Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Wimbledon 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    Klasiika. Potpuni raspad igre Fritza u odnosu na meč od sinoć
    Šteta, tek sad sam čuo rezultat. Da je juče odigran ceo meč zgazio bi ga Fric.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Kaze Zverev kako je bilo mracno pa nije mogao dobro da vraca Fritzove servise, pa je bio bolestan -imao stomacni virus, povracao noc pre meca proveo bez sna, ali danas je bio bolje pa je sve bilo lakse. Msm
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Федерер и Надал још увек имају за ривале неке индијанце и чекају на крају неког израњаваног да се докопају финала.... чекаш петнајс дана да одиграш један прави равноправни меч...
        sigpic

        Comment


        • Nije Syberia , mada je relativno blizu, ma sve je to isto.
          Vazno da je pocastvovan da nastupi na svetoj travi CC Wimbledona u trecem kolu
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Nisu mecevi jos poceli.

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Kako su se Englezi napalili za Edmunda. Verujem da i on sam misli da ima sansi ako odigra dobro. To ce mu biti odlucujuca greska. Cim vidi da je Novak dosta bolji od njega, ocekujem raspad.

              Edit: Miloolja, ne budi toliko stroga, ovo je komentar samo pola sata pre pocetka meceva
              Last edited by 147; 07-07-18, 11:23.

              Comment


              • Per odlicno igra, bas sam pre neki dan procitala njegovu izjavu da sad voli da igra na travi, da mu je skroz zanimljivo

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Al sam ga urekla, sad je odigrao ocajan gem i Delpo napravio brejk

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Per ne bi bio to što jeste da može dugo držati koncentraciju. Delpo ima problem sa tajmingom, previše forhenda udarenih ramom.
                    sigpic

                    Comment


                    • Esli i Darija igraju dobar mec sa preokretom naravno
                      Posle 4:1 za Australijanku, Ruskinja osetno podigla igru, Esli bas pala i eto... dodjosmo do 0:1

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Procitah negde do sada na W, najveci % osvojenih return gemova - Kasatkina. Novak drugi

                        Divan visoki Bh v pogodi u ovom gemu
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Originally posted by Maxx-a View Post
                          Procitah negde do sada na W, najveci % osvojenih return gemova - Kasatkina. Novak drugi

                          Divan visoki Bh v pogodi u ovom gemu
                          Kakva glupost uporedjivati muski i zenski tenis na taj nacin. Nemam nista protiv dama, ali je ocekivati da osvajaju vise gemova na servis protivnice...

                          Comment


                          • Ma dobro trivija
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Esencija.

                              -To define is to limit.

                              Comment


                              • Ma folirant

                                Fairplay za primer
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X