Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Wimbledon 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Mats daje izjavu...u soku covek..

    tt
    Pogresnog je savetovao da propusti sezonu na travi 😂

    Odavno mi nije bilo sladje kad neko podvije rep i napusti onako divnu publiku posle 2:0 u setovima i Uniqlo opremom.

    Dobar dan svima.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Citav dan kontam od koga bi bilo bolje da Rafa izgubi, Novaka ili Rogera.
      Naravno, prvi izbor je pado na Delpa ali sam znao da ce tu dati sve od sebe, a s obzirom da ne igra lose vjerovatno ce biti i dovoljno.

      Na kraju sam ipak izabrao Novaka.
      Iako ima taj -1 u H2H-u znamo da je u onom nizu od 6 pobjeda tokom 2015 i 2016 Rafael u samo jednom mecu izgledao kao teniser, u preostalim kao amater.Na GS-ovima vodi ubjedljivo i taj poraz mislim da ne moze puno uticati na sveukupnu situaciju.
      S druge strane Roger ima vec niz od 5 komada mescini, malo je istopio tu zalihu Rafe i bolje je bilo njega izbjec.Ali eto Roger se pobrino za to

      Eh sad s ispadanjem Rogera rastu apetiti, svakog u zrijebu naravno.Kako Rafi tako i Novaku i ostaloj dvojici.
      IDalje mi se cini nerealno ali mislim da ako Novaka prodje da je u finalu favorit.

      P.S.
      Treba Delpa proci


      Edit:
      Eh ovaj dodatni set, a mozda i vise, bi ga i mogao kostati mozda vece sanse dalje.
      Krucijalna je Rafi kondicija kako turnir odmice.PRije ga nije bilo briga i bolje je bilo da se igra sto duze jer je samo postajao opasniji ali sad je ipak obrnuto...
      Last edited by topspinforehand; 11-07-18, 18:08.
      - 19 Grand Slams titles (84 titles)
      - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
      - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
      - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
      - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
      - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
      - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
      - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

      Comment


      • Sve sam video ali da Federer izgubi na Wimbledon-u nakon sto vodi sa 2-0 u setovima i da Nadal odservira duplu servis gresku na set poen, pa mislim stvarno.

        Snobovi u neverici, tenis konacno postaje zanimljiv.

        Comment


        • Originally posted by topspinforehand View Post
          Citav dan kontam od koga bi bilo bolje da Rafa izgubi, Novaka ili Rogera.
          Naravno, prvi izbor je pado na Delpa ali sam znao da ce tu dati sve od sebe, a s obzirom da ne igra lose vjerovatno ce biti i dovoljno.

          Na kraju sam ipak izabrao Novaka.
          Iako ima taj -1 u H2H-u znamo da je u onom nizu od 6 pobjeda tokom 2015 i 2016 Rafael u samo jednom mecu izgledao kao teniser, u preostalim kao amater.Na GS-ovima vodi ubjedljivo i taj poraz mislim da ne moze puno uticati na sveukupnu situaciju.
          S druge strane Roger ima vec niz od 5 komada mescini, malo je istopio tu zalihu Rafe i bolje je bilo njega izbjec.Ali eto Roger se pobrino za to

          Eh sad s ispadanjem Rogera rastu apetiti, svakog u zrijebu naravno.Kako Rafi tako i Novaku i ostaloj dvojici.
          IDalje mi se cini nerealno ali mislim da ako Novaka prodje da je u finalu favorit.

          P.S.
          Treba Delpa proci
          Nadal ili Delpo ovo uzimaju..

          Comment


          • Ljut Rafa .
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Kakva karma. Koliko srece za Delpa na kraju. Iskreno, zasluzio je.

              Comment


              • 50/50 mec, kao sto sam ocekivao
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Delpo poslednjih 6 setova svaki preko sat vremena,tesko da goriva ima vise,ali sampioncina je to

                  Comment


                  • Staaa...ipak izgubio set

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Delpo ako misli nesto napraviti u ovom mecu mora zaigrati agresivnije.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Ima ovo Del Potro, Nadal dize ove baloncine sto metara u vis, ako Del Potro to ne moze da poklapa ne znam ko moze
                        sigpic

                        Comment


                        • Ko beše prognozirao 3-0 za sve današnje mečeve?
                          Last edited by pecaros; 11-07-18, 18:16.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovo sad znači da će svi polufinalisti imati barem jedan set izgubljen na putu do polufinala?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ne moze servis da mu vrati
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ima ovo Del Potro, Nadal dize ove baloncine sto metara u vis, ako Del Potro to ne moze da poklapa ne znam ko moze
                                Treba se kretat za to, ulazit naprijed.Snage

                                Sta god se desi ovo je top wb za rafu.Poveco prednost,doso do 1/4.
                                Roger ispod

                                Sve podredit USu.S ovom igrom i odmornim tjelom je fav br 1.

                                Sent from my C1905 using Tapatalk
                                - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                                - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                                - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                                - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                                - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                                - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                                - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                                - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                                Comment

                                Working...
                                X