Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Wimbledon 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To bi bilo to što se tiče Novaka, imao je nivo za 1 set.

    Možda će sledeće godine imati za 2.

    2:1 za Rafu večeras, sutra ga završava za 40 min.

    Comment


    • Predao se Novak alicje sada bitno da osvoji sledeci gem da Nafal ponovo ne bi servirao.

      Comment


      • Ubiće ga Rafa intezitetom.

        Comment


        • Rekao sam, trebao je kapitalizirati igru i voditi već 2:0 u setovima. Ovako će on padati, a Rafa se dizati.

          Comment


          • Kako se uvukla nesigurnost kod Novaka.

            Comment


            • Nije ga slomio izvukao se Nadal u prva dva gema, bitan detalj seta i meca dobar Novakov servis na gem loptu i za 3:3 Nadal vraca na liniju....

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Ne rade Noge.

                Comment


                • Sad je pao Djokovic
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Za Rafu treba imati intenzitet ceo meč jer igraš protiv životinje, a ne čoveka, a to Novak više nema.

                    Comment


                    • Ništa neobično za njega da padne u 2. setu mora malo I nadal da uzme koji poen..
                      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                      Comment


                      • Može se ovaj set uzeti

                        Comment


                        • Hajde Rafa koristi ovaj period igre, ne daj mu da vrati udarce, ritern i dubinu.

                          Comment


                          • Kevin uzima Slam

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Hajde Rafa koristi ovaj period igre, ne daj mu da vrati udarce, ritern i dubinu.
                              Madrid za koga ti naviješ jbt.?

                              Comment


                              • Naljutio se Rafajlo, mnogo mi se svidja njegov kiler instikt kad namirise krv. A Nole moli boga da se set zavrsi. U svakom slucaju jako gotivan mec.

                                Comment

                                Working...
                                X