Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Koji je ovaj pored Messi-a? Sergi Roberto ili tripujem?
    tripuješ

    nije Sergi Roberto, neko iz B tima, nerijetko oni tako nekoga pozovu da im se priključi treningu iz drugog tima

    Comment


    • E jbg..kontao sam da je on...
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • sta mislite o tome da messi treba da se vrati na desnu stranu,a ne da igra u sredini..nekako je tako bio opasniji,mislim i sad je ali na strani ima vise mesta a i odvlacenjem igraca stvara rupu u sredini,a to nisu primetili ni tito a ni martino sad koliko vidim..
        MESSI 10

        Comment


        • Originally posted by miha92 View Post
          sta mislite o tome da messi treba da se vrati na desnu stranu,a ne da igra u sredini..nekako je tako bio opasniji,mislim i sad je ali na strani ima vise mesta a i odvlacenjem igraca stvara rupu u sredini,a to nisu primetili ni tito a ni martino sad koliko vidim..
          Primijetili su to svi nego on nece da igra desno,onog trenutka kada je dosao Ibrahimovic on je trazio da on igra napadaca i Pep mu je udovoljio sto je i sam izjavio,nakon toga je i ostao tu jer niko nema muda da ga makne
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Marca pise da PSG nudi 40 mil eura za Pedra.

            Comment


            • Ako imaju ista u glavu prihvatice trceci, cus 40 milki hahahahah

              Mesi zvijer po desnoj strani, ne znam uopste sta radi u sredini.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Primijetili su to svi nego on nece da igra desno,onog trenutka kada je dosao Ibrahimovic on je trazio da on igra napadaca i Pep mu je udovoljio sto je i sam izjavio,nakon toga je i ostao tu jer niko nema muda da ga makne
                trebalo bi tata da ga makne..zbog igre barse..ovako je gusto u sredini jer su oko njega 2-3 igraca
                MESSI 10

                Comment


                • dok su tu bili Henry i Eto'o, ovako je izgledalo
                  ..........Eto'o.........
                  ..Henry........Messi

                  To je prosto savršeno funkcionisalo, dešavalo se da se u toku utakmica rotiraju ali u osnovi znalo se ko je na kojoj poziciji

                  Messi sada, a i u periodu poslije odlaska Etoa i Henry-ja, ima apsolutnu slobodu što se tiče radijusa kretanja, ali najčešće je u sredini, on jedino tako može da pruži svoj maksimum. Ako bi ga sada vratili na desnu stranu i da se samo tu "drži", pitam se ko bi mogao igrati onda u sredini napada!? Pedro, Alexis, Neymar?? teško , gotovo nikog drugog ne mogu vidjeti na toj poziciji
                  Last edited by ognjen; 26-08-13, 22:58.

                  Comment


                  • tacno,nemaju nikoga za sredinu..ali ne da se drzi,kao sto kazes,desne strane,nego da krece sa strane,ulazi u sredinu ili produzi po strani,nekako mi je to prirodno za messija
                    MESSI 10

                    Comment


                    • nađe se on nekada na desnoj strani i u ovakvom sistemu kakav trenutno jeste, ali nemamo igrača koji bi nam mogao popuniti napad u sredini tako da bi mogao funkcionisati sa Messijem na desnoj strani kao što je recimo bio slučaj sa Eto'om.

                      Možda Martino proba sa nekim drugačijim rješenjima u napadu, vidjećemo, ali mislim da će se uglavnom većina toga graditi oko toga da Leo u principu djeluje na sredini ali sa potrebnim rotacija u toku utakmice u zavisnosti od potrebe

                      Mi i nemamo klasičnu devetku baš zbog tog sistema u napadu koji se zasniva na tome da Messi igra malo povučenije u sredini
                      Last edited by ognjen; 26-08-13, 23:17.

                      Comment


                      • samo da nadjemo krstenog napadaca tipa lewandowski,neymar levo,messi desno i banja
                        MESSI 10

                        Comment


                        • e u tom slučaju, kada bi igrač tipa Levandovski došao, može se vratiti Messi na desnu stranu, ali ne bih da ulazim u hipotetiku...

                          mislim da u Barsi još ne razmišljaju o toj klasičnoj devetki, s obzirom da smo sada doveli Neymar-a a ostali su i Sanchez i Pedro a i na Tello-a se računa

                          Comment


                          • samo da neymar pocne da igra stalno..da jos malo razvuce protivnika,da napravi mesta
                            MESSI 10

                            Comment


                            • prema riječima Martina, Neymar još nije fizički spreman da odigra cijelu utakmicu, imao je onu operaciju poslije Kupa Konfederacija te je tu izgubio na kilaži ali po ovome što je odigrao vidim da se svo bolje prilagođava. Juče protiv malage sasvim dostojna partija od strane njega.


                              Originally posted by AK47 View Post
                              Primijetili su to svi nego on nece da igra desno,onog trenutka kada je dosao Ibrahimovic on je trazio da on igra napadaca i Pep mu je udovoljio sto je i sam izjavio,nakon toga je i ostao tu jer niko nema muda da ga makne
                              ne mogu se složiti, Ibrahimović kada je i igrao u sredini nije se uklapao, a kasnije je umjesto njega igrao Bojan Krkic, te priče kako je Mesi zahtjevao poziciju su samo obične medijske bljuvotine. Ja se ne sjećam nijedne izjave iz koje sam mogao naslutiti tako nešto.

                              Comment


                              • Nema ti sta da se slazes ili ne slazes,Pep sve napisao vise nego jasno


                                Problem je bio i po dolasku Ibrahimovića na „Nou Kamp“. Šveđanin je u prvim mesecima u Barseloni privlačio ogromnu pažnju i dobijao najviše simpatija publike. Mesiju se to nije svidelo i u jednom od intervjua je postavio ultimatum da mora da igra na poziciji špica. I šta sam mogao da uradim sa Ibrahimovićem? Dobio sam Mesijev ultimatum, igra u špicu ili uopšte ne igra. Rekao mi je, pošalji njega (misleći na Zlatana) na krilo.

                                Sledeća Gvardiolina priča je o tome kako je Mesi dobio preveliku slobodu i ovlašćenja u Barseloni.

                                U mojoj poslednjoj sezoni na „Nou Kampu“, Mesi je uticaj i značaj trenera sveo na minimum i nekada se ponašao potpuno neprikladno. Počeo je da vrši pritisak na mlađe igrače, Kuenka i Telja, da moraju da podignu glavu i da mu dodaju loptu, umesto što sami završavaju akcije. Čak je i David Vilja bio prekorevan jer je šutirao na gol, a nije dodavao Mesiju loptu.

                                Njegov uticaj se proširio i daleko van terena. Poslednji u nizu događaja koji to potvrđuju je i dolazak supertalentovanog Brazilca, Nejmara. Uprava Barselone je od Mesija zatražila mišljenje o realizaciji ovog transfera. On poznaje Nejmara preko zajedničkog prijatelja, Danija Alvesa, i njih trojica u slobodno vreme često praktikuju igranje Soni Plejstejšna. Na kraju je usledio Mesijev potvrdan odgovor i transfer je zaključen.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X