Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvalicemo ga Monaku, ne boj se.. Ne pita se tu Tito najvise, a ni klub nije u takvoj situaciji da si moze dozvoliti da izgubi 10-12m, tako da ce otici. I na njegovo mesto 90% Reina dolazi, koji se mnogo i ne razlikuje...brani sve i svasta, a prima gluposti

    Comment


    • Bas tako, nista novo ne dobijamo Reinom, koji je u zadnje dve godine stvarno dosta kikseva pravio, ali znajuci nas, najverovatnije cemo ga dovesti. Licno bih najvise voleo ter Stegena, kiks sam postavio iz zezanja.

      A stigao nam je i Neymar..

      Comment










      • 56 000 navijača dočekalo Neymar-a, bila prava "ludnica" tokom čitavog dana oko stadiona....



        -ugovor potpisan na 5 godina, otkupna klauzula 190 miliona evra....

        "Ovo je najbolji izbor za mene. Došao sam u klub koji sam odabrao srcem, iako sam imao ponudu Reala koji je takođe veliki. Nisam pod pritiskom, ne smatram da sam najbolji igrač na svetu, ovde već igra najbolji, Leo Mesi", rekao je Brazilac.
        "Nisam izabrao broj, niti sam o tome razmišljao. Nemam omiljeni"



        NEKA JE SA SREĆOM MAJSTORE, SVE NAJBOLJE ŽELIM

        Comment


        • Bartomeu: "Neymar je koštao 57 miliona eura, a otkupna klauzula iznosi 190 miliona €."

          57

          Ali hajde , dobro nam dosao , da opravdas ove pare koje su date za tebe ;)
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • jbg, nisam ni ja zadovoljan tom svotom, ali šta da se radi, ovi drugi su sigurno nudili mnogo više pa je ovo izgleda moralo tako biti...

            Comment


            • Ne brini Dale, platila Barca "samo" 24-26m funti, ostalo ce biti generirano preko sponzora, prodaje majica, Qatar, Nike itd... Ali opet nisam verovao da ce deal otici ovoliko visoko, mnogo, previse cini mi se...

              EDIT: Ne ipak su bas platili toliko, a i od sponzora ce dobiti slicne pare, dakle oko 100m...
              Nisam verovao Vladanu, covek bio u pravu...
              Last edited by Freshman; 03-06-13, 22:40.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ja jos uvek ne verujem u tu cifru, jednostavno ne lici to na Barsu. I Fabregas je dosao ispod cene koji je i vredeo 50m, doveden je za nekih 35. Ibra vredeo 70m a place oko 40 + Eto, sto dodje tu negde al opet nisu iskesirali sve.

                Jel ima neki dokaz je to 100% ta cifra sa Barsinog racuna ?

                Comment


                • Bartomeu je izjavio da je plaćen 57 miliona, kaže da su drugi klubovi nudili mnogo više tako da su još "dobro prošli"...

                  navodno je odmah uplaćeno 18 miliona evra, ostatak će biti plaćen kroz tri godine i Barsa će u tom peridu imati pravo preče kupovine još tri igrača Santos-a, nije poznato koji su igrači
                  Last edited by ognjen; 03-06-13, 23:03.

                  Comment


                  • Ma kako god nek se jebu maloumnici , odbrana nikad gora , a oni daju 57 , e 57 miliona za napadaca ..

                    DA da 60 golova u prvoj sezoni , ovo je idiotska cijena , ali stvarno , pored svih problema u odbrani ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • smiri se Dale.......dovešće i centralnog beka...polako....obećali su

                      Comment


                      • 57 bas zvuči mnogo ali ajd sad...valjda će opravdati tolika ulaganja.
                        A za Valdeza - nikad on nije bio dobar golman, ako ne uspeju da se dogovore da ode ove godine nego reši da čeka do kraja ugovora onda bolje da ga puste besplatno ove godine.
                        Mislim ako već neće dobiti pare za njega bolje je odmah da uzmu novog golmana i da odmah on krene da uklapa u tim nego da gube godinu dana sa čovekom koji očigledno nema budućnost u klubu.

                        Comment


                        • potreban je bio napadac, ja bih tu jos jednog. al stoji za odbranu. Stoper i desni bek trebaju, ali nije tolika kriza. Vezni red kad funkcionise dobro i ne gubi lopte odbrana nije ni potrebna. Tako je igra i smisljena

                          Comment


                          • Gledao sam danas uzivo predstavljanje, naucio Neymar par reci na katalonskom i ponavljao ih kao papagaj. Nesto malo i na Portugalskom rekao, kad nije mogao da iskoristi onih 9-10 katalonskih koje zna Delovao je bas srecno, a ja jedva cekam da opet vidim malo Brazilske magije kod nas.

                            Nemojte toliko da se brinete oko cene, zaradicemo mnogo vise na njemu nego sto smo ga platili, prejak je marketinski, a tek ce da bude. A za stopera ima vremena.. tek je Jun poceo, opusteno.

                            Comment


                            • Ma samo stoper, desni mozda i ne treba, Montoya mi deluje kao sjajan potencijal, moze on zameniti Alvesa sigurno. Da se samo kaze da je Neymar bio u poslednjoj godini ugovora. Dakle vredi covek vise od Van Persie-a po tom standardu, ako ne i od Falcaa...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                Gledao sam danas uzivo predstavljanje, naucio Neymar par reci na katalonskom i ponavljao ih kao papagaj. Nesto malo i na Portugalskom rekao, kad nije mogao da iskoristi onih 9-10 katalonskih koje zna Delovao je bas srecno, a ja jedva cekam da opet vidim malo Brazilske magije kod nas.

                                Nemojte toliko da se brinete oko cene, zaradicemo mnogo vise na njemu nego sto smo ga platili, prejak je marketinski, a tek ce da bude. A za stopera ima vremena.. tek je Jun poceo, opusteno.

                                Nek nam dovedu igrace u odbrani , pa nek su onda Neymara platili i 100 nemam nista protiv

                                Dajte Hummelsa ili Thiaga i ja sretan
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X