Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj nastavi pisati jos postova, nasmijavas me sve vise i vise.
    Pa molim te reci mi ko to nebi skakutao u onakvoj situaciji? I danas nema utakmice na kojoj igraci ne vrse pritisak na sudiju.

    Comment


    • koji si ti lik, pa svako na različite načine doživljava različite situacije...čovjek se nakon nekog vremena javno obratio i rekao da nije mogao spavati jer je pravio nedopustive lapsuse...i povukao se totalno sa pozicije fudbalskog sudca...kaze da je sanjao drogbu i balaka kako skaču oko njega...

      Comment


      • Svejedno, to ne mjenja cinjenicu da je Barca team koji moze uspjeti samo uz sudije, a takodjer ne mjenja cinjenicu da je Chelsea tu noc ispao. To sto je on to izjavio, sada treba da vam bude lakse i da vam to bude opravdanje za sve ovo? Nije to jedina tekma koju su vas sudije gurale. Sjetimo se 2006 kada ste igrali protiv Milana i kada je Shevin gol ponisten bez ikakvog razloga, ali bas bez razloga, a da ne govorimo o 2011 i protiv Reala.

        VI STE SRAMOTA FUDBALA, TAKO CE UVJEK DA BUDE!

        Comment


        • e, a šta je to protiv reala 2011. bilo?

          Comment


          • Sto nemogu ovih wanna be fanova



            and many more...

            Comment


            • Koliko sam shvatio u poslednjih par meseci,niko ne bi smeo da navija za Barsu?

              Comment


              • Ma BARSA je zakon....!!!

                Comment


                • http://www.sportklub.info/gvardiola-...ramo:facepalm:

                  Comment


                  • Pa nemate vi tu sta vjezbati, vase je samo da padnete na bilo koji nacin i dobit cete penal a protivnik karton

                    Comment


                    • e "Fanta" ajd malo vidi šta ima u šumi...xD

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Koliko sam shvatio u poslednjih par meseci,niko ne bi smeo da navija za Barsu?
                        Smije, al iskreno da sam navijaci Barce mene bi bilo stid reci da smo osvojili ligu prvaka ove, prosle i prije 5 godina. Nisu nista navijaci krivi, kriv je ovaj svjet, UEFA i tako ta sranja.

                        @AlexisSanchez : mislim da s tobom nema potrebe da ista vise pricam nakon takvog posta...

                        Comment


                        • Stvarno ne vidim potrebu da se napadaju navijaci Barselone na ovom forumu,konstantno...bem ti zagrizenost kada su strani klubovi u pitanju,nista gore.

                          Samo o sudijama pricate,a Barsa i dalje igra prelep fudbal.

                          Comment


                          • Ma pusti Ljubo , nek prica ko sta hoce ;)
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Ne bi se složio, ko svijesno provocira odmah ga opomenuti i zabraniti više ovu priču o sudijama i postavljanje klipova kako su sudije griješile, jer ode se u pogrešan smjer. Tako Barcelona igra dobar fudbal, a najmanje je se o tome napisalo u ovoj temi.

                              Comment


                              • Pa to , kad se Barceloni pomogne o tome se prica godinama i godinama , a ostalim kad se pomogne , to je slucajna sudijska greska i onda su ti treneri genijalci i veliki majstori , a Guardiola na treningu uci svoje igrace da padaju , e to mene nervira .

                                Da se razumijemo , ono sto rade Busquets i Pedro mene itekako nervira i ja bih platio da njih dvojica odu iz kluba , ali jbg nije Barca jedini tim kojem se pomoglo prilikom osvajanja LS .
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X