Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocigledno je neko sinoc obrisao onaj Phenom-ov post o tome kako su na mecu Reala i Selte pevali pogrdne pesme o Mesiju... naravno ne opravdavam ali vidim da voli da dodaje ulje na vatru, a da ja pitam onda nesto.

    Kako komentarises cinjenicu da Pep nije hteo da se rukuje sa Ronaldom ne dodeli zlatne lopte?
    Ili kako komentarises ove komentare oko glasanja, gde su mnogi glasovi izmanipulisani tj izmenjeni u korist Mesija?

    Ne kazem ja da nije zasluzio nagradu, vec cisto da cujem misljenje.

    Comment


    • Nije obrisano, postavio je u temi za La Ligu.

      Ne znam da li neko stvarno veruje u to menjanje glasova, juce sam 5 razlicitih prica o tome cuo

      Comment


      • to za menjanje glasova je bila obična zajebancija ali ima smešnih, da ne kažem glupih ljudi koji veruju u to...

        npr. navodno Pisczek je izjavio da je njegov glas pripisan Messiju, a čovek ustvari nije ni glasao, nije ni kapiten a bgm ni selektor
        Dalje, toga nema ni na Twitter profilima tih igrača, ni u jednom svetski poznatom portalu, samo na fb i na Real Madrid Fans tako da su to samo kompleksi Ronaldovih fanova
        Last edited by bjelaksson[YNWA]; 10-01-13, 16:57.

        Comment




        • Messi i C.Ronaldo zajedno u reklami

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Ocigledno je neko sinoc obrisao onaj Phenom-ov post o tome kako su na mecu Reala i Selte pevali pogrdne pesme o Mesiju... naravno ne opravdavam ali vidim da voli da dodaje ulje na vatru, a da ja pitam onda nesto.

            Kako komentarises cinjenicu da Pep nije hteo da se rukuje sa Ronaldom ne dodeli zlatne lopte?
            Ili kako komentarises ove komentare oko glasanja, gde su mnogi glasovi izmanipulisani tj izmenjeni u korist Mesija?

            Ne kazem ja da nije zasluzio nagradu, vec cisto da cujem misljenje.
            Ja mislim da su se oni prije pozdravili npr. ovdje
            12345678999999999999.jpg

            Isto kao i
            580508_404223762994667_1455485575_n.jpg

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Ocigledno je neko sinoc obrisao onaj Phenom-ov post o tome kako su na mecu Reala i Selte pevali pogrdne pesme o Mesiju... naravno ne opravdavam ali vidim da voli da dodaje ulje na vatru, a da ja pitam onda nesto.

              Kako komentarises cinjenicu da Pep nije hteo da se rukuje sa Ronaldom ne dodeli zlatne lopte?
              Ili kako komentarises ove komentare oko glasanja, gde su mnogi glasovi izmanipulisani tj izmenjeni u korist Mesija?

              Ne kazem ja da nije zasluzio nagradu, vec cisto da cujem misljenje.
              Pep i Ronaldo su se rukovali ranije, pre nego sto su obukli odela(smokinge) i usli u onu salu i posedali svi. Ronaldo ga je tom prilikom samo potapsao po ramenu, ili oslonio se.


              A sto se tice te namestaljke oko glasova, mislim da je to istina. Mislim cak da je tu umesala prste DEA i meksicki narko-karteli, nemaju vise profita od kokaina, pa su resili da namestaju sportske dogadjaje i manifestacije, tu lezi puno para.

              Cak i mislim da Messi uopste nije dao 91. gol u 2012. godini i da on ne zasluzuje tu nagradu. Jbg, lako je njemu kad ima Xavia i Iniestu, oni mu i primaju loptu i predaju, i sutiraju umesto njega, i lobuju golmana umesto njega, i krecu se na terenu umesto njega, Messijevo je samo da se pojavi na terenu i to je to.

              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

              Comment


              • A ja mislim da bi bolje bilo da spavas u ovako sitne sate!

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  A ja mislim da bi bolje bilo da spavas u ovako sitne sate!
                  Jos je rano za spavanje, tek tamo za nekih par sati
                  Ali necemo da spamujemo i bezimo od teme ovog topica

                  Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                  Comment


                  • Lionel Messi became only the 2nd player in the history of La Liga to score 28+ goals in the first 19 league games of the season (Pruden 1940/41).

                    Lionel Messi became the only player in the history of La Liga season to score 28 goals in the first half of the season (Cristiano 2011/12 = 23 goals).

                    Lionel Messi became the only player in the history of La Liga to score 17 away goals in the first half of the season.

                    Lionel Messi equalled his personal record of 23 away goals (all comps) for Barcelona in a season (2011/12, 2008/09).

                    Lionel Messi became the only player in the history of Barcelona to score 10 league goals against Málaga.

                    Lionel Messi became only the 3rd player in the history of La Liga to score 10 league goals against Málaga (Tamudo = 12, Cristiano = 10).

                    Lionel Messi became the first Barça player in 16 years to score in 9 consecutive Liga games (Ronaldo = 10 games, 1997).

                    Lionel Messi became only the 3rd player in the history of La Liga to score in 9 consecutive league games (Mariano Martín 1942/43 & Ronaldo 1996/97 = 10 games).



                    Sprda se.

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Vilanova: Da ja kasnim za Realom 18 bodova,dobio bih otkaz.

                      Comment


                      • Barselona zabeležila 17 fudbalskih pobeda za vikend!

                        Navikli smo u poslednjih par godina da Barselona dominira fudbalskim terenom i predstavlja strah i trepet za protivnike u svim takmičenjima.

                        Međutim ovaj fudbalski klub je proteklog vikenda zabeležio neverovatan podvig kojim je možda nadmašio sve dosadašnje uspehe. Naime, svih 17 Barseloninih selekcija svih uzrasta, zabeležili su pobede u svojih 17 mečeva igranih tokom ovog vikenda. Podatak za Ginisa zaista!

                        Ovde pogledajte 5 najlepših golova koje su tokom vikenda postigli mladi timovi Barselone:


                        Evo i pomenutih 17 rezultata, počevši od seniora do najmlađih fudbalera. Ne dozvolite da vas zavaraju drugačija imena, u pitanju su samo različite starosne kategorije i sekcije istog kluba:

                        Malaga-Barselona 1:3
                        Barselona B-Herez 4:2
                        Mataro-Juvenil A 0:3
                        Prat-Juvenil B 0:2
                        Kadete-Ljeida Esportu 4:0
                        Kornelia-Kadete B 1:8
                        Sants-Infantil A 0:4
                        Infantil B-Kanonja 6:0
                        Alevin A-Dam B 6:1
                        Alevin B-Dam 4:0
                        Kasteljdefels-Alevin C 1:3
                        Sants B-Alevih D 1:12
                        Manresa-Benjamin A 0:7
                        Benjamin B-Kornela 3:1
                        Sant Feliu-Benjamin C 0:6
                        Benjamin D-EFO 9:0
                        Prebenjamin-Hospitalet 11:0

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Ne mogu da verujem da smo izgubili dobijenu utakmicu E moj Pique, kako bi ti se nalupao par samara sad Ode nam nepobediva sezona

                            Comment


                            • E, tako ti je to...kolo sreće se okreće...Svi me samo nerviraju, Barça.... Nole.... svetska ekonomska kriza ...
                              Nema čovek više u šta da veruje (a bogami, ni žena)
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X