je da komentarise i Zvezda - Liverpool, ne daj Boze mec izmedju Velsa i Slovacke na EP ili Juzne Koreje i Svedske na SP. Moroncina, secam se kada je pisao o tome sta je Iniesta naveo na twitteru dok je Roma napadala na 4:1 za Barselonu.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by Busby Babe View Post
                            Ziveo sam u Italiji 2 i po meseca.

                            Jedan do glavnih utisaka mi je taj šta predstavlja Juventus tamo. Prevare, osećaj da im pripada da budu privilegovani, muljanje itd itd.
                            Baš sam pričao sa brdo navijača Intera i Milana. Pričaju mi 5,6 minuta koliko su ostrašćeni što se tiče rivalieta sa gradskim rivalom (Milan-Inter) ali na kraju svi priču zaključe "Ali Juventus najviše mrzim, oni su zlo, ovi nam jesu rivali, ali nikad Milan/Inter nikad nece biti baš kao Juventus".
                            To su mi pričali i navijači drugih klubova.
                            A gde si to ziveo?
                            Ja u Bologni nisam cuo takve price, mada dobro likovi koje sam upoznao skoro svi su navijali za Juve, tako da nisam imao ni priliku da pricam sa ostalima. Takodje jezero Komo(Erba) kod Varezea, isto puno ljudi navija za Juve.
                            Generalno ja nikada nisam gotivio Juve, uvek mi je bila antipaticna crno-bela boja iako sam voleo neke fudbalere iz Juvea, uvek mi je Milan bio u srcu iz Italije.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Cestitke navijacima UTD-a na pobedi. Juventus nije iskoristio sanse i naravno sledi kazna. Ja sam i pre tekme rekao da bih bio i bodom zadovoljan ali neocekivan poraz (necu reci nezasluzen), Max dokazao da je pizda klasicna, odbrana po ko zna koji put ove sezone zakazala, i onda se desi ovo. Kedira,MDS, Kvadrado, ne zna se ko je gori igrac. Ostaje da dobijemo sledece dve utakmcie i uzmemo to prvo mesto, falio je ovaj samar da se malo spuste igraci na zemlju.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X