Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    40 miliona za onu kretencinu , kad bi bila istina samo ..

    Za te pare se kupi Hummels i jos para ostane , hajde nek bude istina , mada iskreno ne vjerujem da ce biti nesto od toga
    meni to nevjerovatno zvuči

    ako je istina, ne zna se ko je luđi, oni sa takvom ponudom ili mi koji je nećemo prihvatiti

    Što se tiče štopera, već sam isticao da je Martino rekao kako postoji mogućnost da ne dovedu nikoga u ovom prelaznom roku, ali mediji u Španiji kažu da se prati Mangala iz Portoa. Navodno su ga skauti Barselone posmatrali nedavno na utakmici Portoa. Otkupna klauzula je 50 miliona, transfermarkt ga procjenjuje na 15 miliona evra. U svakom slučaju i kada bismo pristupili ozbiljnim pregovorima oko njega ne sumnjam da bi nas tu Porto "oderao" po pitanju cijene.

    Comment


    • ROSELL: "NO PSG BID FOR PEDRO"
      Sandro demantovao

      FEMENÍA KIKO LEAVES THE CLUB AND SIGNED FOR MADRID
      http://translate.googleusercontent.c...L81d3JNWmbGObQ
      iz Barse B u Real, isto u B tim

      Comment


      • u dresovima trening....

        Last edited by ognjen; 28-08-13, 14:30.

        Comment


        • u subotu mi stize dres neymara direktno iz barselone
          MESSI 10

          Comment






          • Izjava Martina:
            "U ovom finalu smo igrali jer je prošle sezone posao dobro odrađen. Osvojili smo ovo zahvaljujući igračima, Titu i trenerskom osoblju."

            "Osvajanjem ovog Superkupa, pritisak je nestao. Za mene, novog trenera, pobjeda nije bila isto što i poraz. Ovo takmičenje bilo je snažno iskustvo, ali sve dobro i loše u fudbalu je tu zbog igrača. Ne volim biti u centru pažnje, posebno u ovom Superkupu."

            "Namjeravamo postići puno više i raditi na utakmicama ovog tipa. Moji igrači moraju napredovati, ali sezona je tek počela i ne ide nam loše. Fali nam trčanja, preciznosti i napadanja za prostor. Cilj je igrati onako kao u prvih 20 minuta kad smo bili najbrži", rekao je trener. "Još jedna od mojih namjera je vratiti presing, ali mislim da to ne vrijedi protiv ekipa koje igraju zatvoreno. Tražimo Barçu koja igru može prilagoditi rivalu."

            Messi i Neymar po prvi su put nastupili zajedno u početnoj postavi, a Tata Martino zadovoljan je onim što su pokazali. "Odigrali su dobru utakmicu, premda nisu bili veoma povezani. Međutim, siguran sam da će se međusobno pronaći na terenu s vremenom."

            Cesc Fàbregas celebrates his 100th official match for the Club with a title
            Last edited by ognjen; 29-08-13, 16:29.

            Comment




            • lijepo i dobro poznato društvance u grupi....

              Comment


              • 18. septembar: FCB - Ajax
                01. oktobar: Celtic - FCB
                22. oktobar: AC Milan - FCB
                06. novembar: FCB - AC Milan
                26. novembar: Ajax - FCB
                11. decembar: FCB - Celtic

                dobro je što počinjemo kod kuće, da se krene sa tri boda i onda utakmicu po utakmicu, neće biti lako iako smo favoriti

                Comment


                • Ovde je isti Zdravko Mamic

                  http://i44.tinypic.com/kbduo7.jpg
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Juče su na Camp Nou počeli novi radovi, a riječ je o postavljanju sistema podzemnog grijanja. Osim navedenog sistema, na Camp Nou stiže i nova trava iz Bordeauxa. Kompanija SIS, kao i kompanija VB Group i FC Barcelona, će instalirati hidraulični sistem koji će se sastojati od dvaju kotlova i više od 35 kilometara cijevi. Biti će to jako zahtjevan posao.

                    Novi sistem će održavati temperaturu terena između 6 i 13 stepeni Celzijusovih što će puno pomoći u pravilnom rastu trave na terenu, te će zasigurno mnogo olakšati njegovo održavanje. Instalacijski proces će započeti 4. septembra, a nova trava će biti postavljena 7., odnosno 8. septembra.

                    Comment


                    • Gerardo Martino has named a 19-man squad for Sunday’s match away to Valencia and has left out Xavi, Alexis and Oier.

                      The 19-man squad: Valdés, Pinto, Montoya, Piqué, Fàbregas, Pedro, Iniesta, Messi, Neymar, Dos Santos, Mascherano, Bartra, Sergio, Song, Jordi Alba, Adriano, Tello, Dani Alves, Sergi Roberto
                      a od dodatnih pojačanja i definitivno nema ništa do januara, a u januaru ludilo

                      Comment


                      • kakva dominacija..neymar,mesi,fabregas..fantasticna saradnja
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Nerado ovo priznajem ali su Mesi i Nejmar brutalan tandem. Mogu postati jedan od najboljih tandema svih vremena.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Nerado ovo priznajem ali su Mesi i Nejmar brutalan tandem. Mogu postati jedan od najboljih tandema svih vremena.
                            joj kako volim ove izjave tipa "Nerado ovo priznajem ali...."

                            Comment


                            • Jbg nije lako to reci ali je fakat. Bas mi je nevjerovatno da posle par utakmica imaju tako mocnu saradnju. Kao da su rodjeni da igraju zajedno
                              sigpic

                              Comment


                              • Come to the dark side, Vladane!

                                Koliko god nam velika bila napadacka moc, ne pise nam se dobro ako ne dovedemo stopera u Januaru

                                Comment

                                Working...
                                X