Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori SP-a

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ja sam uvek branio Gojka, kad su ga najgore napadali.

    On je stara škola, tj. učio je od njih. To je prenos direktno sa stadiona, flaša žestine, par boksova, to onda podele tamo svi komentatori, po koji kamerman i piči prenos. U pozadini navijanje, ne čuje ni sam sebe.

    Ovako kad ga stave u studio i tv i daju mu tipa Everton - West Ham... nije to za njega.

    Neka mu daju Benika - Porto, bilo šta da se on naloži da radi derbi.

    Novaković je baš lik koji te smara žešće u kladionici, a maši sve živo.
    Na početku PL je rekao mislim da sigurno ispadaju Burnley, Brajton i još neko... nemaju šta da traže.

    Ima on šta pametno da kaže. Ali je toliko odleteo, toliko ne sluša druge da je izgubio osećaj da i on greši i gde greši.

    I da verujem da nema šanše da bi gledao Dorćol - Polet.

    Comment


    • #77
      Gojko se Razume u fudbal, ali je los komentator - postao vremenom - jbg svi oni to postanu vremenom. Previse gresaka tokom prenosa, previse praznog hoda, izgubljenog vremena - PREVISE CUTANJA je nekada losije od premnogo price.
      Naravno da Novakovic gresi, svi grese - to nije nista strasno .... ali covek poznaje materiju ceo zivot je u fudbalu, pasionirani je pratilac istog i zna mnoge stvari koje vecina ljudi koja se bavi njegovim poslom pojma nema.
      Last edited by Sandugp; 03-07-18, 13:38.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • #78
        Gojko sad da je na SP, dominirao bi. To je njegov habitat

        Ukrstiti Gojka i Novakovića u labaratorijama SK LOL

        Comment


        • #79
          Iskreno, zar ima nekog ko nije verovao kako će Panceri posle početnog neuspeha zgromiti Švede.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • #80
            Ne znam ko može očekivati da bilo ko zgromi nekog na ovom SP, a naročito neku evropsku ekipu. Neka pobeda da, ali rekao je 3 gola u prvih 15 min. da će Švedi primiti.

            Još je rekao da je Švedska ubedljivo najgora evropska ekipa i da bi išao od jednog do drugog italijanskog igrača, kucao im na vrata i govorio, jel znate od koga ste ispali.

            Isprovaljivao se, a da su Belgijanci sinoć ispali od Japana, rekao bi da su Belgijanci prošli Japan sigurno bi osvojili SP. To je rekao za Nemce da su pobedili Koreju. Cirkus od čoveka, ali volim da ga slušam.

            Comment


            • #81
              Originally posted by MarkoNFL View Post
              Ja sam uvek branio Gojka, kad su ga najgore napadali.

              On je stara škola, tj. učio je od njih. To je prenos direktno sa stadiona, flaša žestine, par boksova, to onda podele tamo svi komentatori, po koji kamerman i piči prenos. U pozadini navijanje, ne čuje ni sam sebe.

              Ovako kad ga stave u studio i tv i daju mu tipa Everton - West Ham... nije to za njega.

              Neka mu daju Benika - Porto, bilo šta da se on naloži da radi derbi.

              Novaković je baš lik koji te smara žešće u kladionici, a maši sve živo.
              Na početku PL je rekao mislim da sigurno ispadaju Burnley, Brajton i još neko... nemaju šta da traže.

              Ima on šta pametno da kaže. Ali je toliko odleteo, toliko ne sluša druge da je izgubio osećaj da i on greši i gde greši.

              I da verujem da nema šanše da bi gledao Dorćol - Polet.
              Upravo to, pogledaš na yt Zvezda-Roma 2005. i tamo Gojko dominira, ali ovako kad prenosi neku manje bitnu utakmicu baš se vidi da mu je smor.

              Comment


              • #82
                Novaković kao cigan i đavo ne moze da bude loš nikako, naprotiv
                Tata-mata za PL, a pogotovu Championship, najjače lige (ja to stavila sve u isti koš), naravno da pametuje i drži slovo.



                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #83
                  Vidi se da Novakovic zna ali pretjera ga sa statistikom i brojevima...
                  prosjek ovoga, prosjek onoga, vjerovatnoca penala...pa on bi bio dobar za ovaj Nba, dje su samo statistike...

                  Comment


                  • #84
                    Treba mu dati loptu u noge pa da vidimo šta zna. Pozdrav za Gojka, najjači je. Mada ne znam koju je utakmicu prenosio on, kao i Novaković, Švedska - Švajcaraka?

                    Aca legendica što je izvalio, parafraziram, koliko još ima da se igra zna se samo po sudiji Gajgeru ili gajgerovom brojaču
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • #85
                      Bas sam hteo da napisem da imam osecaj da Novakovic nije sutnuo loptu u zivotu. Sve je to lepo, milo za slusati, pomislis da zna nesto. A ustvari prepun informacija, teorije, pametovanja, a sustina izostane. Kapiram da je odlican na FM-u.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • #86
                        Novaković smara i to žešće.
                        Gojko može sto puta da lupi glupost kao Milojko, ali džaba, ima ono nešto što ga kao komentatora stavlja ispred Novakovića i sličnih koji vole da pametuju.

                        Ubedljivo najgori komentator (sreća pa ne komentariše Svetsko prvenstvo) je onaj plačo, ima karakterističan piskutav glas, kao da plače. E taj tek iritira.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Nerealan View Post
                          Aca legendica što je izvalio, parafraziram, koliko još ima da se igra zna se samo po sudiji Gajgeru ili gajgerovom brojaču
                          Izvrnuo sam se kad je rekao ovo
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • #88
                            Promaklo vam je da je rekao kako je Tripije mogao (trebao) da rukom odigra kao Suarez i spreči gol

                            Time bi u nastavku unakazio ekipu.

                            Comment


                            • #89
                              Teško da Novaković bilo šta zna ako priča to što je naveo Dekinjo, a tek je nejasno potcjenjivanje Brazila koji sve ima. Golman beton, odbrana zategnuta, za razliku od nekih prijašnjih generacija odlični su bez lopte, uglavnom kontrolišu utakmice i kao niko lako doturaju loptu do zadnje trećine Neymara i društva. Jeste da ta realizacija može bolje, ali dođe i to kao nagrada kad sve štima i prejaki su individualci da ne uguraju 1 ili 2 gola što je dovoljno kad imaju sve nabrojano.

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by notorious View Post
                                Teško da Novaković bilo šta zna ako priča to što je naveo Dekinjo, a tek je nejasno potcjenjivanje Brazila koji sve ima. Golman beton, odbrana zategnuta, za razliku od nekih prijašnjih generacija odlični su bez lopte, uglavnom kontrolišu utakmice i kao niko lako doturaju loptu do zadnje trećine Neymara i društva. Jeste da ta realizacija može bolje, ali dođe i to kao nagrada kad sve štima i prejaki su individualci da ne uguraju 1 ili 2 gola što je dovoljno kad imaju sve nabrojano.
                                Ma nije to tacno uopste (jbt branim Novakovica) on bi covek vise voleo da Belgija prodje dalje, ali ni malo ne podcenjuje Brazil. Stavise .... Po njemu Brazil nije bog zna sta prikazao u dosadasnjem toku turnira - i mislim da je to tacno.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X