Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema veze to za dvije prijateljske , to sam vidio , ali to je samo dogovor izmedju Barce i Santosa ..

    Ako se Neymaru ide u Real , Bayern ili gdje vec ima prihvaceno jos , otici ce tamo , na njemu je sad iskljucivo .
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Realno prihvatljive su pare za njega,ma i vise od toga...

      Ja bih iskreno volio da ode u Barcelonu,nekako mi je nepotreban Realu
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Na kraju i normalna cijena, pricale su se neke gluposti od 100 do 120 milki
        Dobice dosta na marketingu, igracki tesko, iako jeste prilican radnik
        sigpic

        Comment


        • http://www.mozzartsport.com/vesti/sa...0-miliona-evra

          Sada je i zvanicno,al ce da se usrece ovi iz Barse

          Comment


          • Ne razumem toliki hate na Neymar-a. Niti je decko nekoga ubio, niti se on sam hvali u medijima, uvek daje normalne izjave. Silni hype oko njega je razlog njegove odlicne igre za Santos i za reprezentaciju. Dao je preko 100 golova u profesionalnoj karijeri, a ima 21 godinu tek. Bez obzira sto je u pitanju liga u Brazilu, kao da je lagano dati preko 100 golova do 21. godine. Onaj ko kaze da nije napredovao je smesan u najmanju ruku. Napredovanje se moze smatrati ako taj igrac nije najbolji u ligi u kojoj igra, a on konstantno igra najbolje u Santos-u i u Brazilu. Podbacio je par puta za reprezentacijlu, ali pobogu, decko nema previse iskustva, treba malo da se iskulira sa tim hate-om na njega.

            Ostavite te price oko toga da li se ko usrecio ili ne, nakon njegove prve sezone u Evropi, do tada nema potrebe da se decko kritikuje, a kada bi citirao neke postove ovde, reklo bi se da decko ne zna da stoji na nogama.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Mnogo nam je potreban napadac, ali nisam siguran kako ce on tu da se uklopi. Ne mislim zbog stila igra, to ce mu leci...vec zbog mentaliteta njegovog i Barsine filozofije da imaju samo jednu super zvezdu u timu. Ovaj to nije sigurno, ali mislim da je dosta vec izvikan i da se pomalo oseca tako, i ako mu se ne bude posvecivalo dovoljno paznje moze tu svakakvih zajebancija da bude. Al s obzirom da su mu vec dali 7mil. po sezoni, izgleda da ce ga tetositi.

              Opet mislim da je veoma kvalitetan napadac i veliki talenat, ali mora da se dokaze u jacoj ligi.

              Al izgleda da Sanchez ostaje...
              http://www.fcbarcelona.com/football/...-stay-at-barca

              Comment


              • Danas bjese prica 25 miliona, sad 50.
                50 miliona za lika koji se nije vidio ni u jednoj bitnoj i jakoj utakmici u reprezentaciji
                sigpic

                Comment


                • A je li se Moura video u kojoj bitnoj pa je placen 35m funti ??? Msm ono, nikakvo je to argumentovanje. I ne verujem da je 50m cena, nece to Barca nikad platiti, 30m plafon plafona iako verujem da je manje, pa decko ima jos godinu dana u ugovoru.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • The transfer deal for Neymar, who opted to join Barca over Real Madrid, will be worth around €28 million with the player's deal tying him to the Camp Nou club until the summer of 2018.
                    Ne znam odakle se pojavilo tih 50m..

                    Comment


                    • Evo ga i Barsa je zvanicno potvrdila

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        Ne znam odakle se pojavilo tih 50m..
                        Nazalost ovo je tacno,ipak ce sve biti oko 50 miliona...Santos je vlasnik oko 60% ugovora i oni ce dobiti oko 25-30 miliona,neka korporacija mora dobiti oko 30% jer su oni isto tako jednim dijelom vlasnici ugovora + po 5% njegov agent i otac,cista prevara ;)
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Velika je razlika 35 i 50, a ako pogledamo samo utakmicu protiv Engleske mogli smo da vidimo da je Lukas vanzemaljac za cirkusanta.
                          50 milki, jeste fudbal odavno otisao u pm, ali je sad sve to podignuto na jedan veci nivo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Svi Brazilci imaju third-party ownership i inace juzno-amerikanci, gde uvek imas da prava na igraca, klub drzi od 30-60%, jedan deo njegov agent, a onaj treci neki "tajkun", investitor ili nekakva agencija. Ipak, Barca je po poslednjim navodima platila transfer 36m dolara, sto je oko 28-29m evra, a kome te pare idu Barcu ne interesuje, transfer sigurno nije 50m...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • http://www.mozzartsport.com/vesti/ne...resovima-video

                              Decku koji je ponikao u njihovoj skoli oduzeli broj koji je nosio da bi dali ovom liku

                              Comment


                              • još uvijek nije sigurno da će Neymar nositi broj 11, to što se trenutno štampaju dresovi sa tim brojem je samo zbog prodaje, moguće da će uzeti i 7, a i ako uzme 11 ne znači da je Tiagu oduzet broj već će ga on možda dobrovoljno prepustiti..

                                evo baš čitam da je izbor golmana pao na Reinu i da će za neke dvije sedmice transfer biti finaliziran....


                                Tiago Alkantara će poslije Evropskog prvenstva (U-21) odlučiti o svojoj sudbini, navodno je Mančester Junajted već uspostavio neki preliminarni kontakt, ja se nadam ostanku Tiaga jer je neviđeni talenat, ....Delofeu koji je prekomandovan u prvi tim za iduću sezonu bi mogao na pozajmicu u Borusiju Dortmund, navode španski mediji....to i nebi bilo loše s obzirom na dolazak Neymara, a i tamo bi imao sigurno veću minutažu
                                Last edited by ognjen; 28-05-13, 17:00.

                                Comment

                                Working...
                                X