Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • trening koji se trebao održati u 19h je otkazan, 99,9% je da Vilanova odlazi sa klupe Barse

    Comment


    • Stream

      sigpic

      Comment


      • Novi trener ce biti poznat sledece nedelje, najvjerovatnije pocetkom nedelje.
        sigpic

        Comment


        • Rosell je rekao da Vilanova mora nastaviti sa liječenjem tako da nije u mogućnosti biti na funkciji prvog trenera...

          kao što je Vladan već naveo, novi trener će biti promovisan početkom sledeće sedmice a još da dodam da je otkazana prva pripremna utakmica koja se trebala igrati sutra u Poljskoj...

          želim Vilanovi uspiješan i brz oporavak i hvala mu na svemu što je učinio za Barsu i kao pomoćni i kao prvi trener FC Barselone.....

          Comment


          • Brz oporavak Vilanovi!

            Nadam se da novi trener ce htjeti da se rijesi Faberzea, da se vrati kuci
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Brz oporavak coveku koji nikad nije izgleda imao vremena da uradi nesto bitnije sa Barcom zbog te bolesti...

              Ko li ce biti novi trener, pominju se razna imena, pa cak i Mancini...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Novi trener ce biti neko ko nece mjenjati filozofiju tiki take, stoga taj vanzemaljac Mancini ne moze nikako u pricu uci

                Ja ocekujem nekog holandjanina, ne znam otkud mi pada na pamet al mi nesto zvoni van Basten
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Meni pao na um Laudrup, a pominje se i El Loco, mada ne verujem da je on...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Bergkamp da nema onu suludu fobiju od letenja bi bio savrsen trener za njih
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • ja se slažem sa Akijem, treba očekivati trenera koji neće mijenjati filozofiju igre, priča se da bi to mogao biti Joan Francesc Ferrer-a (Rubi), on je došao ovo ljeto u Barsu kao aistent iz Girona-e koja se borila u baražu za ulazak u prvu ligu Španije, nisam pametan šta bih nam on donio

                      Mancini-ja nikako ne bih volio vidjeti na klupi jer bio on sigurno imao neku svoju filozofiju koju niko živ ne bi mogao pretvoriti u djelo na terenu

                      Bijelsa i Laudrup su možda u užem izboru



                      ovi klubovi su pružili podršku Vilanovi: Chelsea, Real Madrid, Atletico Madrid, Valencia, Malaga, Athletic, Real Sociedad, Celta, Villarreal, Getafe, Granada, Levante, Almeria, Espanyol, Zaragoza, Elche...
                      ovo je trenutna lista ali za vjerovati je da će se nešto kasnije proširiti


                      EDIT:
                      Spoiler
                      @eabidalofficial
                      Strength, Tito. You're great. Always by your side. Big, big hug.

                      @Guaje7Villa
                      A big hug for Tito and all his family. I wish you lots of strength to keep fighting in this very difficult moment.

                      ‏@chelseafc
                      Everyone at Chelsea Football Club sends their best wishes to Tito Vilanova for a speedy recovery.

                      Jose Mourinho, his coaching staff and the Chelsea players also all send their best wishes to Tito Vilanova for his fast recovery.

                      @realmadriden
                      We would like to send our support, affection, and solidarity to Tito Vilanova, his family, friends, and FC Barcelona.

                      @GaryLineker
                      Very sad that FC Barcelona coach, Tito Vilanova has resigned due to his medical condition. Wish him all the very best.

                      @gerardeulofeu
                      "Strength, Tito! We are with you!"

                      @Thi_Alcantara91
                      All the support in the world for Tito and his family. We are all with you!

                      @juanmata10
                      All my support for Tito and his family, we are with you

                      Lionel Messi (via Facebook):
                      Strength, Tito! We are all with you in this fight

                      @_AlvaroNegredo_
                      All the strength and luck to TitoVilanova. I wish you a quick recuperation.

                      @ PReina25
                      Football is fleeting with its triumphs and troubles. All my strength to Tito Vilanova and his family. Animo!! You're going to win this game!

                      @FALCAO
                      Todo mi apoyo para Tito Vilanova, amigos y familia! Animo y mucha fuerza! // All my support to Tito Vilanova, friends and his family!
                      Last edited by ognjen; 19-07-13, 23:18.

                      Comment


                      • Sretno Tito u oporavku , nadam se da ces sve to izlijeciti i biti zdraviji nego ikad : )

                        Hvala mu za ovu Primeru ove sezone i za polufinale LS , sve najbolje


                        "Andre Viljas Boaš, menadžer Totenhema, u ugovoru sa klubom ima klauzulu po kojoj je u svakom trenutku slobodan da preuzme Barselonu, ukoliko takva ponuda stigne."

                        Nadam se da je istina i da bi se moglo aktivirati
                        Last edited by Dale; 20-07-13, 00:25.
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Bas mi zao coveka. Nisam bio za to da ostane HC sledece sezone, ali ne na ovaj nacin. Mada nije ni imao priliku da se pokaze u pravom svetlu ni ove sezone. Samo nek se on oporavi.

                          Najgora moguca opcija bi bila da se pomocnom treneru Fredu Kremenku ponudi opcija glavnog ali mislim da su male sanse.

                          Ludak sam mislio da ce prosle sezone doci, al kad tad nije tesko da ce i sada posle ovako slabe sezone.

                          Mancini...ne daj Boze nikome

                          Originally posted by Dale View Post


                          "Andre Viljas Boaš, menadžer Totenhema, u ugovoru sa klubom ima klauzulu po kojoj je u svakom trenutku slobodan da preuzme Barselonu, ukoliko takva ponuda stigne."

                          Nadam se da je istina i da bi se moglo aktivirati
                          Jezik pregrizao Dale. Samo mi ta budala jos fali. Mali Murinjo bi se popickao sa svima instant. Al opet bolje nego Mancini...


                          Nama treba neko sa COJONES, da unese izmene u filozofiji i stilu po potrebi, a ne neko ko ce po defaultu sprovoditi ono sto je Krojf uveo.

                          Comment


                          • MA gotivim ja Boasa , ja bih bas volio da dodje , ali izgleda nista od toga .. :

                            http://www.sport.ba/fudbal/barcelona...novog-trenera/

                            Ako je istina , mislim da ce Pjanic biti novi igrac Barcelone
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Samuel ‏@samuelj29060 18m

                              Barça's first-choice replacements for Tito - Enrique (Celta) & Valverde (Bilbao) - both took new jobs recently. Tata Martino favourite #FCB
                              Slicna vest i odavde.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • ja bih najviše volio da Laudrup dođe, a za AVB-a i jesam i nisam...

                                Luis Enrike, naslijedio Pepa u mladjim kategorijama kada je ovaj prešao na mjesto trenera, u Romi se nije nešto pokazao ali to ne mora ništa da znači, vidjećemo ako bude on šta će nam dobrog donijeti

                                Comment

                                Working...
                                X