Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler
    Originally posted by DelBoy View Post


    Kada je primijetio Messijev problem, Godín je svom saigraču Mirandi kazao gdje bi trebao udariti najboljeg igrača svijeta kako bi ga onesposobio da nastavi utakmicu. Video (od 0:25)
    Rekoh ja, usadio im je Simeone mrznju kao sto to Mourinho radi. Smradovi Madridski.

    Last edited by p4p1; 22-08-13, 15:08.

    Comment


    • ma sjećam se ja Godin-a i njegovog društva iz reprezentacije sa Kupa Konfederacija, kako su se samo tada bili okomili na Neymar-a

      Comment


      • Klub saopštio da je Mesi zadobio povredu butnog mišića lijeve noge a doktori će tek odlučiti da li će on biti spreman za narednu utakmicu protiv Malage

        http://www.fcbarcelona.com/football/...ful-for-malaga


        ne vjerujem da će Martino rizikovati sa Mesijem i u slučaju ako doktori dadnu zeleno svjetlo

        Comment


        • Nadjoh jedan XD

          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • kakav retard, ciganstura na kvadrat
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • da da, od tolikog terena ovi baš moraju proći pored Albe i dokačiti ga...prava gospoda, nema šta
              Last edited by ognjen; 23-08-13, 20:22.

              Comment


              • Kako ga samo nije sramota? Umesto da gleda kako namerno da povredi nekog igraca, on uzeo da simulira. Bruka.

                Comment


                • I to drugo je isto sramota (jos veca), naravno. Ali to ne menja cinjenicu da je ciganstura na kvadrat.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Kakvo je Tata osvjezenje, sad mi je krivo sto Murinjo nije ostao u Realu, ovaj je spreman svakom da izadje na crtu!
                    sigpic

                    Comment


                    • Tata: ''Ako Messi ne igra, to ne znači da je Neymar vođa!''

                      Trener Barselone Tata Martino je danas održao press konferenciju uoči utakmice sa Malagom. Argentinac je i objavio spisak igrača koji konkurišu za spomenuti susret, a na njemu se nije našao Leo Messi koji je i dalje u fazi oporavka od svoje povrede.

                      O Messiju:

                      - Jako smo optimistični po pitanju Messijevog oporavka. U utakmici protiv Atletica je iz igre izveden iz predostrožnosti, jer ne želimo ništa rizikovati na početku sezone. Ljudi ne bi trebali biti zabrinuti za njega. Vidim ga svaki dan, dobro je počeo sezonu, a ovo je samo loša sreća.

                      - Poziv u reprezentaciju? Mislim da je to normalno. Razgovorao sam sa Sabellom i siguran sam da Lea neće izlagati nikakvom riziku.

                      O Neymaru:

                      - Ne znam još hoće li Neymar započeti sutrašnju utakmicu. Ide korak po korak sa treninzima i upoznavanjem suigrača.

                      - Odsustvo Messija ne znači da će Neymar igrati i postati vođa ekipe. Imamo mnogo dobrih igrača.

                      O utakmici protiv Atletica:

                      - Dobio sam mnogo više zaključaka iz utakmice protiv Atletica nego što je to slučaj bio protiv Levantea. Odmah sam rekao da su oni sjajna momčad.

                      - Utakmica bez Messija je drugačija, no to ne smije biti opravdanje (za neuspijeh). Imamo dosta dobrih igrača, trebamo se prilagoditi kada Leo nije tu i odigrati dobru partiju.

                      O Sergiju Robertu:

                      - Kao što sam već rekao, u ekipi imamo dosta dobrih igrača. Jako je teško ostaviti nekog izvan kadra, ali ćemo o Robertu još odlučiti.

                      Upitan o transferu Garetha Balea u redove madridskog Reala, Martino je odgovorio:

                      - Bale je sjajan igrač, ali ako je istina da je plaćen 100 miliona, onda je to čisto nepoštivanje svijeta u kojem živimo.


                      spisak igrača koji će konkurisati za sastav protiv Malage: Valdes, Pinto, Alves, Pique, Bartra, Mascherano, Adriano, Alba, Busquets, Song, Xavi, Dos Santos, Iniesta, Sergi Roberto, Pedro, Alexis, Cesc, Neymar i Tello.

                      Comment


                      • Originally posted by DelBoy View Post
                        p4p1, ako možeš u kratkim crtama opisati utakmicu negdje do 60 minute?
                        Malaga je igrala takticki veoma disciplinovano, dali su nam vrlo malo prostora, nekih pravih sansi nismo ni imali, mislim da je jedina situacija vredna pomena iz prvog poluvremena pored gola, pokusaj da se izbaci Pedro 1 na 1, ali je bila vrlo teska lopta za primiriti, nije uspeo da iskontrolise to Pedro. Oni su slicno nastavili i u drugom, znaci klasican bunker, lepo su nam zatvorili prilaze golu, ne znam jel si video precku Pique-a? To nam je najbolja sansa bila, ostar centarsut koji je preleteo odbranu Malage, Pique je bio ledjima okrenut golu, i ledjima (slucajno verovatno) pogadja precku. Bas smo se mucili sta da radimo u zavrsnom delu terena, dosta se osetio nedostatak Messi-a. Veliki posed lopte, ali se malo sta uradilo sa njim, tesko bi probili da nas Adriano nije izvadio ovom golcinom:


                        Ali dobro, bitno je pobedjivati i kada nemamo pravu igru. Neymar je trebao da igra od starta, pokazao je dosta u 30 minuta, nadam se da cemo ga vec od sledece utakmice gledati u startnoj postavi.

                        Comment


                        • hvala p4p1....

                          ja sam se taman uključio u prenos kada je bio usporeni snimak te prilike koju je imao Pique

                          Neymar je sasvim solidno odigrao, imao dvije šasne za gol

                          Pedro je baš slabo odigrao u onoj utakmici protiv Atletika, a iako nisam gledao sumnjam da je nešto ozbiljno i sada uspio napraviti

                          Comment


                          • ZVANIČNO: Sergio Busquets će potipsati novi ugovor sa FC Barcelona-om, ovim ugovorom on će biti vezan za Barselonu do 2018. godine, otkupna klauzula iznosiće 150 miliona evra!!!
                            http://www.fcbarcelona.com/football/...t-this-tuesday




                            Messi se vratio treninzima

                            Comment


                            • Originally posted by Mladen View Post
                              Nadjoh jedan XD



                              Ja da sam neki multimilijarder kupio bih Barcelonu i ove padavičare poslao na kaljenje u Englesku konferenciju.
                              Mislim da bi im to bila najadekvatnija kazna.

                              Comment


                              • Originally posted by DelBoy View Post
                                ZVANIČNO: Sergio Busquets će potipsati novi ugovor sa FC Barcelona-om, ovim ugovorom on će biti vezan za Barselonu do 2018. godine, otkupna klauzula iznosiće 150 miliona evra!!!
                                http://www.fcbarcelona.com/football/...t-this-tuesday




                                Messi se vratio treninzima

                                Koji je ovaj pored Messi-a? Sergi Roberto ili tripujem?
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X