Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Wimbledon 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aooooo prekida se

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Garbinje

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Ma bravo

        Impresionira Taylorov stav u ova tri seta. Steta sto mrak prekida mec i daje sansu Zverevu da se regrupise
        Izgleda da je Anakon zavrsio bas dobar posao iako moram priznati da sam bio razocaran njegovom igrom u zadnje vreme. Gledao ga protiv De Minaura na nekom challengeru na travi, nije mogao poen uzet na reternu i nikako nije razmene dobijao. Ovo je sad mnogo bolje izdanje, meni je on mnogo prirodniji i bolji travar nego Zvereva. A o Sasi nemam komentar vise, sramotno je ovo sto radi na Slemovima. Mislim da je vreme da pocne da razmislja za novog trenera, eto Beker mu se celo vreme nudi, mozda i Lendl je opcija, i on se nudio na pocetku godine.
        OVAKO

        Comment



        • Trebalo je u dva da dobije Uytvanck
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Zato ce matora da uzme i treba...ove zene su kriminal, sve travarice ..my...

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sašo bio i ostao miljenik sreće.

              Comment


              • Bas greota sto mladi Fric verovatno nece napraviti nista znacajno od svoje karijere. Vrlo pametan teniser, skroman, tih.. Dobri udarci.. malo mi smeta ovah bh ali moze on to da popravi.. Rano se ozenio, ima vec dete.. Kad gledas njega i ove nabedjene, zivcane, besne ruske izrode, k'o nebo i zemlja.. Nadam se da ce ga dokrajciti sutra..
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • Pa sta bi sa onim ocijukanjem sa Lendlom?
                  Vapi Sasinka za nekom promenom.

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Izgleda da je Anakon zavrsio bas dobar posao iako moram priznati da sam bio razocaran njegovom igrom u zadnje vreme. Gledao ga protiv De Minaura na nekom challengeru na travi, nije mogao poen uzet na reternu i nikako nije razmene dobijao. Ovo je sad mnogo bolje izdanje, meni je on mnogo prirodniji i bolji travar nego Zvereva. A o Sasi nemam komentar vise, sramotno je ovo sto radi na Slemovima. Mislim da je vreme da pocne da razmislja za novog trenera, eto Beker mu se celo vreme nudi, mozda i Lendl je opcija, i on se nudio na pocetku godine.
                    Takodje . Pratim Fritza od tog proboja u Memfisu i ocekivala sam bolje rezultate od postojecih. BH mu je inace slabiji udarac, ali eto u oba seta koja je dobio BH je blistao. Neverovatno nesto. Jedna skracena dijagonala je bila Novakovska
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Originally posted by Maxx-a View Post
                      Takodje . Pratim Fritza od tog proboja u Memfisu i ocekivala sam bolje rezultate od postojecih. BH mu je inace slabiji udarac, ali eto u oba seta koja je dobio BH je blistao. Neverovatno nesto. Jedna skracena dijagonala je bila Novakovska
                      Meni je njegov BH prirodniji udarac od FH-a, sto znam, mozda zato sto mi je BH drazi udarac od FH-a. Nebitno to, bitno je da lik ima stvarno igru za brze podloge, i servis i bh i fh, lako menja pravac loptice u preusmerava odbranu u napad.

                      Oko Sase, potseca me na Novakova situacija, pa mozda i na Rafina s tim sto je Rafa bas delikatni slucaj zbog rodbinske vrske sa Tonija, Novak je dostigao jedan pik pod Vajdom, imao onu 2011 godinu i onda su dosli 2012 i 2013, narocito 2013 gde je debelo podbacio i bio pobedjen od konkurenciju, naravno skontao da treba promenu i dodao Bekera u svom strucnog staba, rezultate svi znamo. Sasa je svoje odradio s trenutnom postavom, dva Mastersa, jo po neka titula na ostale turnire, ali rezultate na slemovima OCAJNE. Mora menjati nesta, ne mora brkati svog oca, al mozda samo doda Lendla recimo i napredovat ce sigurno. Ovako samo stagnira, a i ubija svoje samopouzdanje.
                      OVAKO

                      Comment


                      • glavna tema
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Meni je njegov BH prirodniji udarac od FH-a, sto znam, mozda zato sto mi je BH drazi udarac od FH-a. Nebitno to, bitno je da lik ima stvarno igru za brze podloge, i servis i bh i fh, lako menja pravac loptice u preusmerava odbranu u napad.

                          Oko Sase, potseca me na Novakova situacija, pa mozda i na Rafina s tim sto je Rafa bas delikatni slucaj zbog rodbinske vrske sa Tonija, Novak je dostigao jedan pik pod Vajdom, imao onu 2011 godinu i onda su dosli 2012 i 2013, narocito 2013 gde je debelo podbacio i bio pobedjen od konkurenciju, naravno skontao da treba promenu i dodao Bekera u svom strucnog staba, rezultate svi znamo. Sasa je svoje odradio s trenutnom postavom, dva Mastersa, jo po neka titula na ostale turnire, ali rezultate na slemovima OCAJNE. Mora menjati nesta, ne mora brkati svog oca, al mozda samo doda Lendla recimo i napredovat ce sigurno. Ovako samo stagnira, a i ubija svoje samopouzdanje.
                          Ako govorimo o Tayloru
                          Malo ralicito gledamo, meni je Fritz tipicni S/FH igrac Americke skole tenisa, iako sam i ja jedna od onih koji vise uzivaju u dobrom BH i bas dosta posmatram kako igraci izvode BH tehnicki , kako se namestaju za udarac, vracaju u prirodniju poziciju tela od one koju BH zahteva
                          Nema veze , praticemo kako ce se razvijati dalje njegova igra
                          Last edited by Maxx-a; 05-07-18, 21:21.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Zverev za sad lako odradjuje posao, ali videcemo sta ce biti u 5.setu.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Klasiika. Potpuni raspad igre Fritza u odnosu na meč od sinoć
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Nije ni Giorgi na nekom dobrom glasu, ali šta tek reći onda za ovo što radi Siniakova? Kakva folirantkinja. Plus ona na svakom meču izgleda ima period kad počne da plače

                                Comment

                                Working...
                                X