Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • to je ono "MOMCI UZMITE MI LOPTU AKO MOZETE"

    Comment


    • Evo, i njima malo da se raduju, siroti, i oni su ljudi
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Od ovoga ne moze vise rutinski, fenomenalno odradjen derbi koji uvek ima potencijala da bude nezgodan, ali ove sezone Espanjol ima bas ocajan tim, odavno nisu bili slabiji. Bilo bi najbolje kad bi sutra dva majstora mogla podeliti ballon d'or, ali ipak ne verujem da ce novi veliki timski uspeh biti dovoljan Iniesti, ipak je to individualna nagrada, a tu se ipak nema o cemu pricati. Jedva cekam da vidim C.Ronaldov izraz lica

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Od ovoga ne moze vise rutinski, fenomenalno odradjen derbi koji uvek ima potencijala da bude nezgodan, ali ove sezone Espanjol ima bas ocajan tim, odavno nisu bili slabiji. Bilo bi najbolje kad bi sutra dva majstora mogla podeliti ballon d'or, ali ipak ne verujem da ce novi veliki timski uspeh biti dovoljan Iniesti, ipak je to individualna nagrada, a tu se ipak nema o cemu pricati. Jedva cekam da vidim C.Ronaldov izraz lica
          Kaze se "ne moze rutinskije".
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Kaze se "ne moze rutinskije".
            Razmisljao sam se, ali mi nekako nije zvucalo dobro. Ako si ozbiljan.. i za to nisam siguran

            Od veceras:


            809/890
            Last edited by p4p1; 06-01-13, 20:48.

            Comment


            • A kad ih gledas imas osecaj kao da su napravili barem 2000 paseva za 90. min, a ne 800

              Comment


              • http://www.messimatrix2012.com/

                Comment




                • Sasvim zasluženo.

                  U timu sezone nalazi se 5 igrača Barcelone - Pique, Alves, Iniesta, Xavi, Messi.

                  Spoiler
                  Tim sezone: Casillas, Dani Alves, Piqué, Ramos, Marcelo, Xabi Alonso, Xavi, Iniesta, Messi, Falcao, Ronaldo.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Sprda se covek.

                    Ronaldo nevera.

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • majstor svog zanata

                      Comment


                      • Spoiler


                        Spoiler


                        Spoiler


                        Spoiler


                        Spoiler

                        Spoiler



                        Andres Iniesta: "Leo, čestitke! Bila mi je čast ponovo biti tu, jako sam ponosan!"

                        Mascherano na Facebooku: "Leo, čestitam ti na pisanju istorije u ovom sportu. Andres, tebi takođe, jer si neverovatan igrač."

                        Fabregas na Twitteru: "Čestitke za Lea, četvrti put najbolji igrač sveta, zaslužio si to. Takođe, čestitke za Iniestu, velika je stvar biti na tom mestu."

                        Cuenca na Twitteru: "Leo kao niko drugi u istoriji. 4 Zlatne lopte za najboljeg igrača na svetu."

                        Villa na Twitteru: "Čestitam Messiju na njegovoj 4. Zlatnoj lopti i Del Bosqueu na tituli za najboljeg trenera!!"

                        "I mojim saigračima Iniesti, Xaviju, Piqueu, Leu, Sergiju, Ramosu, Ikeru i Xabiju Alonsu za ulazak u najbolju ekipu 2012. godine."

                        Michael Owen na Twitteru:
                        Spoiler

                        "Nedostaju mi samo 3 ovakve kako bih stigao Messija!"
                        Attached Files
                        Last edited by p4p1; 09-01-13, 00:49. Reason: :)

                        Comment



                        • Ubi me
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Ja Clear koristim godinama.. pre nego sto je C.Ronaldo krenuo da ga reklamira. Samo sam hteo da to udje u zapisnik.

                            Comment


                            • Ulazi u zapisnik, svakako hahaha PRE nego sto je... ;)
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment




                              • Cuvena Crackòvia, ludi su

                                Comment

                                Working...
                                X