Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekao je da bi Barsa trebalo to da razmotri kao opciju. Al po meni to su vise igre da se Mesiju skrene paznja da sidje sa oblaka. Po meni je isto rizik imati ih obojicu, pogotovo ako se ovaj pokaze kao extra igrac, moze tu biti svacega.

    Comment


    • ma daj ljudi kakva prodaja, imali smo priliku nedavno da pročitamo dio "biografije" Guardiola-e gdje se navodi da je Messi dao dopuštenje upravi kluba da stupi u pregovore i da dovede Neymara........

      Comment


      • Joan Francesc Ferrer (Rubi), pridružiće se stručnom štabu Barselone, on dolazi sa mjesta prvog trenera Girona-e sa kojom je ušao u razigravanje za ulazak u prvu ligu Španije (poraz od Almerije), to je ujedno i najbolji uspijeh u istoriji pomenutog kluba...potpisaće jednogodišnji ugovor sa mogućnošću produženja na još jednu a stručnom štabu će se pridružiti 15. jula kada je predviđen početak priprema za iduću sezonu....

        dakle, stručni štab za iduću sezonu će izgledati ovako: Tito Vilanova - glavni trener, JordiRoura - prvi pomoćnik i Rubi - asistent

        Spoiler



        - postignut je dogovor oko produženja ugovora sa Rafael-om Alcantara-om (Rafinha) do 2016. godine, otkupna klauzula će iznositi 30 miliona evra...predviđa se da bi Rafinha mogao biti proslijeđen nekom drugom klubu kao pozajmljen igrač naredne sezone....

        - potvrđeno je da će brazilski Santos biti protivnik Barse u utakmici koja se igra u okviru 47. izdanja Joan Gamper kupa (2. avgust, 21:30h), ovo je jedna od dvije utakmice koje će Barselona igrati protiv Santos-a a koje su dogovorene prilikom transfera Neymar-a, druga utakmica se igra u Brazilu, nije poznato kada....

        Spoiler

        Comment


        • ovaj lik je išao u Brazil po Neymar-a....nadam se da će i sada uspijeti sa Silva-om naći kompromis....

          http://translate.googleusercontent.c...11Vc7l0RtC_S4w

          T. Silva je zbog Carlo-a A. i došau u PSG, s obzirom da se situacija promijenila u stručnom štabu PSG-a, potajno se nadam da imamo šanse...
          Last edited by ognjen; 29-06-13, 13:36.

          Comment


          • Comment


            • Sve je izvesnije da Villa napusta klub....

              barcastuff
              Barcelona are waiting for Villa to decide which team he wants to join next season. Tottenham and Fiorentina are the main options now.
              Shakira produzuje ugovor
              Barcelona plan to offer centre back Gerard Pique (26), whose current deal expires in 2015, a contract renewal, including a pay rise
              Thiago Silva je voljan da igra za manju platu kako bi dosao
              http://sport.news.am/eng/news/24883/...-transfer.html

              Comment


              • vjeruujem ja da bi Tiago Silva prešao kod nas samo je pitanje da li će ga PSG pustiti....neka nama Pique-a, dobar je mali...

                Comment


                • Neymar uzeo Thiagovu 11ku , mislim da je svima jasno sta to znaci .

                  Hvala majstore , sretno gdje god da odes
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Bojan Krkic u novoj epizodi, ovog puta Ajax.

                    http://www.fcbarcelona.com/football/...n-loan-to-ajax

                    marca: "Barcelona asks 15M for forward David Villa (31) but the club so far didn't receive any formal bid for the player"
                    Barcelona and Man Utd representatives will next week meet to close a deal on Thiago. He already has personal 5-year deal with United [sport]
                    If Barcelona and Man Utd can't find a deal, Thiago will look for another team to join as he has decided to leave. Bayern an option. [sport]

                    Comment


                    • ajd' neka se polako rješava status nepotrebanih igrača, još Affelay-a treba nekome uvaliti...

                      ja mislim da mi previše tražimo za Villa-u, ne kažem ja da on ne vrijedi te pare, ali neće niko dati za njega više od 12 miliona evra.. ipak on ima 32 godine....

                      Comment


                      • WTF?!

                        Comment


                        • i čuveni upitnik na kraju naslova.....Neymar je poslije Kupa konfederacija rekao da mora na operaciju jer kako kaže odavno vuče problem sa grlom...a vjerovatno će on biti podvrgnut nekim tretmanima kako bi dobio na masi ali to nema veze sa ovom operacijom

                          Comment


                          • Originally posted by DelBoy View Post
                            i čuveni upitnik na kraju naslova.....Neymar je poslije Kupa konfederacija rekao da mora na operaciju jer kako kaže odavno vuče problem sa grlom...a vjerovatno će on biti podvrgnut nekim tretmanima kako bi dobio na masi ali to nema veze sa ovom operacijom
                            Па и мени ово чудно, а сећам се да је иста прича била и за Робиња..

                            Comment


                            • Thiago Silva told people close to him he'd like to join Barcelona. PSG could be open to move if they can sign Chelsea's David Luiz. [marca]
                              Svaka cast Silvi ali hocu Luiza!!!

                              Spoiler

                              kad dodje bice : me gusta futbol, me encanta futbol...ajsdnasd me gusta Barca




                              It is expected that Barcelona winger Gerard Deulofeu (19) will join an English or a German club on loan this summer. [marca]
                              Samo da sto vise minuta, to ce biti igracina.

                              Comment


                              • Last edited by ognjen; 08-07-13, 17:09.

                                Comment

                                Working...
                                X