Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Busqets je otac fudbala, kad Masch i Song ne mogu igrati DMF pored njega. Pa se pitaju sto Barsa igra slabiji presing u odnosu na ranije. Pa nema vise igraca tima Yaya Toure da pokriva prostor za dvojcu a pritom pretrci isto za dvojcu.

    Ima Busquets dobro pozicioniranje na terenu i sasvim solidan pas, dobar je timski igrac. Ali za neke zahtevnije takticke izazove on bas i nije, jer fizicki ne bi on to mogao da isprati.

    Comment


    • Ovo je najbolji start sezone Barselone u istoriji. Sedam pobjeda zaredom od početka ligaške sezone.

      Bartra vrlo dobro odigrao, posebno je odlično intervenisao u vazdušnim duelima.

      Mesija prikazali početkom drugom poluvremena na klupi, djelovao raspoložen, vjerovatno da nije to sa koljenom nešto ozbiljno.

      Valdes i Xavi imali neki verbalni "okršaj". Zaista ne znam o čemu se radi ali ono nije u redu da onako u toku utakmice rade.
      Last edited by ognjen; 28-09-13, 18:59.

      Comment


      • Valdes u prosloj utakmici imao raspravu i sa Piqueom.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Nisam gledao drugo nikako , tj . od 25 nisam gledao , stream mi umro ..

          Ovo je fenomenalno , ali ako ne daj Bože Meskova povreda bude ozbiljna ode sve u vodu
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Messi će vjerovatno odmarati minimalno jednu sedmicu, tako da će propustiti utakmicu drugog kola grupne faze Lige prvaka protiv Celtica, te utakmicu protiv Valladolida u Primeri.
            Nije strasno..



            Comment


            • da, što se tiče Messi-ja i Mundo Deportivo slično navodi
              barcastuff ‏@barcastuff 49m
              Messi, who was subbed off with a thigh muscle injury, will be out for a week and miss the games against Celtic and Valladolid. #fcblive [md]
              ovaj čovjek danas izdominir'o našom odbranom


              ne znam koliko je mjerilo ova utakmica protiv Almerije ali mišljenja sam da bi Bartra mogao postati sasvim solidan štoper


              i Xavi se oglasio oko ove situacije sa Valdezom
              barcastuff ‏@barcastuff 1h
              Xavi: "Discussion with Valdes? No, that's nothing, he just told me where I should position myself. He's like a brother to me."

              Comment


              • ZVANIČNO: Messi out for two to three weeks
                http://www.fcbarcelona.com/football/...to-three-weeks

                Niko od medija ne pridaje značaja onoj situaciji Xavi - Valdez. Sve se svodi na to da je Valdez zamjerio Xavi-ju na lošem pozicioniranju na terenu ali onakva reakcija Valdeza u toku a i odmah poslije utakmice mi govori kao da nije samo to u pitanju. Pa i da ima neki probem ne rješava se to onako na terenu kao što je Valdez uradio.

                Comment


                • Spisak igrača pozvanih za utakmicu sa Celtic-om:

                  Goalkeepers: Valdes, Pinto, Oier (Barca B)
                  Defenders: Alves, Montoya, Patric (Barca B), Bartra, Sergi Gomez (Barca B), Pique, Adriano
                  Midfielders: Busquets, Song, Xavi, Dos Santos, Sergi Roberto, Iniesta, Cesc
                  Forwards: Pedro, Alexis, Neymar, Tello

                  Comment


                  • sad cemo da vidimo koliko mozemo bez mesija u evropi..mada ja mislim da celtic dobijamo lagano
                    MESSI 10

                    Comment


                    • http://www.barcabalkan.com/news/read...ali-zasto-sada

                      skupila se šaka debila i hoće u ovom trenutku da vrše smjene na predsjedničkim pozicijama u klubu

                      Comment



                      • Ovakve sastave treba očekivati u večerašnjoj utakmici. Dakle bez Mesija, Fabregas će igrati na toj nekoj nedefinisanoj poziciji. On je inače juče izjavio da mu najbolje leži pozicija ofanzivnog veznog što on u suštini i igra od početka sezone.

                        EDIT: direktan prenos utakmice na Arenasport 1
                        Last edited by ognjen; 01-10-13, 15:58.

