Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je jebeno moguce da jedan David VIlla odlazi za 5 miliona ?

    Kakvi kreteni , kakvi maloumnici ja prosto ne mogu da vjerujem.

    Cuvajte vi Pedra , j**o vam on sve bolesno !

    Hvala za sve Davide majstore , sretno u Atleticu
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • znaš kako Dale, ja mislim da je Atletiko prvenstveno Villa-in izbor, barsa mu je vjerovatno prepustila da sam odabere destinaciju, Atletiko nije htio dati više od tih 5 miliona, da smo ga Totenhemu prodali vjerovatno smo mogli više izvući ali ako je Atletiko Villa-in izbor ja nemam ništa protiv ovakvog epiloga...zaslužio je igrama u Barsi da mu se izađe u susret

      Comment


      • Zasluzio je sve , prvenstveno vise postovanja od kluba .

        Isto bih rekao i da je 7,8, 9 miliona , svejedno ..

        ALi hvatat ce se za glavu , kad David u Atleticu zabije 25 golova u sezoni , a Pedro po ko zna koji put skupi 20 uzastopnih nastupa bez gola
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Bas je sramota suma za koju smo ga prodali. Atletico ubo premiju. Na stranu godine i malo vise povrede, moze on jos mnogo da pruzi. Steta, nije se mnogo ni naigrao za ove tri godine, ipak je 40m potroseno za njega. Povrede ucinile svoje ali ako je njegov izbor nek mu je sa srecom...

          Sta mislite kojeg cemo stopera na kraju dovesti ?

          Comment


          • Mozda je ideja da se dovede jos jedan napadac za nekih 60 miliona

            JEbo stopera , moze Bartra , tako oni razmisljaju .
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Sta imas ti stalno protiv treceg napadaca? Hoces Pedra u napadu ? Ili jos bolje, Telja...

              Comment


              • Messi , Alexis i Neymar

                Klupa Tello i Pedro , ne znam stvarno sto ce nam jos neki .. S tim da i Iniesta cesto igra lijevo , tako da je to vec 6 komada
                Last edited by Dale; 08-07-13, 17:30.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Kakav crni Alexis, ocajan je bio ove sezone. Proslu sezonu je jos nekako i odigrao, mislio bice nesto od njega... Bilo bi lepo da dodju Tores ili Runi sto nam pakuju, ako Alkantara vec ide tamo...

                  Sta ce sa Valdesom biti na kraju ?

                  Comment


                  • Pa upravo to , on i Pedro ocajni ostaju u klubu , Villa sasvim pristojan , cak cu reci odlican za minutazu koju je imao nakon stravicne povrede i oni prodaju Villu , za skandaloznih 5 miliona ..

                    Najbolje bi bilo da igraju Iniesta , Messi i Neymar , veza Xavi , Fabregas i Song ( ali znam da ce igrati Busquets ) , nazad Alves , Alba , Pique i neki novi stoper ..

                    Sto se golmana tice mislim da ce Valdes ostati , iako bih ja volio da bude drugacije ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • ma Valdez kako stvari stoje ostaje još jednu sezonu, stvarno mi lik nije jasan nikako, kaže hoće da se oproba negdje drugdje ali odradiće ugovor do kraja, pa ako ti je dosadilo druže idi odmah puno je čekati još godinu...

                      što se tiče napadača, imamo mi tu igrača za rotacije nije neophodno nekoga dovoditi, jedino ako se ukaže prilika na neku dobru "devetku" da uzmemo...

                      štoperi se svakog dana pominju, prema italijanskim medijima poslali smo ponudu Roma-i za Markinjosa , 25 miliona ali možda to i mediji preuveličavaju...prvi izbor je T.Silva ali tu će nam trebati dobrih 50 miliona evra, pa ako može može...Bartra može igrati one ligaške utakmice protiv slabijih protivnika ali moramo ovo ljeto kupiti jednog klasičnog i provjerenog štopera pa koliko god da košta...
                      Last edited by ognjen; 08-07-13, 17:44.

                      Comment


                      • E da , to je jos jedna odvratna stvar , Valdesu ce izaci u susret i pustiti ga da odradi ugovor do kraja , da bi ga iduce ljeto dzaba pustili , a ne sad uzeli 10-15 miliona , koliko se vec spominje , a Villi nakon onakve povrede ne mogu izaci u susret , uzas , ali jbg , ne pitam se ja ..

                        @ Delboy : Sto se tice Marquinhosa , ne vjerujem da preuvelicavaju , jer sam prije nekih mjesec dana procitao da su odbili 32 ili 42 ne znam tacno od PSG-a za njega , mada ko ce znati da li je i to istina

                        Mali je zvijer , bas bas zvijer , to je jedina istina

                        Nek Zoumu dovedu za 10 miliona , nece se pokajati

                        @ Dejan : Ma dobar je Busquets , ali mene dusa boli da gledam Songa na klupi , nakon onakve sezone u Arsenalu , bukvalno me dusa boli kad ga vidim onako tuznog da ne igra
                        Last edited by Dale; 08-07-13, 17:47.
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Busketsa ja koliko god ne volim , radi neki posao na sredini. Dobar je i zbog visine. Za Villu sve kako kazes. Najvise duva u odbrani zbog mrtvog Alvesa, stalno se trpa u napad..a centarsut tek sto ne moze da ubode. Dosadio mi je. Al on se tu uslihtao i nece nigde jos dugo. Luiza kad bi doveli, al sve zavisi kakve ce Murinjo imati planove za njega.

                          Stvarno ne znam sta izigravaju sa Valdezom onda, izgleda da nam pare uopste nisu potrebne. Bo mamu

                          Comment


                          • @Dale: ako je on dobar kao što kažeš, ne bi mi bilo žao dati i 30 miliona za njega

                            ja mislim da je valdez procijenjen na 10-15 miliona evra, ali realno ko će dati te pare za njega, posebno kada se uzme kako je odigrao proteklu sezonu, sumnjam ja da smo mi i imali nekih konkretnih ponuda za njega

                            @dejanmm, prije neki dan ovi iz uprave kluba rekli da su spremni ispuniti sve zahtjeve stručnog štaba po pitanju igračkog kadra, ko će znati koliko keša imamo , ne bi me čudilo da na kraju T.Silva-u dovedemo

                            Comment


                            • Meni je bas strasan , ali ono da strasniji ne moze biti , on i Zouma nerealno dobri za svoje godine , Zouma jos ni 19 nije napunio

                              Za Valdesa i ja isto mislim , ali ono , spominjala se cini mi se cifra od 15 miliona , i vjeruj mi da mi je ista reakciaj bila , koja ce budala platiti njega 15 u zadnjoj godini u govora

                              Nista , vidjet cemo , odoh vanka , pozz
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Meni je bas strasan , ali ono da strasniji ne moze biti , on i Zouma nerealno dobri za svoje godine , Zouma jos ni 19 nije napunio

                                Za Valdesa i ja isto mislim , ali ono , spominjala se cini mi se cifra od 15 miliona , i vjeruj mi da mi je ista reakciaj bila , koja ce budala platiti njega 15 u zadnjoj godini u govora

                                Nista , vidjet cemo , odoh vanka , pozz
                                Kako koja,pa Monako,Anzi

                                Comment

                                Working...
                                X