Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da je sve izvjesniji odlazak Afelaja iz Barse, njegov agent kaže da su "na stolu" jako konkretne ponude...takodje je rekao da Afelaj može uspjeti u Barsi samo je problem minutaža tako da po svemu sudeći on odlazi.....
    sigpic
    NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

    Comment


    • Logicno da ide. Da je ostao jos malo zaboravio bi igrati lopte.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Jedna zaista interesantna a istovremeno impresivna informacija vezana za mesija je ta da on jos nije dao gol samo u 1. , 2., 46., 61. minuti, u svim ostalim minutama je postizao gol(ove).....

        sigpic
        NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

        Comment


        • DOVOLJNO JE REĆI ANDRES INIESTA, SVE ČESTITKE NAJBOLJEM EVROPSKOM FUDBALERU....

          Last edited by BG7; 30-08-12, 22:57.
          sigpic
          NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

          Comment


          • Pa zar nije Ronaldo osvojio ovu nagradu?
            Lose sam procitao.

            Neko se smorio



            Last edited by Phenom; 30-08-12, 22:26.

            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

            Comment


            • Dozvoli mi da ilustrujem.


              Za 2012 važi isto.

              Comment


              • Hahah, a pazi na ovim slikama dole sto sam postavio, sto ga Messi gleda i smeska se, strasno kako je pukao lik

                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                Comment


                • kada je iniesta primio nagradu,kaze komentator Eurosport-a : "...Ronaldo guta knedle..."
                  sigpic
                  NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                  Comment


                  • Real doveo jos jednog vrsnog tehnicara i madjionicara Esjena.

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Originally posted by Phenom View Post
                      Real doveo jos jednog vrsnog tehnicara i madjionicara Esjena.
                      Stvarno ti ne treba to da konstantno provociras na niskom nivou. Juce si sam napisao kako si ocekivao dublje analize i dobre razmene misljenja a ne stalna podbadanja izmedju forumasa. Ovime nista ne dobijas, a ako ti je zelja da tako privuces paznju veruj mi da si izabrao los put. Budi opusten, sprdaj se, iznosi misljenja, ponekad je i kvalitetna provokacija dobra ali nemoj ovakve jeftine fazone.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Ja se secam da je Esien 2009 dao sjajnu golcinu Barceloni Onda kada je Chelsi pokraden.

                        Comment


                        • Da, ono sa 20-25 metara Valdesu pod precku, mnogo dobar gol, pala mu lepo

                          Da, pokraden...

                          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                          Comment


                          • Originally posted by Phenom View Post
                            Da, pokraden...
                            Moraces se potruditi bolje, ovo je lose.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Meni samo nije jasno kako covek ne moze da zaboravi sta je bilo 2009. pa nije samo Chelsea pokraden, ima kradje skoro svake sezone, ali mora da se prica o ovome, ipak je bilo protiv Barse.

                              Pozdrav od Inieste.

                              Last edited by Phenom; 01-09-12, 22:27.

                              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                              Comment


                              • Originally posted by Phenom View Post
                                Da, pokraden...
                                Nije covek ozbiljan, samo voli ovako da piskara.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X