                        Comment


                        • Bartra sinoć opet odigrao odlično, gotovo bez greške. Seltik imao samo jednu pravu šansu nakon kornera što se tiče igre iz prekida koje je njihovo i najjače oružje protiv Barselone. Definitvno Marc pokazuje da se na njega može računati za budućnost.
                          Već sam ranije navodio da se Barselona neće nadavati golova na ovom gostovanju. Igrali smo bez Mesija i mogu reći da je tim mnogo drugačije djelovao na terenu nego što je to bio slučaj u prethodnom periodu kada on ne igra.
                          Većina igrača Barse koja je davala izjave, pored toga što su pričali o samoj utakmici, istakla je impresivnu atmosferu koju su pravili navijači Seltika.

                          Comment


                          • barcastuff ‏@barcastuff

                            Martino: "There's an evolution ongoing, the team is making progress. We still have to take more steps, but we're getting better each game."

                            Martino: "No club plays better without the best player in the world. If Messi's not there it's no excuse, but we're better with him."

                            Martino: "Bartra is still very young, he's still adapting, something he plays a bit too fast, if he slows down a bit, he'll be even better."

                            Martino: "Puyol is doing well. We've talked. Ahead of the game against Osasuna, he'll be part of the squad."

                            Martino: "When deciding tomorrow's line-up, we keep in mind the minutes the players can play with their national team next week."

                            Official: 18 Barcelona players are called up for tomorrow's game against Valladolid.

                            Goalkeepers: Valdes, Pinto
                            Defenders: Alves, Montoya, Bartra, Pique, Adriano
                            Midfielders: Busquets, Song, Xavi, Dos Santos, Iniesta, Sergi Roberto, Cesc
                            Forwards: Pedro, Alexis, Neymar, Tello
                            Official: Sergi Roberto, Deulofeu (on loan at Everton) and B centre back Sergi Gomez have been called up by ESP U21 for next week's games
                            Bartri ističe ugovor na kraju sezone i očekivanja su da mu se priprema novi od strane uprave kluba. Što se tiče Iniestinog ugovora, do kraja ove kalendarske godine bi trebalo biti potpisan novi .

                            Comment


                            • Tokom 90 minuta večerašnje utakmice, Alex Song je pokušao 102 dodavanja te je svako bilo uspješno!
                              Bartra nastavio sa dobrim partijama.. licno i dalje ne verujem da on ima potencijal za prvi tim. Neka me demantuje.

                              Tata Martino: "Bartra igra sjajno, ali još uvijek ne mogu dati odgovor na pitanje da li će stići štoper u zimskom prijelaznom roku. O tome ćemo misliti kasnije, a sada je najvažnije da Marc napreduje.

                              Rekao sam Alexisu da želim vidjeti Alexisa iz Čilea, Alexisa iz Rivera... Samo sam mu pružio priliku da postane takav igrač.

                              Neymar se još može poboljšavati, ali me raduje činjenica da je u Barçu došao s 21 godinom i već se prilagodio načinu na koji igramo."

                              Svakako raduje odigrati ovakvu utakmicu bez Messi-a. Uz ona dva penala koja nam nisu svirali, verovatno bi do 6 brojali. 2015. ili 2016. Neymar ce biti najbolji igrac sveta. Mark my words!

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                Bartra nastavio sa dobrim partijama.. licno i dalje ne verujem da on ima potencijal za prvi tim. Neka me demantuje.

                                Tata Martino: "Bartra igra sjajno, ali još uvijek ne mogu dati odgovor na pitanje da li će stići štoper u zimskom prijelaznom roku. O tome ćemo misliti kasnije, a sada je najvažnije da Marc napreduje.

                                Rekao sam Alexisu da želim vidjeti Alexisa iz Čilea, Alexisa iz Rivera... Samo sam mu pružio priliku da postane takav igrač.

                                Neymar se još može poboljšavati, ali me raduje činjenica da je u Barçu došao s 21 godinom i već se prilagodio načinu na koji igramo."

                                Svakako raduje odigrati ovakvu utakmicu bez Messi-a. Uz ona dva penala koja nam nisu svirali, verovatno bi do 6 brojali. 2015. ili 2016. Neymar ce biti najbolji igrac sveta. Mark my words!
                                Ako se Messi prebaci na krilu onda ce toga i biti, ovako Messi na svojoj sadasnjoj poziciji je alfa i omega u timu. Alexis svaki put pokaze svoj talenat kad nema Messia jer ima prostora i dovoljno lopti u nogama.

                                Comment

                                Working...
                                X