Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ih, slaba nam to uteha na kraju. Pokusavao sam da se ne nerviram i ostanem miran, posto znam da utakmica nista ne znaci, ali nemoguce je kada igras protiv onakve ekipe Ovo nam je najveca sramota od kad smo krenuli sa tiki-taka igrom.. Celtic ej Nego ajde, idemo dalje, samo cu biti vatreni navijac Benfice, Spartaka i svih klubova do kraja mog zivota koji igraju protiv Celtica. Kao da je malo onaj jedan "kljakavi" da me nervira...

    Okrecemo se sada ipak mnogo bitnijim utakmicama, mora se nekad i izgubiti. VISCA EL BARCA

    Comment


    • Uteha? Misliš na Mesijev gol? Pih, kiksnuli su brate, i to je to, neće biti ni prvi ni poslednji...;) Barça forever!

      Nego, meni je Mesijev gol sam po sebi bio od velike važnosti. Da sam bila u prilici, kladila bi se (nikad ne radim) na koji način će ga Mesi posvetiti svom sinu, izabrala bi majicu i izgubila. On je stavio palac u usta!!
      U BWIN-u je bilo ovako
      1) Podići će majicu a ispod nositi drugu sa Tijagovim imenom 5 e
      2) Staviti prst u usta 4e
      3) Ljuljati bebu rukama 3e
      4) Nešto drugo 2 e

      Mesi majstore!
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Od avgusta, 52 rekorda. Kakva masina.

          http://www.twitlonger.com/show/jvpera

          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment




          • Comment


            • Originally posted by Phenom View Post
              Od avgusta, 52 rekorda. Kakva masina.

              http://www.twitlonger.com/show/jvpera
              Ubuduce stavljaj rekode koje nije oborio, lakse je nego citati sve ovo.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Comment


                • Xavi odbio 21 milion po sezoni , koliko bi dobijao da je odlucio da ode u Anzhi ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Meni to i nije toliko cudno. Xavi je jos uvijek vrlo vazan igrac ovog kluba, starter je i moze odigrati bar jos 2 godine na vrhunskom nivou.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Naravno Mumi , ali ipak ove pare odbiti , a ima 32 godine , sto znaci da kraj karijere nije tako daleko je nesto nevjetovatno ..

                      Legenda
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Kljucno je to sto je starter ;) Da je na klupi i da jos s vremena na vrijeme pokupi neku povredu, vjerovatno bi otisao. Ali ovako nema potrebe. Moze uzeti jos par trofeja i okoncati karijeru sa stilom.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Messi 80. golova u 2012.

                          Lionel Messi se izjednačio na drugom mestu večne liste strelaca sa Van Nistelrojom – obojica su dali po 56. što je za 15 manje od prvoplasiranog Raula.

                          Takođe, Messi je pogotkom u Moskvi dao gol u 19. različitom gradu u LŠ, čime se izjednačio sa Raulom. Jedan Raulov rekord Mesi je oborio već u duelu sa Spartakom – postao je prvi igrač koji je u 15 mečeva Lige šampiona dao dva ili više golova, dok je Špancu to uspelo 14 puta.

                          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                          Comment


                          • Koliko bih voleo da obori i Mullerov rekord

                            Comment


                            • Sta vise da kazemo za ovog "coveka"..


                              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                              Comment






                              • https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X