Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako sam i ja prosle sezone, nadao se njima, pa eto, ispade Real na penale.

    Btw, na sajtu Bild-a je postavljena anketa, koga bi navijaci Bayern-a i Dortmund-a hteli u 1/4 finalu. Bayern-ovi hoce vas, a Dortmund hoce Galatu.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ma dobri su oni, samo mislim da nama leze, valjda nece da me demantuju.

      Comment


      • Villa dvije zaredom u prvoj , i odmah 2 gola i dvije asistencije .. Iskreno se nadam da to znaci da cemo ga i u nastavku sezone gledati od prve minute
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Ima li ikakve sanse da ga ne prodaju?
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by ClayWarrior View Post
            Ima li ikakve sanse da ga ne prodaju?
            Mislim da je i dalje to pitanje otvoreno. Zavisi od dosta stvari, sa finansijske strane, verovatno zadnja prilika izvuci neku dobru lovu za njega, znajuci Rosella, verovatno ce ga prodati.. Sa druge strane, Alexis skoro sigurno ide na kraju ove sezone, ako bi otisao i Villa, ostaju dva prazna mesta napred (Pedro mi je ipak vise za rotaciju), tako da bi neko sigurno dosao onda. Uz to, Villa ima veliku podrsku navijaca. Ako se dovede Neymar na leto, mislim da Villa ide, ako ne, onda ostaje. Meni to tako izgleda.

            Comment


            • Uh, ova reprezentativna pauza se baš odužila. Al' hvala Bogu, sinoć su završeni posljedni državni mečevi i možemo se okrenuti ka ligama. Već ovog vikenda Barcelonu očekuje 'pakleno' gostovanje Celti kojoj 'gori' pod nogama. Eventualnim kiksom i u ovom meču već polahko mogu spremat' stvari za druge lige. Ovaj meč će možda biti i jako zanimljiv zbog činjenice kako bi Tito napokon mogao sjesti na toliko dugo očekivanu klupu.

              I, naravno, samo bih spomenuo kako je Pedro u sinoćnjem duelu protiv Francuske bio čovjek odluke. Svaka čast. A osim njega naveo bih i Lea koji je imao yeben meč protiv Bolivije na jako visokoj nadmorskoj visini...
              Last edited by Don Andrés; 27-03-13, 18:40.

              Comment




              • kakva carina !

                Comment


                • Mascherano je zadobio povredu koljena i s terena će izbivati oko 6 sedmica.
                  Dakle on je sigurno out, za Messi-a cemo sutra videti

                  Comment


                  • Kakve su informacije oko Mesija ?
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • game time decision...

                      trenirao je s timom, ne bi me cudilo da pocne utakmicu

                      Comment


                      • Ne bi trebao da pocne. I bolje, ne treba rizikovati sa njim, ako rezultat bude nepovoljan, onda ga posalji na teren zadnja 30 minuta, ali nadam se da za to nece biti potrebe.

                        Jos uvek nezvanicno, ali verovatno:
                        Barça: Valdés, Alves, Piqué, Adriano, Jordi Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Pedro, Cesc i Villa.

                        Svidja mi se ovo sa Adrianom, prosli put je upalilo.

                        Edit: Sad je i zvanicno ovaj sastav.
                        Last edited by p4p1; 10-04-13, 18:41.

                        Comment


                        • sad vidim i ja da ce s klupe. svidja mi se sto su se na prosloj utakmici sa majorkom razmrdali i drugi strelci. jbt ispadne da kad mesi izadje nema ko gol da da.

                          ja sam negde video da ce bartra umesto adrijana..

                          Comment


                          • Sjajno , dali smo 20 za Songa , da bi bio jedno 6. opcija na stoperu .. Ako vec ne moze da igra DM , onda mu daj sansu prije Adriana , koji to u zivotu nije igrao do ove sezone , jebo ga ti , Tito ..

                            Volio bih da Song ode na ljeto , jer ne zelim da mi tako drag i strasan igrac propadne .

                            Nadam se da cemo ovo rijesiti u prvom , ako ne , morat ce Leo uci vec na poluvremenu .
                            Last edited by Dale; 10-04-13, 19:13.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Sve je okej dok se ne dodje do gola, onda nismo znali sta dalje, neki sutevi sa distance nisu nasa odlika. Odbrana standard jako kriminalna, valjda ce Silva kod nas ili sledece ili za dve godine, to bi onda izgledalo mnogo bolje. Mnogo je falio Messi, usao je i odmah napravilo razliku, ali se videlo da je na nekih 60-70%.. Bitno je da smo prosli dalje, verujem da ce to mnogo bolje izgledati u polu-finalu. Inace, poceo sam da uzivam u patnji hejtera, koji imaju toliko mrznju prema Barseloni, kao da su im decu pobili. Neverovatna stvar. Kad oni mogu da uzivaju u mrznji naseg tima i losim stvarima koje mogu jedan da zadese (povrede itd.), zasto mi da ne uzivamo u njihovom evidentnom bolu posle svakog uspeha Barselone. Proslavice se dobro peta..

                              Sto se protivnika tice, ocigledno je da bi Dortmund bio najlaksi, ali nismo mi ti koji se plase koga ce izvuci. Voleo bih da vidim El Clasico u finalu.. to bi bilo spektakularno.

                              Comment


                              • Puyol danas puni 35 godina. Srecan rodjendan legendo!

                                Comment

                                Working...
                                X