Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko ga ne najavljuje u prvoj postavi , ali moguce je da udje poslije
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post
      Niko ga ne najavljuje u prvoj postavi , ali moguce je da udje poslije

      Oke jesi ti onaj Dale sa Tennis Elbowa? Vrijeme je Barca pokaze ko je najaci :P

      Comment


      • Jesam igrao prije , ali ne igram odavno bas ..

        Nadam se pobjedi sutra
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...-voleo-kao-oca

          ispovijest Songa...
          sigpic
          NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

          Comment


          • Nova pobjeda je tu,zadovoljan sam dosta kako su krenuli,prilicno uvjerljivo...3 utamice 3 pobjede..3 po igri dosta uvjerljive ali 2 tijesne,jos kad malo srede obranu niko im nece primirisat

            Comment


            • Do sada je sve super bilo , ali danas iako je pobjeda tu , zabrinut sam .. Igra ne pamtim kad je slabija bila , ali shvatam da je i umor odigrao veliku ulogu , bit ce bolje

              Nadam se debiju Songa u cetvrtak
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Ma nije ovo jos nista zabrinjavajuce Najbitnije je +5 posle samo dva kola, verujem da nismo mogli ni da sanjamo bolji pocetak! Mislis da ce igrati Song u revansu? Ja se ne bih kockao sa njim, u tako bitnom mecu da debituje..

                Comment


                • Ma nije , kazem do sada je bilo super , ali veceras je bas , bas lose bilo , no ok , dodje nekad i takav dan

                  Ne znam , volio bih bar da udje , gledam ga danas na klupi , nekako tuzan , jos kad procitah da je htio da ostane u Arsenalu , ali mu nisu htjeli produziti ugovor , da su ga prevarili , jos mi je drazi postao , a i do sada mi je bio strasno drag .. Neka udje bar malo .. Eventualno osvajanje trofeja ce mu sigurno dici raspolozenje
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Nadam se debiju Songa u cetvrtak
                    Zar nije u srijedu ;)

                    Comment


                    • Mogao bi da udje zadnjih par minuta ako imamo povoljan rezultat I meni je skroz bio gotivan u Arsenalu, i sto kazes posle one price mi ga jos i zao, ali jebes li ga, nekako nemam sigurnost u njegove defanzivne sposobnosti, koje su nama bile prekopotrebne prosle sezone, a na poziciji kojoj igra mislim da bi na tome najvise trebao da radi, tehnicki je skroz okej.. daj Boze da mi pokaze da gresim.

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Ma nije , kazem do sada je bilo super , ali veceras je bas , bas lose bilo , no ok , dodje nekad i takav dan

                        Ne znam , volio bih bar da udje , gledam ga danas na klupi , nekako tuzan , jos kad procitah da je htio da ostane u Arsenalu , ali mu nisu htjeli produziti ugovor , da su ga prevarili , jos mi je drazi postao , a i do sada mi je bio strasno drag .. Neka udje bar malo .. Eventualno osvajanje trofeja ce mu sigurno dici raspolozenje
                        Dale, ukoliko hoces pozadinu cele price, javi mi se na PM, to sto su mediji plasirali o Songu danas nije tacno, njegov agent je odigrao celu ulogu.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by 2012MARIN View Post
                          Nova pobjeda je tu,zadovoljan sam dosta kako su krenuli,prilicno uvjerljivo...3 utamice 3 pobjede..3 po igri dosta uvjerljive ali 2 tijesne,jos kad malo srede obranu niko im nece primirisat
                          Real s Modrićem će ih sada stalno nabijat,vjeruj mi ;)

                          Comment


                          • Originally posted by Mario Ancic View Post
                            Real s Modrićem će ih sada stalno nabijat,vjeruj mi ;)

                            HHAHAHAHAHAH ako nemogu nista sa CR7 sta ce in on pomoc

                            Comment


                            • Barsa se polako okreće pripremama za revanš meč super kupa...očekuje se konačno debi Song-a, vjerujem da će startovati u srijedu...









                              sigpic
                              NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                              Comment


                              • Ne verujem da ce biti u prvih 11, ali ako rezultat bude dobar, moze da dobije nekih 15-20 minuta..

                                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                                Comment

                                Working...
                                X